Rotoped

Cvičením na rotopedu posilujete hyžďové, stehenní a lýtkové svalstvo, aniž byste zatěžovali klouby. Zlepšujete svou kondici, spalujete tuky a příznivě ovlivňujete krevní oběh.

Rotoped - výhody

Cvičením na rotopedu posilujete hyžďové, stehenní a lýtkové svalstvo, aniž byste zatěžovali klouby. Zlepšujete svou kondici, spalujete tuky a příznivě ovlivňujete krevní oběh. Skvěle se odreagujete. Minutou tréninku spálíte přibližně pěti kalorií.

Rotoped - nevýhody

Nevýhodou cvičení na rotopedu je, že se pro vás brzy může stát nudným. Posiluje také pouze dolní část těla a proto je lepší střídat rotoped s jiným druhem cvičení a využívat jej jako doplněk vašeho sportovního režimu.

Cvičení

Hlavní je cvičit na rotopedu pravidelně, maximálně však třikrát týdně. Neřiďte se příručkami a cvičte svým vlastním tempem. Postupně můžete zvyšovat zátěž.

Široký sortiment rotopedů

Výběr rotopedů je opravdu široký. Vybírejte je podle kvality zpracování, hlučnosti, plynulosti chodu a funkcí, které upotřebíte. Předem si ujasněte, zda budete rotoped využívat ke kondičnímu, rehabilitačnímu nebo posilovacímu cvičení.

Účel

  • měření času, rychlostí, ujeté vzdálenosti a spotřeby kalorií
  • měření tepu - pulsmetr
  • předdefinované profily tratě
  • programy řízené Vašim pulsem
  • vyhodnocení kondice
  • účinný brzdný systém
  • nastavitelné sedlo i řídítka
  • gelové sedlo - větší komfort při cvičení

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21764 (zdravotnimagazin.cz#5358)


Přidat komentář