Jak se postarat o své prsa

Do sauny se doporučuje chodit jak nás Pánbůh stvořil. Ne pro potěšení opačného pohlaví, ale proto, že plavky nebo ručník omotaný kolem těla znemožňí odtékání potu. Zabráníte tak i pocitu, že jste celí ulepení.

Jak často očistit dekolt

¨Pro dokonalou očistu použijte čistící pleťové mléko či vodu (nejlépe proti vráskám), případně gel přímo určený na partie prsou a dekoltu.

Jak zpevnit prsa

Po sprše a důkladném očištění dekoltu si vyhraďte čas na zpevnění. Žádný přípravek vám sice po jednom použití prsa nezmění, ale pokud budete zpevňující tělová mléka a gely používat pravidelně, viditelně vaše prsa zpevní a vyhladí.

Dekolt - peeling

Jednou týdně odstraňte z prsou a dekoltu odumřelé buňky (šupinky) a hluboko usazené nečistoty. Vyhněte se přípravkům s velkými hrubými částicemi, které by citlivou pleť poškrábaly, a dejte přednost jemným gelovým peelingům určeným přímo na citlivou pokožku dekoltu a prsou.

Jak masírovat prsa

Třikrát týdně hýčkejte prsa masáží. Dlaně pokropte několika kapkami masážního nebo aromatického oleje a přejeďte jimi krouživými pohyby od krku směrem dolů k bradavkám. Totéž podniknete i v opačném směru.

Jak nejlépe cíleně cvičit

Vaše pozornost by se měla zaměřit i na cílené cvičení. Pravidelným posilováním svých vnad docílíte lepšího tvaru. Nejúčinnějším cvičením pro ženy jsou samozřejmě ženské kliky, můžete vyzkoušet i posilování s činkami či plastovými lahvemi naplněnými vodou. Výborným pomocníkem vám může být posilovna, jistě vám trenér poradí, které cviky a posilovací stroje jsou na zpevnění prsou určeny.

Skrášlení dekokltu

Když své poprsí obdaříte třpytem, opticky se zaoblí. Můžete se potřít tělovým mlékem se třpytkami nebo lehkým olejem, výraznějšího efektu však docílíte se třpytivým pudrem nebo bronzovou tvářenkou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22643 (zdravotnimagazin.cz#7494)


Diskuze a zkušenosti

kata | 28.04.2014 21:48
Re: Jak se postarat o své prsa dobrý den je mi 17 let a na levý bradavce se mi oběvila žíla jde vidět a já nevim jestli je to vážný prosím o radu

Alena | 01.05.2014 01:33
Re: Jak se postarat o své prsa S největší pravděpodobností viditelná žíla na bradavce je standardní vývoj poprsí v tomto věku. Samozřejmě můžete zajít k lékaři, ale opravdu je to bežné.

milka | 15.04.2015 20:46
Re: žíla na bradavce Také mám problém s tím že mám vydět na bradavce žílu. Prosím jak ji zamaskovat ? Zmyzí ? Předem děkuji za odpověd.


Přidat komentář