Lepší orgasmus díky cvičení

Proč cvičit svaly pánevního dna? Protože jeho pevnost má podíl na prožitku orgasmu. Nemusíte platit drahého trenéra, hravě se to naučíte sama. Cvičení se dá provádět všude - v práci, na ulici, kdekoliv se vám bude chtít.

Schované svaly

Trénovat můžete i jiné svalstvo, než posilujete třeba v posilovně. Není sice na první pohled vidět, ale výsledky posilování vyplují na povrch při milostných hrátkách.

Procvičování pánevního dna

Proč cvičit svaly pánevního dna? Protože jeho pevnost má podíl na prožitku orgasmu. Nemusíte platit drahého trenéra, hravě se to naučíte sama. Cvičení se dá provádět všude - v práci, na ulici, kdekoliv se vám bude chtít.

Nelze samozřejmě spoléhat jen na to, že si několikrát zacvičíte a orgasmus se při sexu okamžitě dostaví. Důležitá je odpovídající technika a také to, abyste s partnerem nalezli při milování souhru. Pokud procvičujete a zpevňujete břišní svaly a hýždě, budete mít taky pevné i svalstvo pánevního dna.

Zatínání svalů

Celé cvičení spočívá v zatínání a uvolňování vnitřních svalů pohlavního ústrojí. Svalovinu v okolí poševního vchodu zpevníte tak, že si uvědomíte ty svaly, které zapojujete při zadržování a vypouštění moči a budete je zatínat. Svaly napněte, počítejte do pěti a opět povolte. Cvičení opakujte alespoň 20x denně. Další variantou je "vytlačování", pocit je podobný jako při stolici. Opět zatínejte a povolujte svaly jako v předešlém případě.

Pravidelnost dýchání

Všechny cviky můžete provádět vestoje, v kleče nebo vleže. Důležitá je pravidelnost jejich provádění a také dýchání. Chybou je například dech zadržovat (i při milování). Také dýchání se dá natrénovat.

Procvičování dechu

Položte se na záda a ruce položte volně na břicho. Zhluboka se nadechněte, zapojte břicho, nikoli plíce. Poté pomalu vydechujte a celé cvičení několikrát zopakujte.

Kontrolou svých děložních svalů se naučíte mnohem intenzivněji vnímat sexuální prožitky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22497 (zdravotnimagazin.cz#7216)


Přidat komentář