Kavitační liposukce bez skalpelu

Chtěli byste se zbavit kil navíc, ale bojíte se podstoupit liposukci? S metodou 3. generace, která je bezbolestivá, se toho již bát nemusíte. Kavitace je bezpečná, neinvazivní a ještě si u ní odpočinete.

Zákrok bez skalpelu

Možná, že pochybujete o účincích metody, kde se nevyužívá nástroje. Tajemství tkví v tom, že** kavitace pomocí speciálního přístroje** hloubkově působí do pokožky a tam rozbourává tuky, které jsou následně vylučovány lymfatickým systémem. Během kavitace sice neztratíte tolik tuku jako při běžné liposukci, ale zákrok se může vícekrát opakovat. Zde pak máte výhodu v tom, že jak neztratíte najednou tolik kil, tak se vaše pokožka může přizpůsobit novému vzhledu a díky své elasticitě se stáhne. Při běžné, invazivní, liposukci musíte po zákroku nosit speciální stahovací prádlo, aby se vaše pokožka přizpůsobila novému vzhledu a nebyla povolená.

Metod, kterým se říká** neinvazivní**, je stále více a jsou stále více oblíbené. Proto je také vyzkoušejte. Vašemu zdraví nejsou škodlivé a navíc se jedná o relaxační procedury, kde načerpáte novou energii a ještě odejdete krásnější.

Kavitační liposukce bez skalpelu

Metoda tím, že je nenáročná, tak ji může podstoupit více lidí, kteří se odhodlají k úbytku kil. Celý proces vám nezabere ani moc času a nijak vás neomezuje v běžné činnosti. V podstatě na něj můžete zajít během polední pauzy a pak se vrátit zpět k běžné práci. Není zde nutná anestezie ani hospitalizace, nebudete mít po zákroku modřiny, vpichy a ani neucítíte bolest.

Kavitační liposukce – pro koho je vhodná

Kavitaci mohou podstoupit ženy i muži. Podmínkou je plnoletost a běžně se uvádí, že se zákrok provádí do 75 let, ale zde je hranice pohyblivější, záleží na zdravotním stavu klienta. Protože je tento proces hlavně o formování postavy, tak se zákrok hodí nejen pro ty, kteří chtějí všeobecně snížit váhu, ale jak se působí na jednotlivé partie zvlášť, tak kavitace koriguje nesouměrnosti postavy. Pokud tedy máte širší stehna a boky, ale útlý pas, tak kavitace vám může tento typ postavy srovnat.

Kavitační liposukce – pro koho není vhodná

Je zde několik kontraindikací, při kterých se nedoporučuje kavitace. Jednak to je těhotenství nebo menstruace u žen. Dále se to týká osob, jež mají kovové implantáty v těle, srdeční onemocnění, kardiostimulátor nebo hypertenzi, hemofilii, trombózu nebo tromboflebitidu. Pak se to týká i osob užívajících léky proti srážlivosti krve nebo lidí s poruchami srážlivosti krve, osob, které mají vysoký cholesterol, nemoci jater či ledvin, lidí s rakovinou, epilepsií, diabetem či kožním onemocněním a alergiemi.

Kavitační liposukce – co dodržovat před zákrokem

Každá estetická metoda hubnutí vyžaduje určitou disciplínu. Pokud si myslíte, že se vám odstraní jednorázově tuk a vy proto nebudete muset nic dělat, tak taková metoda neexistuje. Je důležité udržovat správnou životosprávu, abyste si efekt udrželi a aby si vaše tělo zvyklo na nový režim. Začněte s tím již před zákrokem, abyste byli odlehčení, proto jezte vyváženou stravu.

Co je ale nutné před kavitací, je dostatečný přísun tekutin. Alespoň 3 dny před zákrokem pijte minimálně 3 litry vody denně. Je to dáno proto, aby se při zákroku měli jak vyplavovat zničené tuky. Pitný režim dodržujte i po zákroku, protože tuky se vylučují odpadními cestami postupně i další dny. Před ošetřením pak rovněž omezte příjem soli a pití kávy, protože ty zdražují vodu. Dále pak před 4 hodiny před ošetřením již nic nejezte, abyste nebyli zatíženi.

Kavitační liposukce – průběh zákroku

Před vyšetřením se provede nejdříve konzultace, kde se zhodnotí váš zdravotní stav a bude vám doporučeno, jak se máte stravovat a jaký pohybový režim je pro vás vhodný. Budete seznámeni i s vhodným počtem** kavitací**, které by vás dovedly ke kýženému výsledku.

Procedura samotná probíhá tak, že si lehnete na lehátko a odborník vám přístrojem jezdí po ošetřované oblasti. Stroj pak vpouští do pokožky ultrazvukové impulsy, které působí na oblast tukových buněk, v nichž se vytváří tzv. kavita. Tlak tak rozruší tukové buňky tím, že prasknou, vyplaví se z nich voda a tuk a následně se buňky vyloučí lymfatickým systémem do krevního oběhu. Odtud se pak vylučují z těla ven odpadními cestami. Kůže a okolní tkáně jako je svalstvo, cévy i nervy zůstávají netknuté a není na nich znát důsledek zákroku.

Jak dlouho kavitace trvá

Jeden zákrok trvá 40 minut. Počet ošetření závisí na rozsahu problému a požadovanému úbytku centimetrů. Ošetření se opakuje nejdříve po jednom či dvou týdnech a všeobecně v průměru lze říci, že lidé podstupují nejčastěji 5-6 sezení.

Kavitační liposukce – kolik zhubnete

Při jednom sezení lze ztratit 2 až 4 centimetry v ošetřované části těla. Nutno podotknout, že úbytek se musí ustálit, tudíž pro celkovou redukci je vhodné absolvovat více terapií, aby efekt byl maximální.

Kavitační liposukce – jaké jsou její účinky

Jednak zeštíhlíte. Zároveň se ale vaše pokožka stane elastičtější, hladší a bude vypadat mladší. Zrychlí se vám metabolismus a tím pádem si vaše tělo zvykne na nový stav, který byl po dlouhou dobu, kdy jste měli kila navíc, utlumován. Zároveň se vám zmírní i projevy celulitidy a celkově se zlepší struktura pokožky. Po terapeutickém sezení se navíc budete cítit odlehčeni a nabytí novou energií, což vás vybídne k větší aktivitě a vy si tak budete posléze snadněji udržovat váhu.

Kavitace patří k metodám tzv. 3. generace. Jsou to zákroky, které ošetřovaného nijak neomezují, nezpůsobují mu bolest a nenarušují jeho denní režim. Vyzkoušejte tuto metodu i vy, protože s nadcházejícím jarem odhodíte svršky a budete více ukazovat své tělo. Tak, ať je dokonalé.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22955 (zdravotnimagazin.cz#9913)


Přidat komentář