Body Styling

Trénink je zaměřený na formování svalových skupin celého těla se speciální částí pro posilování stehen, hýždí a břišních svalů. Jedná se o kombinaci klasického aerobiku a posilování celého těla.

Body Styling

Pokud potřebujete rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu, bude pro vás ideální Body styling. Trénink je zaměřený na formování svalových skupin celého těla se speciální částí pro posilování stehen, hýždí a břišních svalů. Jedná se o kombinaci klasického aerobiku a posilování celého těla. Aerobní cvičení slouží na počátku lekce k zahřátí. Tempo tréninku se střídá postupně podle toho, na jaké jednotlivé svalové skupiny se soustředí. Posilování svalů horních končetin by se mělo periodicky střídat s posilováním svalů dolních končetin, aby nedocházelo k jejich přetížení.

Výhody tohoto sportu

  • Body Styling je určen pro jedince různého věku s různou zdatností.
  • Cvičením dochází ke zpevnění a formování celé postavy – je kladen důraz na problémové partie.
  • Dochází k protažení a posílení celého těla.
  • Působí jako aktivní odreagování po celodenní zátěži.

Potřebné věci k Body Stylingu

Při body stylingu se používá náčiní, zejména při posilování paží. Nejčastěji se využívají posilovací gumičky, činky a tyče. Body Styling je vhodný pro ty, kteří nemají rádi náročnější choreografii.

Krásná postava do plavek

Doporučuje se před a po cvičení jen malá svačinka (jogurt, ovoce, zelenina). Formování a zpevňování postavy bude znatelné teprve tehdy, pokud trénink bude 2-3 týdně. Odměnou pak bude štíhlá zpevněná postava.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22380 (zdravotnimagazin.cz#6958)


Přidat komentář