Detoxikace toxických látek

Nechce se Vás pustit únava, ač je jaro již dávno pryč? I když se snažíte spát šest a více hodin, tak se ráno probouzíte jako zmlácení a cítíte se jako po prohýřené noci? Sužuje Vás zácpa? Pobolívá Vás hlava?

Nejen tyto příznaky Vám s největší pravděpodobností signalizují, že může být Váš organismus zanesen odpadními, toxickými látky. Vaše tělo tak volá o pomoc a snaží se bránit. Bez Vaší pomoci, respektive jiného přístupu a cílené detoxikace, se může fyzický i psychický stav ještě zhoršovat a projevovat se ve více příznacích.

Detoxikace

V čem spočívá princip a účel detoxikace? Jedná se o proces, kdy organismus zbavujeme nežádoucích látek, které na něj mohou mít toxický (jedovatý) vliv. Nejlepší je zbavit se těchto jedů dříve, než začnou narušovat nějaký průběh v organismu. Jestliže se v organismu tyto látky hromadí, nejčastěji narušují místa, která jsou oslabená. A pak bohužel přijdou různé nemoci, kterých se bez přesné diagnostiky také nemusíme zbavit.

Běžné léky s detoxikací nezatočí

Zmíněnou diagnostikou může být právě zanesený organismus. V tomto případě pak nepomohou léky na bolest. Ty mohou do jisté míry potíže na čas utlumit, ale mezitím, co působí, se náš problém ještě více rozrůstá. V tomto případě tedy platí rčení: čím dříve, tím lépe. Určitě jen tak nemávněte rukou nad Vaším momentálním zdravotním stavem, který se již nějakou tu dobu vymyká standardu.

Pozornost zaměřená na naše tělo

Určitě znáte rčení, že je smích nakažlivý, že léčí apod. Smích však není všelék na všechny naše neduhy. Ovšem na druhou stranu, úsměv je nosným pilířem a základem, kterému bychom měli věnovat patřičnou pozornost. Od úsměvu je již jen krůček k „mít rád“. A mít rád své tělo znamená nezásobovat ho potravinami, které se sice na jazyku rozplývají, zato však uvnitř nás těžknou a zanáší organismus. Nemá smysl čekat na poslední den v roce, abyste si dali předsevzetí, že přestanete jíst sladké, tučné, smažené apod. Ostatně, povětšinou taková velká gesta vydrží jen krátkou dobu. Mnohem účinnější a smysluplnější, je začít pozvolna, zato však cíleně. Chcete-li se skutečně ve Vašem těle cítit fit a mít důvod se usmívat nejen navenek, ale i vnitřně, tak se Vám nabízí řízená a kontrolovaná detoxikace.

Detoxikace toxických látek – Brno

Odborně řízenou a kontrolovanou detoxikací podle metody MUDr. Josefa Jonáše se v Brně zabývá BODY CENTRUM, s.r.o., které najdete na adrese Vodní 16, 602 00 Brno. Centrum pořádá semináře, veřejné přednášky o možnostech detoxikační metody, kurzy zaměřené na ozdravění těla, detoxikaci, ale také semináře pro začínající terapeuty aj. Lze se také objednat do poradny ke zkušenému terapeutovi. Společně s terapeutem můžete vyřešit Vaše zdravotní problémy. Kromě jiného Vám bude změřena toxická zátěž organismu a cíleně vybrány vhodné preparáty dle zjištěných potíží. V případě Vašeho zájmu se můžete do poradny objednat na tel: +420 545 241 303. Dotazy lze také zaslat v předpřipraveném elektronickém formuláři, který najdete na níže uvedených webových stránkách, konkrétně pak ve složce „kontakty“.

Je-li pro Vás Brno příliš vzdálené, můžete využít možnosti zakoupení celé produktové řady čistě přírodních produktů Joalis, jež se mohou pochlubit pozitivními účinky na zdraví, a to v e-shopu, který najdete na webových stránkách centra, viz http://www.bodycentrum.cz/. Nabídka produktů je však mnohem bohatší, o čemž se můžete sami přesvědčit.

Nejčastější skupiny toxických látek

S jakými nejčastějšími skupinami toxických látek se můžete setkat a přijít do styku? Jedná se o chemické látky – karcinogeny – plísně – bakterie – viry – pesticidy – těžké kovy – radioaktivní zátěže. Nemusí jít tedy čistě jen o přijímanou stravu, která v případě špatného výběru se postará o neplechu v našem organismu. Může jít také o čisticí prostředky, které v domácnosti běžně používáme. Sice se naše domácnost může lesknout a vonět „čistotou“, ale danou chemii vdechujeme, a to opakovaně a pravidelně.

V čem spočívá řízená detoxikace

U ** řízené detoxikace** nejdříve odborníci zjistí, jaké toxické látky se v organismu nacházejí a následně přistupují k jejich odstranění. Organismus se nejdříve čistí od neživých zátěží (chemické látky, těžké kovy…), poté se přistupuje k živým organismům (plísně, viry…). Odstraňování má svá pravidla, a pokud budou dodržována, řízená detoxikace bude mít vysokou účinnost.

Metoda řízené detoxikace je vhodná také pro děti, a to zvláště pokud trpí problémy, jako je hyperaktivita, nesoustředěnost, alergie, zažívací potíže, ekzémy apod... Metoda u nich velmi rychle zabírá, protože ještě nejsou zanesené v takové míře.

detox

Přírodní detoxikační produkty

Jedná se o** produkty potravinové**, konkrétně pak produkty, které jsou vyvinuty MUDr. Josefem Jonášem. Mohou účinně pomoci při řešení konkrétních potíží, a to navíc v komplexní formě.** **


Přírodní detoxikační produkty – doporučené terapeutem

P řírodní detoxikační produkty si můžete zakoupit sami. Nejsou nijak vázané na lékařský předpis. Pokud však chcete mít jistotu, abyste vybrali dobře a vhodně, určitě je vhodné navštívit zkušeného terapeuta, který Vám doporučí detoxikační produkt „na míru“. A nebude to dělat jen tak „od oka“, že se na Vás jen podívá a hned Vám podá lahvičku s produktem. Terapeut Vám nejprve změří toxickou zátěž, a to za pomocí speciálního EAV přístroje. Díky naměřeným výsledkům a zkušenostem, Vám pak bude moci nabídnout konkrétní, cílenou léčbu.

Práce terapeuta v poradně nekončí jen doporučením

Výše uvedené služby však nejsou jediné, kterých se Vám v poradně dostane. Vaše detoxikace rozhodně nekončí tím, že dojde na změření toxické zátěže a doporučení** detoxikačních** produktů. Za určitý čas, který si s Vaším terapeutem dohodnete, proběhne kontrola, tj. další konzultační schůzka. Součástí schůzky je zjištění Vašeho současného stavu, porovnání předchozího stavu a kontrola zbývajících zátěží organismu.

Spolupráce s lékaři a semináře

Metoda** detoxikace** je vhodná pro prevenci a řešení již chronických potíží. Na akutní problémy je třeba navštívit lékaře a využít klasickou medicínu.

Cílem metody je objevit skutečnou příčinu zdravotních potíží a nasměrovat pomocí preparátů náš organismus na jejich odstranění. Metoda Řízené detoxikace využívá principů, které dovolují jakoby "podívat se za oponu", jací herci a na jaké představení se tam chystají. V tom je rozdíl od klasické medicíny. Ta zjišťuje až děj, který se odehrává již na jevišti. Copak Vám není povědomé, že se lékař (= náš zdravotní systém) zeptá, jestli je problém akutní, a když není a nevejdete se do tabulek, tak přijďte až tomu tak bude...?

Je však pozitivní, že se objevují lékaři, kteří si uvědomují změnu poptávky pacientů, jejich zájem o prevenci, a zařazují do svého vzdělání i semináře o této metodě. Jsou pak překvapeni odborností i hloubkou záběru a logikou této metody, i tím, jak krásně jde provázat práce lékaře s náhledem detoxikační medicíny a jak rychleji i levněji lze pacientovi pomoci, když je k dispozici "pohled za oponu". Konečné řešení zůstává v jejich kompetenci. Rychlá a úspěšná léčba, nikoliv jen utlumení potíží, je pak odměnou pro lékaře i pacienta.

Veřejné přednášky o možnostech detoxikační metody

Pokud byste pro sebe chtěli udělat maximum a nechcete zrovna jen „hasit požár“, tj. řešit současné zdravotní problémy, které Vás trápí, pak určitě stojí za to zajít na některou z pořádaných veřejných přednášek o možnostech detoxikační metody. Přednášky jsou velmi poptávané, a to již z důvodu, že detoxikace je problémem „současnosti“. Ze kterých témat přednášek si můžete například vybrat? Může Vás zajímat třeba únavový syndrom – bolesti hlavy a jejich souvislosti – lepek, mléko, vejce jako příčiny zdravotních problémů – proč jsou děti hyperaktivní, nesoustředěné a unavené a další.

Staňte se terapeutem

A kdo ví, třeba Vás problematika detoxikace natolik zaujme a výsledky léčby natolik přesvědčí, že byste již nechtěli být jen „na druhém břehu“. V tom případě můžete využít pořádaných seminářů, díky kterým můžete získat nejen velké množství informací, rad, tipů, ale také osvědčení terapeuta.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22693 (zdravotnimagazin.cz#7590)


Diskuze a zkušenosti

Veronika | 30.12.2014 16:27
Re: Detoxikace toxických látek Pěkný článek :) Například jsem netušila, že jsou přednášky o detoxikaci, pravdou ale je, že do teď jsem se o to ani nezajímala. Číst jsem už v několika článcích, že detoxikace je vhodná v případě, že má člověk problémy s otěhotněním. Máte s tím někdo zkušenosti? Viděla jsem už více stránek, které nabízejí různé prostředky k detoxikaci, ale ráda bych přešla na přírodní formu. Kamarádka má odšťavňovač, ale zjistila jsem, že na to už vůbec nemá čas a přitom nebyl nejlevnější. Já jsem také už nastoupila do práce a tedy jsem ráda, že mám čas přes víkend a natož chodit cvičit nebo chodit na kúry :(


Přidat komentář