Make-up ve sportu

Holky, pozor na líčení! Tak tohle mě napadlo chvíli poté, co jsem se vrátila upocená, unavená a s rozmazanou řasenkou. Byla jsem si zajezdit na bruslích a na ranní nalíčení zapomněla.

Sport - Make-up

Holky, pozor na líčení! Tak tohle mě napadlo chvíli poté, co jsem se vrátila upocená, unavená a s rozmazanou řasenkou. Byla jsem si zajezdit na bruslích a na ranní nalíčení zapomněla. Pravidelně se odličuji večer, a tak mě nenapadlo, že než navléknu chrániče, bude lepší odstranit make-up. Na druhou stranu, i v tělocvičně, na bruslích či na kole chceme, my dívky a ženy, vypadat dobře, takže proč nebýt nalíčená, že?

 

Jenže jak? Hlavně tak, abys nemusela celou dobu přemýšlet, jestli nemáš rozmazané oči, zda ještě drží make-up a co dělá rtěnka. Navíc i pokožka při cvičení potřebuje dobře dýchat, takže je lepší make-up odstranit. Ostatně stejně by asi stékal. Takže pokud jdeš na cvičení, pamatuj, že k líčení stačí řasenka (nejlépe voděodolná), konturovací tužka na oči a nejspíš barevný lesk na rty.

Rady před zahájením cvičení

A po cvičení je vhodnější vše odlíčit. Tvá pleť bude totiž ze cvičení upocená, a to i v obličeji. Voda a mýdlo ze sprchy nedokážou veškerou mastnotu dobře rozpustit, takže použij před osprchováním pleťové mléko a pleť očisti, jak jsi zvyklá. Umýt si můžeš i vlasy, zejména pokud se ti zpotily. Po osprchování ošetři pleť hydratačním krémem a můžeš ji znovu nalíčit. Nezapomeň na deodorant, pro dobrý pocit můžeš použít i toaletní vodu.

 

Výbornou pomůckou do tělocvičny jsou odličovací kapesníčky. Nahrazují základní výrobky pro čištění pleti - pleťové mléko, pleťovou vodu a vatové tamponky.

Make-up - Vaše hygiena, krása a zdraví

Je to jako téměř se vším, co se týká tvé hygieny, krásy a zdraví. Je to na tvém rozhodnutí. V každém případě pokud zvolíš líčení, pak takové, aby ses víc soustředila na cvičení a ne na to, jestli vše drží, jak má.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21722 (zdravotnimagazin.cz#5249)


Přidat komentář