Odvykání kouření s e-cigaretou

Patříte do skupiny lidí, kteří se neustále snaží přestat kouřit, avšak bezvýsledně? Nejsou Vám schopni pomoct lékaři, natož tak abyste si pomohli sami? A vyzkoušeli jste už Joyetech eGo ONE ?

Také Vám po vyslovení či přečtení těchto slov naskakuje husí kůže a probouzí se ve Vás beznaděj a pocit, že přestat kouřit je pro Vás nepředstavitelné a takřka nemožné? Že už jste to zkoušeli tisíckrát a pokaždé bez pozitivních výsledků? Že Vám není schopný pomoct ani specialista?

Víte, jak vzniká závislost?

Závislost na cigaretách je jednoduše řečeno zlozvyk. Lidé, kteří kouří, jsou závislí na nikotinu. Nikotin je návyková látka, která je obsažena v tabáku. Na člověka působí stejně tak jako tvrdé drogy. Při kouření se dostaví příjemný pocit díky tomu, že nikotin vyplavuje v mozku dopamin. Mozek, který si na pravidelný přísun nikotinu zvykl, musí mít přísun nikotinu kdykoli potřebuje, pokud tak není, dostaví se abstinenční příznaky. Díky tomu je stále větší a větší potřeba nikotinu, protože se kuřák nechce zbavit pocitu, kdy se cítí dobře. Ani byste neřekli, jak závislost na nikotinu vzniká rychle. Závislost není pouze jedna. U kuřáků to jsou dvě, a to závislost fyzická a psychosociální. Fyzická závislost je stále častější a rozšířenější, projevuje se u 80% kuřáků. Závislost psychosociální znamená potřebu mít v ruce cigaretu, hrát si s ní atd. Člověku jsou pak jedno účinky cigarety, ale potřebuje mít v ruce daný předmět.

Nebojíme se říct, že každý druhý z Vás už se s kouřením pokoušel skoncovat. Asi sami nejlépe víte, že nejhorší jsou zpravidla první tři týdny. Je to však u každého specifické.Nejlepším způsobem odvykání kouření, je přechod na e-cigarety. Nejsou škodlivé jako běžné tabákové cigarety, nezanechávají nepříjemný zápach po kouři, nejsou finančně nákladné a lze je kouřit i v místech, kde by běžné tabákové cigarety nebylo možné.

Kde nakoupit kvalitní e-cigarety a příslušenství?** **

Hledáte kvalitní e-cigarety s veškerým příslušenstvím, které jsou s nimi spojeny ? V tomto případě Vám doporučujeme pana Petra  Stracha, který provozuje malý obchůdek Oazacens elektronickými cigaretami, šírokým výběrem náplní a celkovým příslušenstvím.

Oazacen - kvalitní e-cigarety s veškerým příslušenstvím

Oazacen je e-shop zaměřený na elektronické cigarety. Majitelem je pan Petr Strach, který spolupracuje s výhradním dovozcem e-cigaret a e-liquidů u nás. Nabízí také kompletní servis e-cigaret. Prodejem elektronických cigaret se zabývá už od jejich začátku na českém trhu.

Tématem e-kouření se pan Strach začal zabývat z vlastního zájmu a zápalu, a ve stejném duchu se snaží pokračovat i dnes. Sleduje nové trendy, inovace, výzkumy, studie, články atd., a to nejen u nás v České republice, ale i v zahraničí. Snaží se objektivně informovat veřejnost o problematice elektronického kouření. Jako člen Komory elektronického kouření prosazuje zájmy e-kuřáků i prodejců, bojuje proti nekvalitě českého trhu a komunikuje s legislativními orgány.

Vzhledem ke zkušenostem a zaměřením se snaží svým zákazníkům doporučit vše na míru. Dává tedy přednost komunikaci a užšímu kontaktu se zákazníky. Proto mu i jeho klientele maloobchod v rodinném duchu plně vyhovuje.

Chcete a hledáte způsob jak omezit nebo aspoň zmírnit nepříznivé účinky na Vaše zdraví? Nahlédněte do internetových prostor e-shopu, kde se dozvíte více. Popřípadě se kontaktujte na tel. čísle : 728 822 569 nebo na emailové adrese : Oazacen-Objednavka@seznam.cz.

Chcete-li se dozvědět něco málo o vlivu kouření na Vaše zdraví, níže uvedený text Vám vše objasní.

Jak odvykat cigaretu

Lidí, kteří se pokouší přestat je nespočet. Málo komu se to ovšem podaří. Odvyknout si od cigarety není vůbec jednoduché a je to běh na dlouhou trať. Motivací pro Vás může být i to, že ušetříte nejen peníze ale i čas a hlavně Vaše zdraví. Kuřáci, kteří vykouří byť jednu krabičku denně, utratí za měsíc přes 2 000,- Kč. Nemluvně o tom, kolik času jim měsíčně kouření cigaret zabere. Metod pro odvykání je spousta. Různé nikotinové náplasti, nikotinové žvýkačky, spreje do úst a v neposlední řadě obyčejné elektronické cigarety. Že jste už vyzkoušeli všechny možné způsoby a nic z toho Vám nepomohlo? A vyzkoušeli jste užJoyetech eGo ONE?

Joyetech eGo ONE není klasická elektronická cigareta. Jde o novinku na trhu, která si postupně nachází oblibu u stále více spotřebitelů, kteří by ji za běžnou cigaretu či klasickou elektronickou cigaretu už nikdy nevyměnili.Joyetech eGo ONE se už jen na první pohled od klasických elektronických cigaret liší tím, že je vyrobena v moderním designu. a tak se za ni rozhodně nemusíte stydět, naopak. Joyetech eGo ONE se zaměřuje na dva typy „vaperů“. Ti, kteří rádi vdechují páru rovnou do plic a potřebují tak nižší odpor spirálky a co nejvolnější potah, jistě ocení nízkoodporovou žhavící hlavu s širokým přívodem vzduchu.

Naopak ti, kteří by raději něco, co by se více přiblížilo tradičním cigaretáma páru nejdříve vdechnou do pusy a až později do plic, mohou použít žhavící hlavy s vyšším odporem. Tyto žhavící hlavy totiž nemají tak široký přívod vzduchu a potahování tak není příliš volné a více simuluje tradiční cigarety.
Pro obě varianty však platí jedno – eGo ONE je neskutečně výkonná a hlavně malá elektronická cigareta. Verzi 1100mAh bez problému ukryjete v dlani a lze ji uložit do jakékoliv kapsy. Může tak být stále po ruce, je skladná, přenosná a i přes své menší rozměry se vyrovná větším GRIPů. Je tak ideálním společníkem pro případy, kdy potřebujete diskrétnější e-cigaretu, ale nehodláte dělat kompromisy ohledně výkonu.Spolehnout se navíc můžete na velmi kvalitní baterie, jejichž součástí je i ochrana proti zkratu, ochrana atomizéru, ochrana před nízkým napětím a kontrola odporu spirálky.

Rozhodně se nemusíte bát, že by Vám snad něco načichlo kouřem. Joyetech eGo ONE kouř sice vydává, ale jde o páru, která nijak nezapáchá a, která není nijak škodlivá. Naopak může ještě pěkně vonět. Záleží už jen na Vás, jakou si vyberete příchuť a jaké množství nikotinu zvolíte.Vybrat si můžete hned z několika příchutí. Broskev, višeň, mentol, káva, čokoláda atd. nebo si rovnou můžete zvolit příchuť gold, která Vám plně nahradí chuť běžné cigarety a tabáku.A proč je Joyetech eGo ONE tak vhodný pro odvykání kouření? Nejenže se Vám do těla nedostává dehet ani další rakovinotvorné látky ale díky náplním, u kterých si můžete zvolit množství nikotinu tak můžete postupně obsažený nikotin snižovat a snižovat a tím se pomalu zbavovat své závislosti nebo ji alespoň snížit na minimum. Po sléze pak již budete kouřit Joyetech eGo ONE s náplní, která bude obsahovat minimální množství nikotinu nebo naopak nebude obsahovat nikotin žádný. Nejenže tak ušetřítezdraví své ale i zdraví Vaší rodiny a přátel, s kterými jste v kontaktu. Také budete mít větší šanci dožít se vyššího věku a to bez zdravotních komplikací a nemocí. Pořiďte si ještě dnes Vaši Joyetech eGo ONE a začněte kouřit zdravě, levně a zbavte se tak své závislosti na cigaretách.

Závislost na kouření a rizika s ní spojené

Stále více závislých kuřáků najdeme mezi „dětmi“ a mladými lidmi. Tato závislost většinou začíná v jejich partách vrstevníků. Pokud má dítě oba rodiče kuřáky, je až 4x větší pravděpodobnost oproti dítěti, jehož rodiče nekouří, že v budoucnu bude kouřit také. Kuřáci mají často neustále změny názorů a jsou psychicky nestálí. Mají zvýšenou emoční labilitu a často impulzivní jednání. Všimli jste si ať už v rodině či mezi přáteli, že kuřáci se často pochvalují a jsou na sebe pyšní ve všech ohledech? Ano? I tohle způsobují cigarety. Kuřáci „trpí“ sebeláskou a jsou sebestřední. Kuřáky dělíme do několika rizikových skupin. Děti a mladiství, dále lidé, kteří začnou kouřit kvůli své profesi např. barmani atd. Další skupinou jsou lidé promiskuitní a osoby, které pochází z disharmonické rodiny a v neposlední řadě lidé s nižšími intelektovými schopnostmi.

Zdravotní rizika

Kuřák má mnohem větší riziko, že onemocní rakovinou. A to nejen rakovinou plic ale např. dutiny ústní, slinivky, močového měchýře, ledvin, střev a konečníku. Kouření způsobuje tzv. kornatění tepen. Kuřáci mají mnohem více vrásek a to díky urychlení stárnutí kůže způsobené kouřením. Díky kuřákům zemře ročně na pasivní kouření v České republice až 2 000 lidí.

Příznaky závislosti na kouření

Pokud během roku kouříte stále více a více cigaret jste závislými. Pokud cigarety vysadíte, objevují se abstinenční příznaky, jste závislými. Neumíte kontrolovat množství vykouřených cigaret? Trávíte kouřením velké množství Vašeho času? Díky kouření zanedbáváte rodinu, sportovní aktivity atd. Užíváte látku, když víte jak moc Vám škodí.

Jaké jsou následky kouření?

Následků kouření je nespočet. Víte, že stále více kuřáků umírá na rakovinu plic a kardiovaskulární choroby, jako je mozková mrtvice, infarkt atd. Tito lidé by však mohli žít v průměru až o 15 let déle, pokud by nekouřili. Víte, že k poškození plic stačí pouhá jedna cigareta denně? A, že plicím škodíte i pokud jste pasivní kuřák? Věděli jste, že také zvířata jako např. pes a kočka, kteří žijí s kuřáky a dýchají tak dým z cigaret mají kratší život?

Druhy abstinenčních příznaků

Nedostatek látky z cigaret v těle je popisován jako velmi nepříjemný stav. Mezi nejtypičtější abstinenční příznaky patři: špatná nálada a deprese, nezvladatelná chuť na cigaretu. Člověk nemůže spát a je nesoustředěný, má zvýšenou chuť k jídlu a je podrážděný. Má deprese, bolesti hlavy, závratě. Člověku klesne krevní tlak a tepová frekvence. Není schopný zvládat stresové situace ani jinou zátěž.

Pokud tedy opravdu chcete přejít na zdravější a levnější kouření kontaktujte se na tel.čísle : 728 822 569 nebo na emailu** : Oazacen-Objednavka@seznam.cz. **

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23177 (zdravotnimagazin.cz#10349)


Přidat komentář