Břišní tanec - orientální tanec

Břišní tanec, byl původně tanec rodiček. Souvisel s uctíváním bohyně plodnosti, lásky a války. V současné době začíná břišní tanec nabírat na popularitě a stojí za to si ho vyzkoušet.

Břišní tanec je starý orientální tanec

odvozen z tradičních ženských tanců severní Afriky a středního východu. Je složen z jednotlivých kroků a pohybů, které se spojují podle stanovené choreografie nebo podle fantazie.

Princip břišního tance

K břišnímu tanci je použito několik základních figur, které jsou zpracovány, tak aby na sebe navazovaly a utvořily taneční celek. Důležitý je rytmus hudby a její rychlost. U břišního tance hodně záleží na osobitosti člověka, protože je nutné ho ozářit svou duší.

Břišní tanec - v čem nám může pomoci?

Břišní tanec je osvědčenou terapií pro všechny ženské potíže. Jak fyzické,tak i psychické. Pomáhá při špatném trávení, gynekologických potížích, inkontinenci (samovolný únik moči), zácpě, menstruaci, bolesti hlavy a páteře. Velmi dobře působí na tvarování postavy. Břišní tanec je také výborný pro těhotné ženy, jelikož zmenšuje porodní bolesti a urychluje porod. Tanec je vhodný pro všechny věkové i váhové kategorie.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22752 (zdravotnimagazin.cz#7671)


Přidat komentář