Jak zpevnit záda

Postávání na jedné noze znáte už ze školky. Pro procvičení zad a rovnováhy vám poslouží i dnes. Stůjte pár vteřin na jedné noze, poté na druhé. Ovšem musíte přitom držet zpevněná záda a ostatní svaly na těle.

Pro zpevnění svalů kolem páteře

U cvičení se soustřeďte na vzpřímený postoj s lopatkami u sebe. Při samotném cviku nezadržujte dech, ale vždy s výdechem stáhněte co nejvíc zadeček. Vydržte pár sekund a pak povolte.

Zpevnění pánevního dna

Cviky můžete provádět kdykoli a kdekoli. Soustřeďte se a stáhněte hýžďové spolu se spodními břišními svaly. Měli byste mít pocit, jako když se snažíte zadržet močení. Opět vydržte pár sekund a povolte. Díky cvikům pánevního dna vylepšíte i svůj orgasmus...

Rovnováha

Postávání na jedné noze znáte už ze školky. Pro procvičení zad a rovnováhy vám poslouží i dnes. Stůjte pár vteřin na jedné noze, poté na druhé. Ovšem musíte přitom držet zpevněná záda a ostatní svaly na těle. Cvik provádějte nejlépe dvakrát denně. Zabere vám minimum času.

Procvičení - kočičí hřbet

Cvik můžete provozovat spíše jen doma. Pohyb je vám jistě znám. Vyhrbte se, poté prohněte páteř. Pohyby dělejte pomalu a poctivě. Opakujte nejméně desetkrát. Krásně se tak protáhnete.

Záda můžete chránit po celý den. Máte-li malé dítě, o to víc vaše záda při kojení a nošení dítěte trpí. Co teprve v těhotenství, ale o tom si budeme povídat zase příště...

Jak odstranit bolest

Při bolestech zad vám pomohou kvalitní homeopatika, díky kterým budete mít dostatek sil, abyste ještě po práci mohli cvičit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22083 (zdravotnimagazin.cz#6161)


Přidat komentář