Elektronická cigareta recenze

Vybrat tu správnou elektronickou cigaretu není nejlehčí. Pokusíme se vám ukázat, jak si jednotlivé druhy cigaret oblíbili ti, jež je již vyzkoušeli. Snad vám recenze pomohou při vašem výběru.

Elektronická cigareta ego-t

Vyniká vysokou produkcí kouře a kvalitní baterií, kterou lze nabíjet USB nabíječkou po dobu dvou hodin. Součástí balení je síťový adaptér USB - 220 V s US vidlicí a adaptérem na EU vidlici. Lze ji dokapávat eliquidem. Kontejner s eliquidem je upraven pro zabránění přetékání, přičemž zásoba eliquidu v kontejneru je větší, přibližně asi 20 klasických cigaret. Cena se pohybuje od 1000 korun. Hodnocení recenzí této elektronické cigarety je ze 70 hodnotících asi 86 % pozitivních názorů. Nejpozitivnější ohlasy jsou na odnaučení kouření, úsporu financí i na kvalitu. Mezi zápory patří odpařování liquidu.

Elektronická cigareta ego

Má pohodlné plnění do vatičky, vysoký výkon baterie, který umožňuje pohodlné kouření bez nabíjení na 1 až 2 dny. Oproti běžným cigaretám vydrží až 4krát déle.Samozřejmostí je nabíjecí USB kabel a adaptér do sítě 220V a také řada příslušenství. Cena od 1200 korun. Recenze na tuto elektronickou cigaretu jsou veskrze pozitivní. Celkově jde o celých 90% pozitivně hodnotících majitelů cigarety. Pozitivně je hodnocena tvorba opravdu hustého kouře a 100% náhrada klasických cigaret. Vadí jen dokupování vaniček se záslepkou.

Elektronická cigareta nick

V základním balení naleznete dva bateriové moduly li-on, atomizér, nabíječku – USB a síťovou a pytlík na přenášení. Cena tohoto balení je 990korun. Je nutné dokoupit adaptér do auta a náplně. Recenze této elektronické cigarety neukazují právě na její kvalitu. Sice najdete i informace typu, kvalita za dobré peníze, ale také negativní hodnocení. Zvláště od silných kuřáků. Dá se říci, že doporučení jsou tak 50 na 50. Tuto** elektronickou cigaretu** spíše doporučují ženy.

Elektronická cigareta ego-w

Jde o** novou elektronickou cigaretu** určenou pro** velmi silné kuřáky**. Balíček** eGO-W** obsahuje 2 baterie s nadstandardní kapacitou. Baterie vydrží nabitá až 1000 potažení. Většině kuřáků vystačí pohodlně na celý den kouření. Dále pak atomizér, USB nabíječku, AC adaptér 220V, plničku a manuál. Výhodou této elektronické cigarety je zamykací baterie. Cena začíná na 1280 korunách. Recenze jsou velmi pozitivní, z 277 hodnocení je 91 % pozitivních. K výhodám je počítáno úplné odstavení klasických cigaret, jednoduchá manipulace, velká výdrž baterie i rychlost nabíjení. K záporům je ojediněle uváděn občasný únik liquidu.

Elektronická cigareta slim

Balení obsahuje elektronickou cigaretu, 6 náplní či tanků, nabíječku, USB nabíječku a elegantní pouzdro. Cena se pohybuje od 199 korun. Recenze na tuto elektronickou cigaretu jsou spíše negativní.

Elektronická cigareta diskuze

Pokud si přejete vyzkoušet elektronickou cigaretu, pak je dobré se nejdříve podívat na doporučení a na diskuze. Silní kuřáci se přiklání jen k velmi kvalitním cigaretám, jako je Elektronická cigareta ego nebo ego-t. Sváteční kuřáci doporučí i méně kvalitní elektronické cigarety. Ti, jež se snaží odnaučit kouřit nebo chtějí kouřit tak nějak zdravěji, a ti, kteří chtějí kouřit i tam, kde to je zakázáno, doporučují elektronickou cigaretu všeobecně. Velmi často je v příspěvcích doporučována jednorázová elektronická cigareta na vyzkoušení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23090 (zdravotnimagazin.cz#10258)


Přidat komentář