Blahodárné účinky zlata

Použití zlata v kosmetice není projevem marnivosti, ba naopak. Zlato pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu a zpomaluje proces stárnutí. Proto se čím dál tím častěji přidává do pleťových krémů a přípravků proti vráskám.

Zlato jako aktivní antioxidant

Zlato je nejen překrásný, ale také léčivy drahý kov, který aktivuje činnost srdce, udržuje organismus v harmonii, podporuje sexuální aktivitu. Pomáhá také zbavovat se závislosti na tabáku, alkoholu, či drogách. Je výborným vodičem energie.

Využití zlata v kosmetickém průmyslu

Použití zlata v kosmetice není projevem marnivosti, ba naopak. Zlato pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu a zpomaluje proces stárnutí. Proto se čím dál tím častěji přidává do pleťových krémů a přípravků proti vráskám.

Regenerační vlastnosti zlata

Kůže s narůstajícím věkem a vlivem řady negativních faktorů (znečištěné ovzduší, ultrafialové záření, nevhodná strava apod.) ztrácí schopnost obnovovat buňky a pleť tak rychle stárne. Zlato však znovu obnovuje okysličování buněk a jejich schopnost regenerace a pomáhá pleť znovu oživit a omlazovat.

Navíc vyniká antibakteriálními a detoxikačními účinky. Díky podpoře krevní cirkulace a schopnosti zbavovat pleť toxinů pomáhá uchovat kůži pevnou, pružnou a mladistvou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id21802 (zdravotnimagazin.cz#5459)


Přidat komentář