Přivýdělek na mateřské nebo rodičovské dovolené

Jste na mateřské a chtěla byste si vydělat nějaké peníze? Máte ráda kvalitní kosmetiku za rozumnou cenu? Chcete zůstat aktivní i během mateřské dovolené? Jste komunikativní a ráda mezi lidmi? Pak pro vás máme tip na výborný přivýdělek.

Na mateřské či rodičovské dovolené mnoho maminek nebo tatínků zažívá dlouhé chvíle. Kariéra s AvonemNěkomu může péče o dítě a pobyt především doma vyhovovat, ale mnohé maminky by daly nevím co za to, kdyby si mohly přivydělávat i na mateřské. Jenže takový přivýdělek na mateřské je poměrně problematický. Rodič na mateřské dovolené nemá dostatek času na to, aby mohl každý den odcházet do práce, byť jen na zkrácený úvazek, a nechávat dítě doma samotné na tak dlouho. Proto rodiče na mateřské dovolené velmi rádi uvítají nějaký přivýdělek s volnou a nikým neřízenou pracovní dobou, který mohou navíc provozovat částečně z pohodlí domova.

Kariéra s Avonem

Avon je společnost, která se zabývá prodejem kvalitní kosmetiky pro ženy, muže, děti i kojence. Vše je atestováno, vyzkoušeno a může se pyšnit skvělými recenzemi. Firma Avon má dlouholetou tradici sahající až do 19. století, což jistě svědčí jak o kvalitě nabízených výrobků, tak o úspěšné marketingové strategii této kosmetické firmy. A právě velice originální a úspěšná marketingová strategie Avonu je to, na čem máte možnost podílet se také vy a získat tak konečně finanční nezávislost, a to třeba i na mateřské dovolené.

Společnost Avon nabízí zaměstnání

Pokud máte obchodního ducha, jste ráda mezi lidmi a milujete kvalitní značkovou kosmetiku, pak je pro vás spolupráce s firmou Avon ideální příležitostí, jak si přivydělávat během mateřské dovolené, ke své současné práci nebo třeba i v důchodu. A v případě úspěchu se vaše spolupráce se společností Avon nemusí omezovat jen na přivýdělek, ale můžete se rozhodnout i pro další kariéru a pracovat pro Avon i na částečný nebo plný úvazek. Pokud nehledáte přímo přivýdělek, ale chtěli byste jen ušetřit své finance (kosmetika Avon jen pro potřebu rodiny), rovněž můžete.

 

Společnost Avon nabízí zaměstnání

Cesta k úspěchu s Avonem

Jak vznikla tak úspěšná společnost s tradicí sahající až do 19. století? Co bylo a je tajemstvím úspěchu společnosti Avon? Abychom poodhalili toto tajemství, podívejme se na samotný začátek. Historie firmy Avon se začala psát již velmi dávno. Paradoxem je, že tato mezinárodně prosperující firma vznikla vlastně náhodou. V druhé polovině 19. století se kalifornský obchodník s knihami David McConnell u svých zákazníků pokoušel udělat dobrý dojem tím, že jim k zakoupeným knihám vždy jako dárek přidával malou lahvičku s vůní nebo nějakou jinou kosmetickou drobnost. McConnell však časem zjistil, že o jeho drobné kosmetické dárky je paradoxně větší zájem než o knihy, které prodával.přivýdělek na mateřské dovolené nebo při práci Protože měl David McConnell obchodního ducha, vycítil příležitost a založil si kosmetickou společnost. V té době bylo naprosto běžné, že do práce chodili pouze muži, zatímco ženy trávily veškerý čas péčí o děti a domácnost. McConnellovi však bylo jasné, že jen osobní kontakt ženy – prodejkyně kosmetiky s ženou – spotřebitelkou kosmetiky, bude pro jeho obchod to nejlepší. McConnell proto neváhal a začal pro své obchodování s kosmetikou zaměstnávat ženy. Dalším důležitým prvkem McConnellova podnikání byl pak osobní kontakt a přímý prodej kosmetiky. A právě to je tajemství úspěchu společnosti Avon. Chcete se na něm podílet i vy?

Avon Lady – přivýdělek na mateřské dovolené nebo při práci

Společnost Avon k nám expandovala teprve v 90. letech. Ve své domovské zemi, ve spojených státech amerických, je Avon velmi dobře známý tím, že své výrobky prodává přímým prodejem prostřednictvím svých Avon Lady. Přestože od dob průkopníka obchodu s kosmetikou, Davida McConnella, uběhlo již velmi mnoho času a mnohé se změnilo, tento koncept přímého prodeje a osobního kontaktu ženy s ženou vydržel společnosti Avon dodnes, což svědčí o tom, že se jedná o výborně fungující a prosperující systém. Tento způsob prodeje, při kterém je upřednostňován osobní kontakt a také možnost vyzkoušet si vzorky Avon kosmetiky, je výhodný jak pro zákazníky, tak pro prodejce. Zákazníci firmy Avon se mohou před objednáním zboží poradit se svou Avon Lady a také si vyzkoušet nějaké vzorky kosmetiky. Avon Lady mají díky přímému prodeji tu výhodu, že si mohou samy uspořádat svou pracovní dobu a věnovat práci jen tolik času a úsilí, kolik budou samy chtít. Zároveň se Avon Lady při práci i baví, povídají si se svými zákazníky, mohou je navštívit u nich doma, nebo je naopak přivítat u sebe a uspořádat čajový dýchánek s testováním kvalitní značkové kosmetiky a být při tom v příjemném kruhu stejně naladěných žen, což by v klasickém obchodě nebylo možné.

Proč se stát Avon Lady?

Proč se stát Avon Lady?

Jste na mateřské dovolené, ale přesto nechcete zůstat pasivní a mít nějaký příjem navíc? Nebo si chcete přivydělat ke své stávající práci či k důchodu, ale přitom mít jistotu, že vás práce nebude omezovat ve vašich povinnostech a že vám nezabere příliš mnoho času? Toužíte po** zábavné, příjemné a komunikativní práci s kvalitní značkovou kosmetikou Avon? Chcete si sama organizovat svůj čas, nebýt na nikom závislá, setkávat se s přáteli i novými lidmi, bavit se kosmetice a přitom ještě vydělávat? Pak je pro vás práce Avon Lady** jako dělaná. Jedině při práci Avon Lady si budete povídat o tom co vás baví a zároveň si tím ještě finančně přilepšíte. To však ještě není všechno. Díky práci Avon Lady získáte řadu výhod a to především možnost neomezeného výdělku – výše vašeho výdělku bude záležet jen na vás a na tom, kolik času a úsilí svému snažení věnujete. Svou roli samozřejmě sehraje i trocha štěstí. Dále získáte slevy na výrobky Avon až 30%, krásný dárek k první objednávce a 17 katalogů ročně – to vše samozřejmě zcela zdarma.

Pokud se budete chtít stát Avon Lady, nebude po vás vyžadován žádný vstupní ani registrační poplatek. V každém katalogu je více než 500 výrobků, které budete moci nabízet svým známým a dalším zákaznicím nebo zákazníkům. Aby pro vás bylo obchodování snazší, budete dostávat další dárky a to vzorky zdarma. To však stále není všechno, dále je pro vás připravena možnost kosmetických kurzů, několikrát ročně motivační soutěže a další jedinečné výhody. Pokud se vám bude v práci dařit a máte vyšší ambice, nic nebude bránit tomu, abyste se věnovala další** kariéře s Avonem** třeba i na plný nebo částečný úvazek a stala se Avon koordinátorkou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23275 (zdravotnimagazin.cz#10448)


Diskuze a zkušenosti

Horáková Denisa | 02.12.2014 18:38
Re: Přivýdělek na mateřské nebo rodičovské dovolené měla bych zájem pracovat u avonu je my 18let a mám 6měsíčního chlapečka pokavad by bylo možné začit ihned bylo by to pro mě ideální mockrád děkuji za odpověd Horáková


Přidat komentář