Laser jako způsob léčby

V dnešní době hodně rozšířená a šetrná operace. Při některých zaměstnáních, nadváze, zploštění chodidel namáháme šlachy. Na patní kosti se pak tvoří výrůstek, tzv. ostruha. Následkem toho vznikají prudké bolesti.

Jak nahradit operaci plotýnek skalpelem

V poslední době se podstatně snížil počet zásahů z důvodu vyhřeznutí meziobratlové ploténky. Tento proces se možná ještě zrychlí díky novým injekčním technikám. Pomocí katétru se zavedou do míšního kanálu enzymy a protizánětlivé substance. Výsledkem je, že vyhřezlá ploténka sklouzne zpět na své místo mezi obbratle a nebude již působit potíže.

Laser - léčba nosních polypů

Zahleňování vedlejších nosních dutin je často způsobeno novotvary v nosní sliznici - tzv. polypy. Ty lze dnes šetrně odstranit pomocí laserového paprsku, přitom stačí místní znecitlivění.

Zmírnění bolesti laserem

Při některých zaměstnáních, nadváze, zploštění chodidel namáháme šlachy. Na patní kosti se pak tvoří výrůstek, tzv. ostruha. Následkem toho vznikají prudké bolesti. Ultrazvukovým nárazem lze potlačit zánět a tím bolesti zmírnit. Operace je v tomto případě zbytečná.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22645 (zdravotnimagazin.cz#7497)


Přidat komentář