Bělení zubů - Sokolov, Karlovy Vary

Načerpat novou energii a udělat něco pro svůj vzhled můžete v kosmetických salonech, kde vám kromě klasických služeb mohou nabídnout např. permanentní make-up, aplikaci umělých řas, bělení zubů nebo modeláž nehtů.

Každá žena neustále hledá způsoby, jak se přiblížit dokonalému vzhledu. Dnes existuje spousta možností, jak si tento sen splnit. V kosmetických studiích nám mohou nabídnout kompletní péči o naši pleť a tělo. Nemusíme se nutně narodit jako dokonalé bohyně, ale můžeme se jimi stát. Drobné chyby na obličeji se mohou upravit pomocí permanentního make-upu. Permanentní make-up může zvýraznit vaše rty a obočí. Dokonalých očí dosáhnete, když si necháte aplikovat umělé řasy. A že vaše zuby nemají barvu bílých perliček, to přece nevadí, můžete si je nechat jednoduše vybělit. Najděte si kosmetické studio, kde vám budou moci nabídnout vámi žádané služby.

Bělení zubů

Po krásných, rovných a bílých zubech touží každý z nás. Bohužel od přírody nejsou žádné zuby čistě bílé. Zuby mají hnědý, žlutý a šedý nádech. Odstín vašich zubů je stejně vrozený jako odstín vašich vlasů. Na zabarvení zubů má vliv také životní styl, se kterým souvisí strava, věk, kouření a také zubní hygiena. K vysněnému odstínu zubů si však můžeme dopomoci s bělícími zubními pastami, dále je možné chemické bělení pomocí gelů (provádí se u lékaře). Rozhodnout se můžete také pro aplikaci keramických faset, zuby se v tomto případě překryjí speciálním materiálem.

Ze všech těchto způsobů je nejméně efektivní bělení zubů pomocí bělících zubních past. Bělící pasty ve většině případů pouze navrátí zubům jejich přirozenou barvu. Bělení zubů není příliš vhodné pro osoby s popraskanou sklovinou, obnaženými krčky, paradentózou nebo s mnoha plombami, můstky nebo korunkami.

Permanentní make-up

Permanentní make-up se řadí mezi metody dočasného líčení. Tato kosmetická metoda vznikla v USA a později si získala velkou oblibu také v Evropě. V současnosti i mnoho českých žen využívá metodu permanentního make-upu k dosažení požadovaného vzhledu. Permanentní make-up je korektivně-kosmetická metoda, během které se do horní vrstvy pokožky implantuje přírodní barvivo pomocí speciálních pigmentovacích přístrojů. Pigment vydrží v pokožce určitou dobu, která je pro každého individuální. Záleží na vašem věku, sytosti barvy, následné péči. Permanentní make-up vydrží v pokožce 1 až 5 let.

Permanentní make-up vám může upravit obočí (jeho hustotu nebo šířku), dále si můžete nechat takto zvýraznit oční linky, získat plnější a smyslnější rty. Pomocí této metody si také některé ženy nechávají upravit prsní dvorce. Vzhledem k trvanlivosti permanentního make-upu je vždy dobré své rozhodnutí předem zvážit. Zákrok bude viditelný na vaší pleti po několik let. V mnoha salonech vás před samotným zákrokem čeká konzultace, kde budete moci probrat vše, co vás o tomto kosmetickém zákroku zajímá.

Pro koho je permanentní make-up vhodný

Permanentní make-up je ideálním řešením pro ženy, které jsou časově velmi vytížené, ale je pro ně nutností stále vypadat dobře. Dále je toto řešení ideální pro ty, které často sportují. Permanentní make-up může skrýt kosmetickou vadu, kterou máte na obličeji. Permanentní make-up je také vhodný pro ženy, které nosí dioptrické brýle a líčení je pro ně složité. Vzhledem k tomu, že tento kosmetický zákrok je trvalý, raději se rozhodněte pro decentnější formu permanentního make-upu. Permanentní make-up může dokonale podtrhnout hezké rysy vaší tváře a schovat její nedostatky. Vždy pamatujte na to, že permanentní make-up není úplnou náhradou za klasické líčení. I s permanentním make-upem by žena měla být po dolíčení přirozená. Pozor, permanentní make-up není vhodný pro všechny. Trpíte-li kožním onemocněním nebo alergiemi, poraďte se nejdříve s lékařem.

Prodlužování řas

Chcete se pyšnit neodolatelným pohledem stejně tak jako hollywoodské hvězdy? Chcete jedním mrknutím okouzlit zástupy mužů? Tak v tom případě se rozhodněte pro prodloužení a zahuštění řas. Najděte si kosmetický salon, kde tuto službu nabízejí a poté si můžete užívat své krásné a dlouhé řasy. Současné techniky prodlužování řas jsou opravdu velmi účinné. Řasy vypadají naprosto přirozeně a okolí bude předpokládat, že máte řasy od přírody bohaté a dlouhé. Výhodou prodloužení řas je také to, že již nemusíte používat řasenku a každé ráno se probudíte s dokonale výraznýma očima i bez líčení.

Jak se řasy prodlužují

V současné době se k** prodloužení řas** využívá technika lepení řasy na řasu. Během této metody se jedna řasa umělá přilepí pomocí speciálního lepidla na jednu řasu přírodní. Výhodou této metody je, že společně s řasou přírodní vám vypadne i řasa umělá a není tak zničen celý efekt najednou jako je tomu u prodlužování řas pomocí tzv. trsečků. Umělé řasy jsou speciálně tvarované, lehké a lesklé. Umělé řasy nezatěžují a neničí řasy vlastní. K lepení se používá speciální lepidlo na bázi pryskyřice, které se nevypařuje a nemůže ohrozit váš zrak.

Jaké jsou výhody prodloužení řas

Jednou z hlavních výhod umělých řas je, že budete míst stále velmi výrazné oči a nebudete se už muset zdržovat líčením vašich očí. Umělé řasy se tak mohou zalíbit ženám, které nemají příliš času na líčení, ale vyžadují upravený vzhled. Umělé řasy vás nebudou zatěžovat v žádných aktivitách, můžete sportovat, chodit do sauny atd. Prodloužené řasy jsou velice lehké, lesklé a také voděodolné. Řasy jsou velmi silné, dlouhé, krásně natočené a jsou naprosto bezpečné k vaší pokožce a také ke kontaktním čočkám. Řasy se vždy aplikují tak, aby byl zachován jejich přirozený dojem. Nejkratší řasy se lepí do koutku očí a řasy nejdelší doprostřed. K aplikaci se používá přibližně 25 – 35 řas, k navýšení efektu se může použít až 60 řas. Chcete-li navštívit kosmetické studio a nechat si aplikovat umělé řasy, připravte se, že ve studiu strávíte od 45 minut do 2,5 hodiny.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23118 (zdravotnimagazin.cz#10287)


Přidat komentář