Fitness bruslení - pořádné protáhnutí svalů

Fitness styl bruslení vyznávají především městští bruslaři a ti, kteří si chtějí dát řádně do těla a posílit svaly i kondici. Jezdí se na in-line dráhách nebo cyklostezkách intenzivnější formou než u bruslení klasického.

Pořádná zábava

Fitness styl bruslení vyznávají především městští bruslaři a ti, kteří si chtějí dát řádně do těla a posílit svaly i kondici. Jezdí se na in-line dráhách nebo cyklostezkách intenzivnější formou než u bruslení klasického.

Vybavení k bruslení

K fitness bruslení potřebujete především perfektně padnoucí brusle, pohodlné oblečení, láhev s vodou a dostatek odhodlání. Na fitness bruslení si netroufejte, pokud jste teprve začátečníci. Nezapomínejte ani na ochranné pomůcky jako je helma, kolenní chrániče nebo rukavice. Po jízdě se dobře protáhněte.

Rychlé hubnutí a dobrá kondice

Inline bruslením posilujete svaly dolních končetin, ale také svaly břišní a zádové. Pokud budete jezdit déle než 20 minut, spalujete také tuky – za půl hodiny bruslení spálíte cca 200 kcal. Inline bruslením nezatěžujete klouby jako třeba při běhání a posilujete přitom svaly dolních končetin více než při jízdě na kole. Trénink poskytujete také srdci a celkově si zvyšujete kondici.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21701 (zdravotnimagazin.cz#5191)


Přidat komentář