Dárkové poukazy Irisdiagnostika – Prevence a podpora při léčení

Pouhá kapka krve poukáže na množství případných problémů a komplikací, které v těle jsou a na základě toho se poté může člověk zaměřit na řešení problémů. Analýza je velice jednoduchá a zajímavá.

Irisdiagnostika

Irisdiagnostika je moderní a nadčasová metoda, pří které se zkoumá pouhé lidské oko a z jeho podrobné analýzy se určují možné nemoci, problémy a příčiny. Není žádným tajemstvím a ani náhodou, že lidské oko je jakousi bránou do těla člověka a tak i díky tomu je možno zjistit, co je v těle v nepořádku.

Vyvarujte se nemoci dříve a budete zdraví

Zdraví máme jen jedno – často se říká. Jenže je to holá pravda. Hodně o tom mohou vyprávět ti, kteří onemocní těžkou, závažnou chorobou a už nevědí, jak se jí zbavit, co s nemocí dělat. Člověk je pak zoufalý a rád by vrátil čas, aby se mohl případným komplikacím se zdravím vyvarovat. Je to totiž možné v případě včasné a pravidelné prevence.

Začnete-li se o své zdraví zajímat ještě dříve, než nemoc propukne, dost možná jí předejdete a zcela se jí i vyhnete.

Prevence a podpora při léčení

Diagnostiky a analýzy jsou tu nejen od toho, aby našly jádro problému ve zdraví, ale také aby fungovaly jako vhodná prevence před onemocněním. Jistě si každý za sebe může zodpovědně a svědomitě odpovědět, že pokud by dopředu věděl o své nemoci, ještě než propukne v nesnesitelnou bolest a potíže, a měl by možnost s tím včas něco dělat, určitě by udělal. Není snad nikdo, kdo nechal nemoc propuknout tak, že by trpěl, to jistě každý uzná. A proto existují dnes moderní a nadčasové techniky a metody, které zjistí, co se nepříjemného děje v těle a co se dále také může dít. Prevence i podpora léčení je jistě vždy vítaná, a pokud je včasná, tak obzvlášť. Nutno pamatovat, že všechny nemedicínské metody a zkoumání nemocí, jsou podpůrné metody k běžnému lékařskému léčení a nelze tak pouze volit mezi jednou nebo druhou variantou. Je potřeba být pod lékařským dohledem, pakliže nemoc propukla.

Analýza kapky krve

A co že je možno vánočním dárkovým poukazem dát? V první řadě je to analýza z kapky krve. Je to velkou výhodou, pro ty, co mají nějaké obtíže a nevědí, co je příčinou a kam je směřovat. Protože krev proudí v celém našem těle, dostane se takřka všude. Mimo jiné zásobuje tělo energií, vitamíny, minerály i dalšími potřebnými látkami pro růst, vývoj a zdraví, pak samozřejmě také musí ihned rozpoznat, pokud někde vznikne problém, také ho analyzovat a zpravit o něm celé tělo. Z jediné kapky krve je možno zjistit, zda se v těle nachází plísně, těžké kovy a jiné toxiny, kterých se tělo jistě bude chtít zbavit. Také se jednoduše zjistí stav překyselení, hydratace, nebo naopak dehydratace organismu. Mnoho potíží, zejména třeba silné bolesti hlavy jsou způsobeny pouhou dehydratací. Z kapky krve je také možné soudit, v jakém stavu jsou vaše střeva a i celá trávicí soustava, pokud je někde problém, tak jaký. Pouhá kapka krve vypoví o stavu cholesterolu v krvi, což není překvapující, ale také psychickém stavu a úzkostných stavech lidského jedince – to je hodně zajímavé. A také mnoho dalšího.

Měření bakterií, plísní parazitů a likvidace plazmovým generátorem

Hodně o zdraví či nemoci vypovídá obsah bakterií, plísní i parazitů v těle. Od toho je plazmový generátor, který je na tyto problémy přímo stavěn a odhalí tak mnohé, které jiné přístroje nechají nepovšimnuty. Jmenovaní nevítaní hosté v těle způsobují mnoho nemocí a hlavně pak také jsou někde usazení a nedají tak šanci uzdravení, způsobují hodně chronických nemocí. Plazmový generátor funguje na principu elektrických pulzů, které jemně a účinně tepou, aby tak získaly, co potřebují a to měření hodnot, co se týče obsahu bakterií, plísní i parazitů v těle a jejich následném ničení. Klienti, kteří plazmový generátor zkusili, si nemohli vynachválit to, že se zbavili celoživotních obtíží, bolestí a problémů, které je sužovaly a najednou byly fuč.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id25387


Přidat komentář