Zacvičte si i s Vašim dítětem

Cvičení pro matky s dětmi je většinou zaměřené na rozvoj hrubé a jemné motoriky. Pod odborným vedením jsou lekce zaměřovány na správné držení těla, protahování všech svalových skupin a rozvoj základních přirozených dovedností.

Důležitý je kontakt s okolím

Je-li vaše dítě stydlivé nebo plaché, právě na těchto kurzech se naučí zvládat svůj strach. Např. při zdolávání sportovního nářadí se zbavují strachu z překážek, při kontaktu s ostatními maminkami s dětmi začínají vnímat lidi jako přirozenou součást svého života. Zapojení do kolektivu je zároveň výbornou přípravou na školku.

Nejčastěji navštěvované kurzy pro matky

 • Kurzy péče o dítě

  Kurzy péče o dítě se zaměřují na rodiče s dětmi již od narození. Náplní kurzu je nácvik správné manipulace s dítětem, vytváření rituálů a denního režimu, informace o správném kojení a výživě kojenců, o cvičení dítěte, masážích, otužování, plavání a všem ostatním, co potřebujete vědět pro bezproblémové zvládnutí péče o dítě.

 • Cvičení pro matky s dětmi

  Cvičení pro matky s dětmi je většinou zaměřené na rozvoj hrubé a jemné motoriky. Pod odborným vedením jsou lekce zaměřovány na správné držení těla, protahování všech svalových skupin a rozvoj základních přirozených dovedností (chůze, běh, lezení, házení apod.). To vše samozřejmě zábavnou formou hry. Tyto odborné i zábavné kurzy rozvíjí zdravý vztah mezi matkou a dítětem a vy navíc nasbíráte mnoho nové inspirace pro cvičení a hry u vás doma.

 • Fit ball pro děti

  Fit ball jsou velké gymnastické míče, které ovlivňují zdravý růst a vývoj svalů vašeho dítěte. Jsou vhodné také pro děti s vadami páteře nebo s vadným držením těla.

 • Rehabilitační cvičení pro děti

  Rehabilitační cvičení je vhodné pro děti po různých operacích nebo úrazech, při špatném držení těla, při dechových potížích. Program je veden fyzioterapeutem, který sestaví cvičební plán na míru vašeho dítěte. Vše, co se naučíte, pak můžete s dítětem využít při cvičení doma.

 • Plavání pro děti

  Cílem plaveckých kurzů je správný rozvoj dětské psychiky a motoriky a zároveň osvojení si nových schopností. Dítě se může naučit nejen základním plaveckým dovednostem, ale i vytrvalosti a odolnosti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21929 (zdravotnimagazin.cz#5713)


Přidat komentář