Power jóga

Power jóga Vám vytvaruje a zformuje tzv. svaly centra, kde patří břišní svaly, svaly dna pánevního a široký sval zádový. Ale toto poklidné cvičení dokáže i více, účinně Vám zlikviduje kalorie.

O jaký sport se vlastně jedná?

Power jóga je založená na tradiční józe s tím rozdílem, že je dynamická a má choreografii, která z ní nakonec vytvoří plynulý sled pozic.

Posílení a zpevnění svalů

Power jóga Vám vytvaruje a zformuje tzv. svaly centra, kde patří břišní svaly, svaly dna pánevního a široký sval zádový. Ale toto poklidné cvičení dokáže i více, účinně Vám zlikviduje kalorie.

Cvičení power jógy

Je prokázáno, že během jednoho cvičení power jógy spálíte 5 až 9 kalorií za minutu, což je totéž jako byste uběhla 1,6 kilometrů během dvanácti minut.

Co způsobí první lekce

Power jóga po první lekci způsobí to, že pocítíte i takové svaly, o kterých jste neměli ani tušení.

Na doporučení

Na power jógu si zvolte takové oblečení, které Vám umožní volný pohyb. Obuv není potřebná, jelikož se cvičí naboso. Před cvičením se doporučuje asi dvě hodiny nejíst.

Přínos pro lidské tělo

  • Zlepšuje fyzickou kondici
  • Protáhne zkrácené svaly
  • Zlepšuje držení těla
  • Působí preventivně proti bolesti zad
  • Naučí psychicky se koncentrovat, vnímat a ovládat tělo
  • Naučí správně a účinně dýchat

  • Jestliže budete na power jógu chodit pravidelně, dvakrát až třikrát týdně půl hodiny, výsledky na sobě pocítíte za dva měsíce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22159 (zdravotnimagazin.cz#6362)


Přidat komentář