Profesionální Irisdiagnostika Praha a okolí

Nemoci a zdraví jsou protiklady, které spolu souvisí. Často se léčíme dlouho, necháme nemoc propuknout, přitom při diagnostice jejího možného propuknutí se můžeme nemoci zcela vyhnout.

Chcete pomoc při bolestech kloubů a nohou, při akné a lupénce, paradentóze či po pooperačních ránách? Potýkáte se s trávícími potížemi, migrénami, alergiemi nebo hledáte řešení pro příčiny bolestí, které neustávají? Chcete se dozvědět příčinu stálého pocitu chladu, suché či olupující se kůže, alergické reakce, bolesti páteře, chronické únavy či nespavost? Chcete zjistit Vás stav, proč Vám máte neustále potíže s krevním cukrem, jak je na tom Vaše imunita, jakým stresem trpíte - chemickým, psychickým, fyzickým či mikrobiálním?

Jste-li člověk, který se potýká s těmito neduhy, odezvy příčin nemocí i mnohých dalších, a chcete ! Našli jsme pro Vás řešení.

Irisdiagnostika

Metoda hledající a zjišťující různé nemoci a její příčiny se nazývá Irisdiagnostika. Tato nelékařská metoda je známá přes více než tisíce let. Dokonce byla zkoumána na několika fakultách přírodní medicíny. A to v Americe, Austrálii, Kanadě, ale také v Německu. Je však důležité vědět a pamatovat si, že ač nám Irisdiagnostika dává spoustu informací  k zjištění různých neduh a příčin, je nutné zmínit, že běžné lékařské léčení nenahrazuje. Naopak slouží nám jako skvělá prevence a podpora při léčení.

Co je to Irisdiagnostika?

Jedná se o analýzu těla pomocí oka. Každé oko se vyfotí kvalitním fotoaparátem s velice dobrým rozlišením, aby iridiolog mohl porovnat párové orgány. Základem je vždy duhovka, což je u Irisdiagnostiky jakási mapa těla, dále je zkoumána panenka a samozřejmě i bělmo klienta, jež na irisdiagnostiku dochází. Velice pozitivní na celé věci je, že se jedná o neinvazivní a šetrnou metodu, jak nejen najít příčinu nemoci, ale i možné následky, dokonce i preventivní opatření před možným rozpukem jistých nemocí.

Oko jako vstupní brána do těla

Zní to sice jako neuvěřitelná zpráva, ale pravdou je to, že jakmile je některý náš orgán v těle postižen, projeví se to na duhovce změnou barvy. Ne tedy na první pohled viditelnou změnou, ale podrobné zkoumání jisté fáze nepřirozeného zdraví jsou vždy odhaleny. Hodně se také pozná z trhlin, které se na duhovce v případě nemocí projevují, což sice ve své podstatě nejsou opravdové trhliny, ale laguny. Ty totiž dokonce poukazují na dědičná onemocnění.

Jak Irisdiagnostika probíhá?

Práce Iridiologa, což je speciálně vyškolený a znalý pracovník, který se v tomto oboru velice dobře vyzná, trvá několik hodin. Aby vytvořil podrobnou diagnózu, trvá celý proces asi dvě hodiny, kdy se soustředí na zkoumání snímků, jež se vytvoří ihned na začátku. Snímek se provádí speciálně, Irisdiagnostickým systémem, a potom následuje celkový rozbor. Iridiolog tak určí nemoci, které dotyčný má v těle a na základě toho mu doporučí úpravu životního stylu, zejména pak stravovacích návyků, a další doporučení, které se k tomuto vážou.

Co všechno Irisdiagnostika zjistí?

Nejprve je každému klientovi sestaven oční typ genetické konstituce. Z něj se pak vychází a určuje se genetická predispozice, nebo v opačném případě přednosti orgánů a vůbec tělních soustav. Hodně se také pozná, co se potíží s trávením týče, protože to je oblast, se kterou mají lidé na světě nejvíce problémy. Irisdiagnostika se také podrobně pustí do určení stavu srdce, a s ním spojeného cévního systému. Hodně se také Irisdiagnostika zaměřuje na časté nemoci populační, tedy zvýšený cholesterol v krvi nebo vznik a vývoj křečových žil a také časté hemeroidy. Může upozornit nejen na jejich vznik, ale i možnost léčby, právě díky změny životného stylu.

Co dále Irisdiagnostika umí?

Hodně zdravotních problémů vzniká kvůli blokaci lymfatického systému, nejen otoky nohou, ale i třeba nenáviděná celulitida, ale i mnoho dalších nepříjemností a také nemoci, které však nejsou jako právě pomerančová kůže na první pohled vidět. Oční diagnostika podrobná se zaměřuje i na chronická zánětlivá místa a tak odhalí původ nemoci, jejíchž projevy jsou nejen příčinou, ale stále se opakují a jsou dosti nepříjemné. Vůbec co se týče chronických onemocnění, je Irisdiagnostika metodou, která odhalí oslabení daných orgánů v těle, což může být přehledné ujasnění, kde nemoc vzniká a na co se tedy zaměřit při jejím léčení. Dost se také pracuje s historií, nebo spíše genetikou, jsou odhalena místa a nemoci, které jsme zdědili po naších předcích, k nimž máme vrození predispozice. Odhaluje se i příčina migrén, alergií, důvody, proč dochází k častému překyselení organismu, ale i příčiny proč nás co a z jakého důvodu bolí.

Jak poznat Iridiologa - Zpráva Iridiologa

Neprovádí rozbor lupou, ale zkoumá pořízený snímek vašich očí a na základě toho zhotoví dost podrobnou zprávu. Pravý Iridiolog vždy tvrdí, že nenahrazuje lékaře, a ani jím není. Při návštěvě Iridiologa nejde jen o pouhé povídání, které může být i obecné a tak zpochybňovat spolehlivost metody, ale dostanete podrobnou zprávu, kde všechno bude vypsáno a uvedeny nejen nemoci, ale i jejich vzniky a klasické genetické predispozice.

Analýza z kapky krve

Krev je důležitou tělní tekutinou, která prochází celým tělem, z kapky krve je tak možné zjistit řadu nemocí, jako jsou chronická, opakující se infekce, ale i potíže, které přetrvávají i po klasické léčbě a také určí důvod obtíží, u lidí, co se necítí zdraví. Rozbor se provádí POD MIKROSKOPEM V TEMNÉM POLI(Darkfield mikroskop).

Ruloformy, uzavřený kapilární systém, špatné složení tuků ve stravě, oxidativní stres z toxinů, těžkých kovů, únava.

Znak zánětu v močovém měchýři, ženské potíže. Mykotické erytrocyty - mnoho cukru ve stravě, špatné pH v těle.

Ruloformy, Penízkovatění - Uzavřené kapiláry, hustá viskózní krev, sklony ke kolísání krevního tlaku, křečovým žilám, brnění končetin, únava.

Frekvenční terapie

Jedná se o analýzu na základě teorie, že každý orgán, mikroorganismus v těle vysílá frekvenci. Pokud je něco v nepořádku, je frekvence odlišná od klidového stavu.

  • F SCAN

Metoda frekvenční terapie se provádí pomocí F SCAN, který přesně a pečlivě analyzuje vlnovou délku, jež je odlišná od škodlivých. Zdravá buňka se chová jinak, než nemocná. Měření je neškodné, neinvazivní a bez vedlejších účinků.

  • Plazmový generátor

Časným problémem v těle jsou příčinou mikroorganismů, které způsobují chronické nemoci, bolesti, ale hodně často svědění, a dokonce i deprese, alergie a únavy bez příčiny. Plazmový generátor vysílá do těla frekvence, jež jsou odlišné od škodlivých a tak se rozpozná původ a ohnisko nemoci.

  • Quantum magnetický rezonanční analyzátor

Speciální přístroj, který dokáže vypracovat komplexní vyšetření lidského těla. Zjistí obsah všech živin, kovů a složek v těle, stav orgánů i kloubů, ale i tělesnou kondici. Praktický, neinvazivní zákrok, která je také při diagnostice jednoduchý a pečlivý.

Léčivé náplasti, léčivá kuželová pyramida

Speciální náplasti jsou účinnou látkou, která je na daný typ bolesti a potíží určena. Náplasti se používají po celém světě a výhodou je jejich snadné použití bez vedlejších účinků. Další velice populární metodou je léčivá pyramida, která zbavuje tělo škodlivin napáchané na těle během dne, i třeba negativní vlivy smogu, vysílání z počítače, mobil a tak podobně. Pomáhá při bolestech kloubů, páteře, při krvácení dásní, u akné, lupénky, ekzému, potížích s trávením, pooperačních stavech a mnohých jiných obtíží.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23316 (zdravotnimagazin.cz#10489)


Přidat komentář