Schwinn Cycling

Program je kombinací základních cyklistických pohybů s motivačními metodami. Lekce jsou prováděny na speciálních stacionárních kolech při motivující hudbě. Jízda na tomto kole nevyžaduje náročnou koordinaci pohybů.

Schwinn Cycling

Schwinn® Cycling program je nový speciálně upravený cyklistický program určený pro fitness centra. Nabízí především aktivní relaxaci od pracovního a denního vytížení. Tréninkový program je řízen odborně vyškolenými instruktory. Program je kombinací základních cyklistických pohybů s motivačními metodami. Lekce jsou prováděny na speciálních stacionárních kolech při motivující hudbě. Jízda na tomto kole nevyžaduje náročnou koordinaci pohybů. Již po několika lekcích pocítíte zlepšování Vaší formy a kondice.

Důvody proč si zajezdit

  • Pojedete na speciálních kolech.
  • Lekce jsou vedeny vyškolenými instruktory.
  • Program je určen pro širokou veřejnost všech věkových kategorií.
  • Nezáleží na kondici a zdatnosti.
  • Hodiny jsou koncipovány jak pro začátečníky, tak pro pokročilé sportovce.
  • Tvaruje a zpevňuje postavu, přičemž postupně dochází k úbytku váhy.
  • Program vytváří účinný kardiovaskulární trénink.
  • Jedná se o vytrvalostní cvičení, u kterého není nárůst svalové hmoty dominantní.
  • Po konzultaci s lékařem je program vhodný i pro těhotné.

Rady na závěr

Nejlépe je vzít si s sebou cyklistické oblečení nebo savé triko a legíny, obuv s pevnou podrážkou. Důležité je pravidelné doplňování tekutin. Nejvhodnější je neperlivá voda. Tento aktivní způsob trávení volného času je nabízen už v každém větším fitness centru.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22392 (zdravotnimagazin.cz#6980)


Přidat komentář