Hydrocolon - střevní výplach

Střevní výplach je efektivním způsobem čištění tlustého střeva pomocí klystýru, který odstraní kalové kamínky, pročistí střeva a zbaví je letitých nánosů. Střevním výplachem se obnoví přirozená peristaltika střev.

Střevní výplach - hydrocolon

Střevní výplach je doporučován lidem s potížemi vyprazdňování, přispívá k celkové regeneraci organismu, při únavě, nadýmání, alergiích, kožních problémech, bolestech kloubů, parazitech, nadváze i snížené imunitě. Terapie se nesmí provádět při akutním zánětu střev, tuberkulóze, po operaci či nádorech střev a dalších onemocněních dle doporučení vašeho lékaře.

Výplach tlustého střeva

Tlusté střevo vstřebává z potravy glukózu, vitaminy, aminokyseliny a zbytky potravy odstraňuje. V tlustém střevě žije více než 400 druhů bakterií.
- Užitečné bakterie potlačují hnilobné a kvasné procesy. - "Zlé" bakterie zase vytvářejí jedovaté látky.

Výplach střev při disbakterioze

Nerovnováha bakterií (dysbakterioza) vzniká při nezdravém způsobu stravování, při příliš kalorické stravě s převahou masa, tuků a škrobu. Takové prostředí střev je rájem parazitů. Když se střevo zanáší lepkavými hnijícími zbytky, vzniká autointoxikace celého organismu.

Projevy disbakteriozy

Jejím projevem je únava, padání vlasů, alergie, kožní problémy, bolesti kloubů a hlavy, deprese, snížená imunita a další potíže.

Střevní výplach - Hydrocolon terapie

Střevní výplach je efektivním způsobem čištění tlustého střeva pomocí klystýru, který odstraní kalové kamínky, pročistí střeva a zbaví je letitých nánosů. Střevním výplachem se obnoví přirozená peristaltika střev.

Jak se provádí střevní výplach?

Klient si lehne na lůžko na levý bok a vyškolený pracovník mu do konečníku vsune tzv. zavaděč (je k němu připojena užší trubička, která vede do těla filtrovanou vodu z vodovodu předehřátou na 37 stupňů). Ke konci zavaděče se pak připojí hadice na odvádění zředěné stolice z vašeho těla. Přístroj Hydrocolon vytváří cirkulační okruh s malým tlakem a celé tlusté střevo se tak důkladně proplachuje a čistí. Vyškolený pracovník celý proces kontroluje a při výkonu je prováděna masáž břicha.

Cena aplikace střevního výplachu

Jedna aplikace trvá kolem 40 minut a stojí kolem 500 kč. V počátcích se provádí série 3 výplachů v odstupech vždy po 1 týdnu, další série za 3 měsíce a pak stačí jeden udržovací výplach jednou za rok.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22522 (zdravotnimagazin.cz#7280)


Diskuze a zkušenosti

vyhulenejr | 14.01.2010 23:10
střevní výplach jo,jo na něco takovýho musim zajít,než pak v šedesati k doktorovi kderej udělá šmik šmik a seznámí mě se závěsným pytlíkem


Přidat komentář