Kila dolů podle Vás

Kombinace více druhů sportů je pro vás to pravé. Nevynechte žádnou naplánovanou sportovní aktivitu a nebraňte se i nárazovým příležitostem k pohybu (výtahy pro vás přestanou existovat). Ideální je kombinace spinningu, jízdy na kole, plavání a aerobiku.

Hollywoodská dieta

Na shození do pěti kilo funguje tzv. Hollywoodská dieta, kdy tři dny jíte v omezeném množství pouze ovoce (hroznové víno, ananas, banány, kiwi - pravidelně druhy prostřídáváte). Celé tři dny je potřeba pít hodně neslazených nápojů.

Aerobní aktivity

Aerobní aktivity jako hi-tec aerobik, spinning, squash nebo běh. V zimě zkuste běžky. Cvičit můžete i podle BMI.

Radikální změna v jídelníčku

Deset kilogramů nadváhy se vám na těle neusadilo jen tak. Častý problém po těhotenství nebo když jste se delší dobu vůbec nehlídali. I 10 kilogramů můžete zvládnout vlastními silami. Potřebujete změnit radikálně svůj stravovací režim a návyky.

Kombinace sportů

Kombinace více druhů sportů je pro vás to pravé. Nevynechte žádnou naplánovanou sportovní aktivitu a nebraňte se i nárazovým příležitostem k pohybu (výtahy pro vás přestanou existovat). Ideální je kombinace spinningu, jízdy na kole, plavání a aerobiku. Až se budete cítit lépe, přidejte posilovací cvičení.

Shazování kil

Až 10 kilogramů budete shazovat tři až čtyři měsíce, počítejte s tím. Reálné cíle jsou jedním ze základních pilířů úspěchu.

Změna životního stylu

Pro obézní s BMI nad 35 (vypočítejte si své BMI) vyžaduje změna a shozen nežádoucích kilogramů velkou trpělivost. Potřebujete naprostou změnu životního stylu. Pokroky očekávejte pozvolné a počítejte s tím, že hlídat se budete celý život.

Speciální kůra

Máte-li vysokou nadváhu, hýbat se začněte pod dohledem terapeuta. Existují speciální kurzy pro pacienty trpící těžkou obezitou. Až po výsledcích se můžete samostatně začít věnovat plavání a třeba jízdě na kole. Chůze by měla být samozřejmostí.

Pomoc lékaře

Hubnout budete rok až tři roky. Začátek by měl být vždy za asistence lékaře. Někdy je nutná bandáž žaludku nebo lázeňský pobyt.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22188 (zdravotnimagazin.cz#6460)


Přidat komentář