Imunita - aloe vera a shiitake

AIDS - syndrom získaného selhání imunity. Současná léčba AIDS a výzkum nových léků. Přírodní a alternativní léčba. Z hub je běžně užívaná tzv. shiitake neboli hlíva ústřičná, která na sebe dokáže vázat těžké kovy a stimuluje obranné funkce organismu.

AIDS - syndrom získaného selhání imunity

Snad nejděsivější a nejdiskutovanější epidemií je syndrom získaného selhání imunity – AIDS. Lék, který by nemoc zcela zvrátil není ještě znám a počet nakažených vzrůstá neuvěřitelnou rychlostí. Virem HIV se nakazí každých devět sekund jeden člověk. Denně je to až deset tisíc lidí. V současnosti se počet nakažených pohybuje až okolo 55 milionů.

Současná léčba AIDS a výzkum nových léků

Vědci neustále pátrají po účinném léku, ale zatím se jim daří jen oddálit nevyhnutelné – smrt. Naděje se snad skrývá v molekule interleukin 7, která se přirozeně vyskytuje v těle a chrání buňky imunitního systému před úplnou zkázou. Věc je ale stále ve stadiu výzkumu. Současné léky proti AIDS nemoc jen zpomalují a citlivě zasahují do už tak zničeného imunitního systému. V současnosti existuje na dvacet léků a každoročně přibývají nové druhy. HIV je bohužel vir velice proměnlivý a stále odolnější.

Přírodní a alternativní léčba

Většina nakažených virem HIV hledá v průběhu svého onemocnění i jiné metody léčby. Zkoušejí bylinky, houby, homeopatii, různé duchovní přístupy a léčitelské metody.

Shiitake

Z hub je běžně užívaná tzv. shiitake neboli hlíva ústřičná, která na sebe dokáže vázat těžké kovy a stimuluje obranné funkce organismu. Lze ji užívat i pro zmírnění toxických účinků chemoterapie. Výtažek z houby shiitake se v podobě prášků podává i nemocným AIDS.

Aloe Vera

Rostlina Aloe Vera je zatím jedinou, která dokáže zpomalit reprodukci viru HIV až o 30%. Stimuluje totiž pomocné buňky T4 a bílé krvinky, které aktivují imunitní odezvu na infekce. Klíčovou roli zde sehrává extrakt z manózy, jednoho z cukrů v Aloe Vera. Šťáva z Aloe dokáže potlačit další šíření viru a zvýšit životnost již napadených buněk. 

Šťávu z Aloe Vera lze užívat téměř ve všech případech, kdy selhává imunita. Užívejte ale jen opravdu kvalitní a osvědčené přípravky s výtažky z Aloe Vera!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21654 (zdravotnimagazin.cz#5030)


Přidat komentář