Snowtubing

V Americe rádi vymýšlí, jak krátit kratochvíle a vymýšlí nejen extrémní, ale také bláznivé sportovní disciplíny. Proč si nezařádit na sjezdovce trochu bláznivým způsobem?Pro zdolávání sjezdovky nebo upraveného sněhového koryta toho moc nepotřebujete.

Snowtubing

S trochou nadsázky se dá o snowtubingu mluvit jako o sportu, ale spíše se jedná o bláznivou zábavu na sněhu, která vás nenechá v klidu. Chcete si užít parádní jízdu sněhovým korytem na speciální duši spolu s vaší drahou polovičkou? Chcete si užít sníh netradičním způsobem třeba při oslavě Silvestra? Chcete sportovat a přece si užívat pohodlného sezení ve sněžném člunu? Pak právě pro vás je určena nová zimní zábava pro všechny generace, která vám však může poskytnout skvělou zábavu.

Kde to žije, .....

V Americe rádi vymýšlí, jak krátit kratochvíle a vymýšlí nejen extrémní, ale také bláznivé sportovní disciplíny. Proč si nezařádit na sjezdovce trochu bláznivým způsobem? Pro zdolávání sjezdovky nebo upraveného sněhového koryta toho moc nepotřebujete. Odpadají nekonečné pokusy o udržení se na snowboardu nebo o ladné manévry na svahu u začínajícího lyžaře, které vás dostávají do prekérních situací. U snowtubingu odpadá výuka a drahé sportovní vybavení. Jediné, co na vás bude ve snowparku čekat, je speciální duše vložená ve speciálním obalu a pak už jen dráha. Ani šlapat kopec není třeba – vlek vás pohodlně vyveze až nahoru.

Nevšední adrenalinový zážitek

Jízda na nafukovací duši se přesto může pro jevit jako nevšední adrenalinový zážitek. Pokud se budete řítit na nafukovací duši ve speciálně upravovaném sněhovém korytu ještě ve skupině dalších nadšenců – máte o zážitek vystaráno. Korigovat tento sněžný člun nejde tak snadno, navíc prašný sníh, zledovatělá plocha a vaše váha rychlost duše ještě zvyšuje. Kromě toho budou na vás působit také odstředivé síly a gravitace… Klopené zatáčky vám připomenou závodníky ve Formuli 1 nebo pekelnou jízdu motocyklů na brněnském okruhu.

Nová zimní zábava

Snowtubing jako nová zimní zábava je stále více rozšířenější, a tak se stává součástí mnoha lyžařských areálů po celých českých horách. Za touto zábavou můžete s sebou „přibalit” i svou milovanou nebo dokonce i vaše roztomilé ratolesti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22850 (zdravotnimagazin.cz#8309)


Přidat komentář