Aerobic versus strip aerobic

Strip aerobic posiluje celé Vaše pohybové ústrojí a má kladný vliv na formování postavy i zdraví. Jeho účinky se mohou srovnat s účinky jógy. Aerobic a striptýz jistě každý z Vás zná.

Jak vznikl strip aerobic

Aerobic a striptýz jistě každý z Vás zná. Teď už jen stačí tyto dva styly spojit dohromady, přidat kapku strečinku a bodyshapingu a strip aerobic je na světě.

 Jeho základy

Strip aerobic má sice erotický podtext, o čemž svědčí i názvy některých cviků (divoká kočka, sexy vývrtka, zadní vrátka, ladná lambáda aj.), ale snad každá žena si při jeho cvičení uvědomí vlastní tělo a jeho pohyby.

Přínos strip aerobicu

  • Zpevňuje břicho, zadeček, nohy
  • Posiluje svaly rukou a nohou
  • Podporuje činnost srdce
  • Podporuje krevní oběh
  • Zvýrazní Vaše erotické umění
  • Zvýší Vaše sebevědomí

    Strip aerobic posiluje celé Vaše pohybové ústrojí a má kladný vliv na formování postavy i zdraví. Jeho účinky se mohou srovnat s účinky jógy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22575 (zdravotnimagazin.cz#7396)


Přidat komentář