Zdravotní masáže - Zlín

Masáže nejsou jen relaxací, ale mají i řadu zdravotních účinků, které vám mohou pomoci od chronických problémů. Pojďme se proto na dané procedury podívat právě z léčebného hlediska.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže na světě. Masáž se provádí speciálními lávovými kameny, které výborně akumulují teplo. Masáž lávovými kameny pomáhá odstranit blokace na důležitých bodech (meridiánech), zrychluje a upravuje metabolismus a napomáhá ke správné funkci lymfatického systému. Správně provedená masáž Vás dovede k absolutní relaxaci či posilujícímu spánku.

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž pochází již od pradávna z Havajských ostrovů. Základy této masáže spočívají ve střídání dlouhých rytmických tahů a silnějších tlaků prsty, dlaněmi a předloktími. Tímto úžasným spojením vzniká masáž s vysokým energickým potencionálem. Havajská masáž Lomi Lomi stimuluje krevní a lymfatický oběh, odstraňuje svalové napětí, bolest a únavu, uvolňuje kloubní spojení a přispívá k hluboké relaxaci. V našem centru patří mezi nejoblíbenější techniky.

Thajské masáže

Thajské masáže pracují s tělem, využívají prvky akupresury a jógy. Thajské masáže uvolňují bolestivé svaly a ztuhlé klouby, pomáhají uvolnit nervové napětí, odstraňují bolesti hlavy, podporují lepší spánek a zaručují netradiční zážitek. V našem centru můžete vybírat z tradiční thajské masáže, thajské masáže nohy a thajské masáže bylinnými měšci.

Zábal z Mrtvého moře

Zábal z Mrtvého moře je jedinečný silnou koncentrací solí a minerálních látek dávající tělu blahodárný účinek. Na zábal se používá 100% bahno z Mrtvého moře, zatepla či zastudena. 100% bahno z Mrtvého moře příznivě ovlivňuje klouby a pohybový aparát, na pokožku působí jako jemný peeling.

Lymfatické masáže

Lymfatická masáž (lymfodrenáž) je druh hmatové masážní techniky. Provádí se "pouze" manuálně (ručně). Lymfatická masáž aktivuje průchod lymfy a uvolňuje lymfatické cévy. Ty tvoří významnou součást imunitního systém. Odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání.

Lymfatická masáž je vhodná jako prevence křečových žil a celulitidy. Tato masáž je šetrná, proto je vhodná i pro lidi trpící křečovými žílami. Odstraňuje škodliviny (toxické látky) z tkání, detoxikuje organismus, posiluje imunitu a odstraněje pocity únavy a těžkých nohou u osob se zaměstnáním s potřebou delšího stoje, sedu (např. prodavačky, učitelé, skladníci, letušky, kadeřnice, programátoři, lékaři atd.)

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23046 (zdravotnimagazin.cz#10104)


Přidat komentář