Vypadávání vlasů, šedivění a příčiny

Vypadávání vlasu a šedivění. Vypadávání vlasů a potrava. Stísnění energie jater - vypadávání vlasů. Nedostatečnost krve a energie. Oslabení jater a ledvin. Problémy vlasů vyžadují, stejně tak jako ostatní onemocnění, celkovou vnitřní léčbu.

Vypadávání vlasu a šedivění

Silné ledviny dávají základ hustým a silným vlasům a dostatečná, na živiny bohatá krev dokáže vytvořit základ pro zdravé vlasy.

## Vypadávání vlasů a potrava

bývá častou příčinou vypadávání a šedivění vlasů u mladých lidí. Způsobovat ji může konstituční nadbytek horka, nevyrovnané emoce, nadměrně zahřívající (jangizující) a vysušující potrava. Projevuje se pramínky bílých vlasů mezi tmavými.

Vlasy vypadávají v chuchvalcích, kůže na hlavě je lesklá, často svědí, častá je vznětlivost, kožní onemocnění, zácpa.

## Stísnění energie jater - vypadávání vlasů

je častou příčinou předčasného šedivění vlasů u žen s nadmírou a nevyrovnaností emocí. Následkem je stagnace energie a poté také krve, která nedostatečně vyživuje vlasy, které šedivějí. Doprovodnými příznaky bývají nepravidelná menstruace, vznětlivost případně deprese, bolesti před menstruací, poruchy trávení, nechutenství.

## Nedostatečnost krve a energie

způsobují ji dlouhodobé onemocnění, nesprávná výživa, četné porody nadměrné stresy a obavy. Vlasy jsou nedostatečně vyživované a strádají, jsou tenké, suché a lámavé, bez lesku, dochází k jejich rovnoměrnému vypadávání. Doprovodními příznaky bývají únava, dřevěnění končetin, bledost obličeje, slabý hlas a krátký dech, bušení srdce.

Oslabení jater a ledvin

častá bývá u lidí středního věku. Řídnutí a vypadávání začíná nad čelními kouty a temeni. Dochází k průběžnému vypadávání a šedivění vlasů, které jsou mastné s množstvím lupů. Doprovází je často bolesti a slabost v bedrech a kolenou, hučení nebo pískaní v uších, závratě, noční pocení, rozmazané vidění, u žen nepravidelná menstruace. Příčinami bývají chronická onemocnění ,nadměrná sexuální aktivita, četné porody, nadměrná sexuální aktivita. - Problémy vlasů vyžadují, stejně tak jako ostatní onemocnění, celkovou vnitřní léčbu zaměřenou na příčinu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22893 (zdravotnimagazin.cz#8713)


Přidat komentář