Masáž vytvořena pro sportovce

Cílem sportovních masáží je ulevit napětí ve svalech, odstranit únavu a obnovit jejich regeneraci. Sportovní masáže působí pozitivně na krevní oběh, stimulují lymfatický systém a tím podporují odstraňování odpadních látek z těla.

Ulevte svým svalům a zregenerujte je!

Cílem sportovních masáží je ulevit napětí ve svalech, odstranit únavu a obnovit jejich regeneraci. Sportovní masáže působí pozitivně na krevní oběh, stimulují lymfatický systém a tím podporují odstraňování odpadních látek z těla. Masáže jako takové mají vynikající vliv také na psychiku. Po takové péči jsme zbaveni stresu, cítíme se uvolnění, lehčí a sebejistější.

Přibližná cena jedné masáže

Cena za částečnou sportovní masáž, která trvá cca 45 minut, se pohybuje okolo 300 Kč. Celková sportovní masáž (90 min.) vás přijde na 500 Kč.

Několik druhů masáží

 • Sportovní masáž přípravná

  Tato masáž je vhodná pro jedince, kteří se rozhodli začít cvičit a dosud se nevěnovali žádné pohybové činnosti. Přípravná masáž je obvykle celková - zahrnuje hnětení svalstva celého těla.

 • Sportovní masáž pohotovostní

  Účelem pohotovostní sportovní masáže je připravit sportovce na podání maximálního sportovního výkonu a provádí se krátce před výkonem.

 • Sportovní masáž o přestávkách mezi výkony

  Masáž o přestávkách mezi výkony se využívá při závodech a utkáních. Odstraňuje únavu a vrací energii.

 • Sportovní masáž rekondiční

  Rekondiční masáž je v podstatě masáž odstraňující únavu. Pokud jste často unavení ze sportu, rekondiční péče vás znovu nabije energií. Aby byla masáž účinná, dopřejte si po ní nejméně půlhodinový odpočinek v leže.

 • Sportovní masáž léčebná

  Léčebná sportovní masáž se využívá v době zranění nebo jiných zdravotních potížích sportovce a účelem je co nejrychlejší návrat do původní fyzické kondice.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21758 (zdravotnimagazin.cz#5334)


Přidat komentář