Piercing - výběr a koupě

Po aplikaci piercingu byste neměli 2-6 dní místo vpichu dlouhodobě namáčet a už vůbec chodit na koupaliště, přehrady a jiné toky. Místo okolo kovu je citlivé, proto je zde snadná možnost zanícení.

Piercing - propíchnutí jakékoliv části těla

piercing je cizí slovo a znamená propíchnutí jakékoliv části těla. Je to jakési zdobení těla náušnicemi. Objevil se už v dávné minulosti, kdy lidé žijící v kmenech, piercing považovali za rituál. V dnešní době velice módní záležitostí a dnes už téměř nikoho nepřekvapuje, že kolem něj projde muž či dívka s kroužkem v obočí, jehlou v pupíku apod. Piercing se stal v poslední době velkým módním trendem. Především u dívek v pupíku převládají dlouhé visací piercingy. U mužů většinou spíše obočí nebo tunely v uších.

Perfektní piercingy na léto

Rozhodnutí zda si dát piercing není až tak komplikované jako výběr místa, kam si ho dát. V poslední době vznikl trend umístění piercingu na nejvíce viditelné místo.

visací piercing pupík

Z hlediska posuzování piercingu je na každém jaký si vybere styl. Od extravagantních až po** luxusní.**

Piercing si smí udělat osoba pouze starší 18 let

mladší osoba pouze se souhlasem zákonného zástupce. Jako nejvhodnější materiál pro piercingové šperky je považován titan, což je nealergický kov. Dále pak chirurgická ocel, stříbro nebo zlato. V první řadě jde o Vaše zdraví.

 

tunely

Piercing - bezpečnost

Před tím, než se rozhodnete piercing si udělat, uvědomte si, že jde o velice citlivou záležitost a pořádně zvažte, kde si tu ozdobičku necháte udělat. Personál musí mít odbornou znalost a samozřejmě se musí dbát na dostatečnou hygienu, všechny potřeby musí být sterilní. Pomoc hledejte buď v nemocnicích na chirurgii nebo v piercingových salónech, podle toho jakou část těla jste si vybrali.

 

Piercing a jeho výběr

Trendem současnosti je jít s dobou a ta si žádá, abychom podstoupili bolest a nechat si zkrášlovat tělo kousky kovu, náušnice už nefrčí. Teď už je jen otázkou, kam s piercingovým šperkem. Jde o to, co vlastně očekáváte. Má to být pouze Váš intimní šperk nebo ho mají ostatní vidět? Avšak přece jen píchnutí piercingu zase tak nevadí, jelikož můžete kdykoliv změnit místo. A můžete si měnit i druhy.

Druhy piercingu

piercing pupík

  • Piercing pupíku
  • Piercing nosu
  • Piercing jazyka
  • Piercing obočí
  • Piercing brady
  • Piercing dolního a horního rtu
  • Piercing bradavky
  • Piercing genitálií

Piercing - ošetření piercingu

Po aplikaci piercingu byste neměli 2-6 dní místo vpichu dlouhodobě namáčet a už vůbec chodit na koupaliště, přehrady a jiné toky. Místo okolo kovu je citlivé, proto je zde snadná možnost zanícení. Ošetření provádějte tekoucí vodou jen na dobu nezbytně nutnou, můžete použít dezinfekční mýdlo. Nesahejte na piercingový šperk a pokud to je nutné, tak jen čistýma rukama. K dohojení dochází mezi 3-4 týdnem, u složitějších píchnutí jde o dobu 4-6 týdnů, po této době je možné věnovat se plně svým zálibám.

elegantní piercing ve rtu

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22792 (zdravotnimagazin.cz#7728)


Diskuze a zkušenosti

Kateřina | 27.03.2013 18:58
Re: Piercing - výběr a koupě Dobrý večer kolik stojí propíchnutí pupku?


Přidat komentář