Proč chodit do posilovny

V období kolem puberty začínají mít chlapci zájem o dívky a ovlivňuje je mužský vzor, který obvykle vyniká právě svalnatou postavou. V rámci uvědomování si vlastního ega adolescenti touží po maximálních výkonech.

Proč navšívit posilovnu?

  1. Bohatší výbava oproti domácí posilovně umožní cvičit pestřejší trénink, k dispozici jsou různé přístroje na aerobní trénink (stacionární kolo, běhací pás, veslovací trenažér apod.), který je pro redukci tělesného tuku nezbytný.
  2. Činky jsou většinou zastoupeny ve větším počtu a ve vzestupné hmotnostní řadě až do velmi vysokých čísel. Jediným limitem se pro Vás v tomto okamžiku stává vaše síla.
  3. V dobré posilovně vám poradí, jaké cviky cvičit, jak se stravovat a kolikrát týdně byste měli chodit.
  4. Už jen pocit, že jste udělali něco pro své tělo, je nenahraditelný.
  5. Ať už je vaší motivací k návštěvám posilovny vlastní ego, touha po vypracované postavě nebo zdravotní problémy, v posilovně vždy dostanete něco navíc: zejména možnost získání nových znalostí a známostí..

Posilovna –  posilovna pro juniory

V období kolem puberty začínají mít chlapci zájem o dívky a ovlivňuje je mužský vzor, který obvykle vyniká právě svalnatou postavou. V rámci uvědomování si vlastního ega adolescenti touží po maximálních výkonech a všechny tyto podněty je mohou dovést do posilovny. Toto období je ale pro cvičení nejnebezpečnější. Hrozí přetížení pohybového aparátu. Je třeba cvičit s velkým citem.

Posilovna – posilovna pro seniory a kojící ženy

Opatrnost je důležitá i při cvičení seniorů. Pokud necvičíte od mládí a najednou se rozhodnete být Schwarzenegerem, nemusí to dopadnout dobře. Cvičit opatrně je nutné také u žen po porodu. Kojící maminky by měly dávat pozor na svá prsa a vyvarovat se celkovému přetěžování organismu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21903 (zdravotnimagazin.cz#5639)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat