Aerobní cvičení

Abyste si neporanili svaly, nezapomeňte před cvičením na strečink, a aby vás svaly nebolely a nebyly ztěžklé, před koncem cvičení raději zpomalte, nepřestávejte naráz....

Wing Chun Kung Fu

Jedno z nejdoporučovanějšcíh aerobních cvičení je Kung Fu. Navštivte Wing Chun akademii a seznamte se s tímto tradičním bojovým uměním, které má pozitivní vliv na zdraví i fyzickou kondici.

Strečink

Abyste si neporanili svaly, nezapomeňte před cvičením na strečink, a aby vás svaly nebolely a nebyly ztěžklé, před koncem cvičení raději zpomalte, nepřestávejte naráz. Je-li vám víc než třicet nebo máte nějaké zdravotní problémy, včetně nadváhy, prokonzultujte svůj cvičební program se svým lékařem.

Sporty - chůze a cyklistika

Postupně zvyšujte dávky na 30 – 45 minut až pětkrát týdně. Bydlíte-li ve znečištěné oblasti, vezměte si raději roušku.

Sporty - plavání

Postupně zvyšujte zátěž až na 20 – 40 minut nonstop plavání.

Sporty - posilování

Jste-li začátečník, najděte si instruktora, který vám poradí, jak zvyšovat dávky tak, abyste si neublížili.

Sporty - další možnosti

Zapojte se do kurzů aerobiku nebo si najděte osobního trenéra např. tai-či, cvičení pilates nebo jógy. Jste-li soutěživí, připojte se k nějakému týmu hrajícímu váš oblíbený sport, nebo zkuste golf.

Životní styl

Můžete pokračovat v hydroterapeutických kúrách a masážích pokožky, které vám určitě prospějí, a stanou se součástí vašeho životního stylu bez toxinů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21748 (zdravotnimagazin.cz#5314)


Přidat komentář