Fitness - proč cvičit

Díky fitness budete mít větší sílu. Obavy, že by vám při pravidelném cvičení narostly svaly, jsou neopodstatněné. Ženy nemají k nabírání svalové hmoty fyziologické předpoklady jako muži. Navíc "vytvoření" mohutných svalů není zdaleka snadné.

Důvody proč začít s fitness

  • Posilováním si zpevníte svaly i klouby. Zejména u žen mají svaly i klouby větší tendenci k uvolnění než u mužů.
  • Posilováním si zlepšíte držení těla, zbavíte se bolesti zad a následně zmizí i bolesti hlavy.
  • Díky fitness budete mít větší sílu. Obavy, že by vám při pravidelném cvičení narostly svaly, jsou neopodstatněné. Ženy nemají k nabírání svalové hmoty fyziologické předpoklady jako muži. Navíc "vytvoření" mohutných svalů není zdaleka snadné.
  • Po pravidelném posilovacím cvičení se můžete dočkat zpříjemnění menstruace a zmírnění premestruačního syndromu. Pokud jste v posilovně nováčci, tak posilování břicha, poskoky a dřepy prozatím v období menstruace vynechte!
  • Získané svaly posilováním vám pomohou při hubnutí. Ovšem dávejte pozor při provádění cviku - nikdy nezadržujte dech. Obvykle platí, že při zvedání zátěže je výdech a při spuštění následuje nádech.
  • Díky fitness se vám do těla vyplaví značné množství endorfinů (hormony štěstí). Po cvičení budete mít dobrou náladu.

Wing Chun Kung Fu

Jestliže Vás tento druh bojového umění zajímá, a rádi byste se o něm dozvěděli více a pochopili jeho smysl, pak stojí za to navštívit kurz Wing Chun Kung Fu. Cvičení je založeno na vědeckých principech, které Vás naučí přemoci sílu co možná nejefektivnějším způsobem. Mimo sebeobrany nabízí i přínos v jiných oblastech, jako např. zlepšení fyzické kondice, zvýšení sebevědomí, koncentraci, koordinaci či relaxaci. Wing Chun Kung Fu je určeno všem zájemcům, bez rozdílu pohlaví a věku.

Využijte možnost trenéra fitness

Jedna hodina se pod vedením odborníka pohybuje okolo 200Kč a výše. Vyplatí se vám nechat si vypracovat od trenéra plán cvičení a s ním absolvovat příslušné posilovací lekce. Trenér vám cviky dobře vysvětlí a naučí vás jak správně technicky cvik provádět. Kontakty na trenéry získáte přímo v posilovnách a fitness studiích.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22616 (zdravotnimagazin.cz#7448)


Přidat komentář