Mobilní masáže Chomutov a ostatní země Evropy

Masáž je nástroj nejen k uvolnění, ale také především léčby různých obtíží a také jako prevence před vážným onemocněním. Proto by na masáž měl každý dospělý člověk pravidelně dojíždět, docházet, anebo si objednat masáž do domu.

Masáže jsou nejen k uvolnění blokád svalů, křečí a bolestí ve svalech, ale také jako uvolnění stresu, nástrojem k odpočinku. Jsou tak nejen pro ty, co masáž potřebují, ale i ty, co se chtějí uvolnit, načerpat energii a ideálně pro ty, co pracují, jak se říká – hlavou. Pokud totiž neustále namáháme náš mozek, je zapotřebí, aby i on si odpočinul a to právě nejlépe masáží.

Služba masáží

Pokud však navštívíte masážní salón, pak je ideální dodržet klidový režim a ještě mnohem lepší, když si v klidu lehnete a odpočíváte. Jenže to dost často nejde, pokud jdete na masáž mimo své bydliště, často dost daleko, a pak cestujete zpět domů. Není to sice velký prohřešek, ale přece jen je lepší, pokud si můžete dopřát po masáži klidný odpočinek, a třeba hned relaxovat. Tím se rozhnětené svalstvo uklidní, lépe zregeneruje a tak bude účinek masáže mnohem znatelnější.

Sportovní masáže

Pro sportovce jsou určeny sportovní masáže. Jde o speciální techniku, která stimuluje svalstvo k vyšším výkonům a odstraňuje zakyselení svalstva. Technika je přesně určena pro sportovce před výkonem, případě i během něj (v průběhu), kdy je potřeba svaly dostatečně zahřát a následně z nich dostat skutečně to maximum, které v sobě mají. Sportovní masáže mobilní je tak ideální pro ty, co potřebují maséra na sportovišti, zkrátka tam, kde sportují a chtějí dosáhnout velkých výkonů.

Relaxační masáže

Tou nejčastější masáží, na kterou lidé rádi a znova dochází, je klasická relaxační masáž, úžasná metoda, jak se zbavit starostí, bolestí a ztuhlostí svalů. Klasická masáž vám dodá novou energii, i když i u ní třeba usnete. To je naprosto v pořádku a tak by to mělo správně být. Relaxační masáž vás uvede do stavu naprosté beztíže a odplaví tak zvané uložené bolesti. Samozřejmě že po masáži byste měli správně odpočívat, relaxovat a klidně i spát. Žádná fyzická námaha tu nemá místo. Relaxační masáž je tu od toho, aby vás zregenerovala, jenže promnutí svalů potřebuje právě také následnou regeneraci a tu provedete právě odpočinkem a spánkem. Masáž by tak nejlépe měla být prováděna večer, poté, co se člověk umyje, osprchuje, to je ten nejlepší moment pro masáž. Lépe se tak vstřebají účinné látky a celkově pro pokožku to bude lepší výsledkem. Proto jsou mobilní masáže skvělým řešením, masírovaný zůstane doma, může v klidu regenerovat a účinek masáže se tak zvýší.

Hloubkové masáže

Pro pořádné chlapy, ale i ty, co zkrátka mají radši tvrdší masáž, je vhodným řešením hloubková masáž. Ta je specifická v tom, že je poněkud tvrdší, než běžná masáž a soustřeďuje se skutečně na hloubku provedených tahů tak, aby se i ta nejhlouběji uchovaná bolest uvolnila. Tuto techniku však nelze používat na lidech při vážném onemocnění, ani u akutních chorob a už vůbec ne při intoxikaci, tedy pod vlivem alkoholu či drog. Hloubková masáž je ideální spíše pro muže, zejména ty fyzicky pracující, nebo sportovce. Obecně pro ty, co mají svalstvo pevné, silné a potřebují tak více síly pro uvolnění bolestivých míst.

Bezdotyková indická metoda – odstranění migrén

Trpíte nesnesitelnými bolestmi hlavy, které vás omezují v životě? Pak nemusíte přece trpět věčně. Lidé, kteří skutečně trpí na migrény, moc dobře vědí, jak je bolest hlavy nepříjemná a omezující pro život. Tak silná bolest, která nedovolí nic jiného, než odpočívat a spíše se trápit bolestí, která výrazně ovlivňuje život. To však není nutností, i tak silná bolest hlavy, jako je migréna se dá léčit. Speciální bezdotyková indická metoda odstraňuje migrénu, což prokázalo mnoho těch, kteří takto nesnesitelnými bolestmi trpěli. Pokud migréna nevymizela úplně, tak dost ztratila na intenzitě i frekvenci opakování. A to je jistě skvělá zpráva pro všechny ty, co takové bolesti sužují.

Bolesti hlavy a páteře

Lidé si také často stěžují na bolesti zad, společně s hlavou, celkově tedy páteře. Bohužel za tento smutný fakt může obvykle sedavý způsob života, zejména práce u počítače, kterou má dnes mnoho lidí. Tím, že jsme neustále v jedné poloze, samozřejmě zatěžujeme některé svalstvo více, jiné méně a to se projevuje neskutečnou bolestí nejen hlavy, zad, páteře, ale objevují se i další komplikace. Dobrý masér vám ukáže a poradí, jak tedy takové bolesti odstranit a co dělat, jak si pomoci jednoduše tak, aby se páteř nekřivila, a také naučí jednoduché cviky, které pomohou postupně odstranit neskutečné bolesti, které přináší jen strasti, únavu a nechuť.

Rehabilitační cvičení

Další možností, které je možné u maséra využít je rehabilitační cvičení. Po úraze, operaci a v podobných případech je běžné, že kloub, který nebyl nějakou dobu používán, potřebuje pomalou regeneraci a speciální zacházení. Od toho jsou také lékaři předepisovány rehabilitace, které mají za úkol cílenými cviky, masážemi a dalšími praktikami pomalu a postupně a kvalitně navrátit ztracený pohyb danému kloubu, či kloubům. Rehabilitační cvičení také s vámi povede masér i u vás doma, v prostředí, které znáte a nemusíte tak složitě někam dojíždět a někoho prosit, aby vás přivezl.

Pro sportovce, firmy

Služby maséra využívají nejen jednotlivci, ale také sportovci, sportovní kluby, často pokud jezdí na sportovní soustředění, nebo také mistrovství a různé turnaje, soutěže. Maséra také využívají firmy pro své zaměstnance, jako určitý druh teambuildingu, akcí a podobných událostí, kde je masér potřeba, třeba i proto, jak sedět u počítače, jak si sednout a pracovat a přitom nekřivit páteř, zbavit se tak bolestí hlavy, ale i závratí a mnoho dalšího.

Mobilní masáže

Relaxace a uzdravení v jednom lze získat pouze u mobilního maséra, který Vám může pomoci k Vašemu celkovému zdraví a co je nejdůležitější? Nemusíte vůbec nikam jezdit ani chodit. Relaxaci si i po masáže můžete užívat v pohodlí Vašeho domova.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23307 (zdravotnimagazin.cz#10480)


Přidat komentář