Bungee jumping - extremní sport

Pružné lano přivázané ke kotníkům a hluboko pod Vámi vodní hladina. Dokážete překonat svůj strach a skočit? Bungee jumping je dnes již legendární aktivita nabitá adrenalinem, při níž tuhne krev v žilách i velmi odvážným.

Bungee jumping - skok do houpačky

Skok, při němž vás pružné lano nebrzdí. Kyvadlovým letem prolétáte nad zemí rychlostí okolo 100km/hod. Skok si můžete vyzkoušet jako jednotlivec. Možností je i tandem, kdy je váhový limit 300 kg. ## Volné ruce i nohy

Chcete mít při seskoku volné ruce i nohy? Potom zkuste bungee v podobě skoku za postroj. Bungee lano budete mít uchyceno v hrudní části za postroj. Po seskoku a dohoupání zůstanete viset v sedě. Můžete si vybrat mezi skokem popředu a pozadu.

  • skok popředu - v momentu volného pádu a zachycení pružným lanem se otočíte půlsaltem do sedu.
  • skok pozadu - budete skákat po nohách, je to nejadrenalinovější skok z bungee.

Skok s úvazem za nohy

Nejběžnější možnost bungee jumpingu. Při skoku s úvazem za nohy máte opět dvě varianty jako v bungee skoku za postroj.

  • skok popředu - vidíte celý seskok, vnímáte volný pád k zemi.
  • skok pozadu - zpočátku nevidíte, kam "padáte", zažíváte více adrenalinu než při skoku popředu.

Skok v tandemu

Skok v tandemu - skáčí dva účastníci najednou. Běžné u párů, rodiny, přátel. Oba jste uvázáni za kotníky a seskok je omezen pouze váhou (nesmíte překročit 130 kg).

Překonejte strach

Bungee trampolin tvoří konstrukce, skládající se z trampolíny spojené se dvěma výškovými sloupy, jistící účastníka gumovými lany.

Bungee trampolin znázorňuje pocit bezpečného pohybu na trampolíně. Jako účastník si vyzkoušíte různé přemety a kotouly ve vzduchu, a přitom se nemusíte obávat pádu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22292 (zdravotnimagazin.cz#6762)


Přidat komentář