Celkové kosmetické ošetření metodou Dr.Hauschka

Cítíte, že vaše pleť je nezdravá? Je citlivá, trpí nedostatkem vlhkosti nebo vás trápí zvýšená produkce kožního mazu? Co s tím? Existuje způsob jak si nechat pleť ošetřit čistě přírodními prostředky. Jedná se o kosmetické ošetření metodou Dr.Hauschka.

Proč vaše pleť vyžaduje kvalitní péči?

Taková už je dnešní doba - znečištěné ovzduší, vysoké pracovní nasazení, stres, nezdravé stravování. Tyto negativní vlivy bohužel dennodenně ovlivňují náš organismus a jejich účinky se projevují také v podobě nekvalitní pleti. Naše pleť je na negativní faktory velmi citlivá. Proto bychom se měli naučit se jim bránit. Mnozí z nás se o to také pokoušíme - konzumujeme vitamínové doplňky nebo se snažíme o přísun zdravější stravy v podobě ovoce či zeleniny. O svoji pleť samozřejmě pečujeme také dostupnými kosmetickými přípravky. Ale stačí to? Nemyslíte, že by si vaše pokožka zasloužila ještě lepší péči? Zvláště když si uvědomíme, jak nezdravé životní prostředí nás obklopuje například ve městě.

Vaše pleť potřebuje péči přírodními prostředky

Mnohé z nás už to jistě napadlo - jsou kosmetické přípravky, které používáme opravdu tak zdravé, jak je uváděno? Co o složení běžných přípravků, určených k péči o pleť, vlastně víme? Pojďme se podívat na kosmetické přípravky, které mají 100% přírodní složení. Povíme si, jak se přírodní kosmetika vyrábí, jak se používá a kde vám takovou kvalitní přírodní kosmetikou ošetří vaši pleť. Odpověď  je jednoduchá: nejlepší způsob, jak si nechat ošetřit pleť, je návštěva kosmetického studia. Zde jsou vám připraveni vždy ochotně a hlavně odborně poradit a pomoci. V kosmetickém studiu vám totiž mohou nabídnout výjimečný způsob ošetření - celkové kosmetické ošetření metodou Dr.Hauschka. Pojďme si tuto metodu ošetření představit a ukázat. Které kosmetické studio ošetření metodou Dr.Hauschka používá?

Co je kosmetika Dr.Hauschka?

V úvodu jsme si řekli, jak znečištěné ovzduší negativně působí na vaši pleť a celý organismus. Kosmetika Dr.Hauschka obnovuje sílu pokožky, posiluje její přirozené procesy a rytmy, které jsou pokožce vlastní. Přírodní kosmetika Dr.Hauschka dokáže vaši pleť ochránit před negativními vnějšími vlivy. Veškerý sortiment kosmetiky Dr.Hauschka je certifikován značkou BDIH jako Kontrolovaná přírodní kosmetika. A my jsme objevili krásný kosmetický salon, kde se celkovým kosmetickým ošetřením** metodou Dr.Hauschka** již dlouhodobě zabývají a kde jejich zákazníci mají s touto přírodní kosmetikou jen ty nejlepší zkušenosti. Takový kosmetický salon nás zaujal a proto si pojďme jeho zajímavé služby přiblížit.

Jak kosmetika Dr.Hauschka působí na pleť

Léčebná procedura přírodní kosmetikou Dr.Hauschka dokáže vyřešit celou řadu vašich problémů. Je zajímavé, že tato přírodní kosmetika nerozlišuje pokožku podle různých typů pleti. Přírodní kosmetika Dr.Hauschka působí kladně a přirozeně na všechny typy pleti. Kosmetické přípravky Dr.Hauschka reagují na jednotlivé výkyvy vaší pokožky. Pokud je vaše pleť příliš suchá nebo naopak, pokud produkuje nadměrnou míru kožního mazu, dokáže ji do té míry vyrovnat. Vaše pokožka opět nalezne svůj zdravý a vyvážený střed. Jak je to možné? Podívejme se na hlavní rozdíly v principu fungování běžné kosmetiky a kosmetiky Dr.Hauschka.

Běžná kosmetika a přípravky Dr.Hauschka

Používáním běžných kosmetických přípravků jsou vaší pleti dodávány různé substituční látky, jako například liposomy nebo kolageny. Tím může vzniknout závislost pokožky na vnějším přísunu hydratace, nebo vnější výživy. Naopak, při použití čistě přírodní kosmetiky Dr.Hauschka nevzniká žádná závislost pokožky na přísunu vnějších látek. Použitím přírodní kosmetiky Dr.Hauschka je pokožka povzbuzována, aby si potřebné látky vyráběla sama, což je přirozená cesta k obnově vaší pokožky. Pleť pak zůstává dlouho zdravě aktivní a živá.

Jak se kosmetika Dr.Hauschka vyrábí?

Použité rostliny jsou kultivovány biodynamickým způsobem ve vlastních zahradách nebo pocházejí z ekologického pěstování a kontrolovaného volného sběru. Veškeré rostliny se sbírají ručně a následně jsou velmi šetrně zpracovány. Nejnovější technologické zařízení umožňují při výrobě přípravků zachovat jejich vysokou kvalitu. Kosmetické přípravky Dr.Hauschka jsou vyráběny z čistě přírodních surovin, jako například z mandlových a avokádových plodů, vzácných výtažků léčivých bylin, jako jsou úročník a lichořeřišnice, rostlinných esencí a čistě éterických olejů. Tyto hodnotné suroviny jsou jen malým příkladem, jaké přírodní ingredience kosmetické přípravky Dr.Hauschka nabízejí. Díky kombinaci ojedinělého výrobního procesu jednotlivých rostlinných výtažků společnosti WALA a jejich vyvážené kompozici každého přípravku se do kosmetických přípravků Dr.Hauschka nepřidávají dodatečně žádné syntetické konzervační látky.

Výhody kosmetického ošetření metodou Dr.Hauschka

Hlavní výhoda kosmetického ošetření pokožky metodou Dr.Hauschka spočívá v tom, že působení této léčebné kůry je prováděno přírodní cestou a má dlouhodobé účinky. Metoda ošetření Dr.Hauschka je též účinná pro problematickou pleť. Přírodní kosmetika totiž působí na pleť velmi jemně. Mezi hlavní přednosti ošetření pokožky metodou Dr.Hauschka patří:

 • použití čistě přírodních surovin
 • žádné přidané syntetické látky
 • vhodné i pro citlivou pleť
 • celkové očištění a relaxace organismu
 • možnost spojení s další terapií pro vaši relaxaci

Pro koho je kosmetika Dr.Hauschka určena

V každém případě je možno bez obav říci, že přírodní přípravky** Dr.Hauschka** jsou vhodné pro ženy, muže a děti každého věku. Je to dáno tím, že kosmetické přípravky Dr.Hauschka neobsahují jakékoliv syntetické konzervační, barvící nebo vonné látky, Veškeré přípravky jsou lékařsky testovány. Na rozdíl od některých výrobců ale přípravky Dr.Hauschka nejsou testovány na zvířatech, ale na dobrovolných osobách. Výrobce, společnost WALA se podílí na řadě projektů v různých částech světa na podporu bio-dynamického pěstování. Při výrobě je v první řadě přihlíženo ke zlepšení a udržování etických a sociálních podmínek komunit, se kterými spolupracuje (např. v Turecku, Rumunsku, Burkina Faso ad.).

Kdo také kosmetiku Dr.Hauschka používá

Abychom vás informovali také o tom, jak je metoda ošetření pleti pomocí přípravků Dr.Hauschka známá a oblíbená po celém světě, podívejte se, jaké slavné osobnosti používají přírodní kosmetiku Dr.Hauschka:

 • Jennifer Aniston - herečka a hvězda seriálu „Přátelé“ doporučuje kosmetiku Dr.Hauschka svým „Přátelům“.

 • Cher - zpěvačka a herečka má ráda příjemnou vůni Růžového krému a používá dekorativní řadu Dr.Hauschka.

 • Peter Coyote - Americký herec používá kompletní řadu péče o pleť Dr.Hauschka. Ani se nám nechce uvěřit, že tomuto mladě vypadajícímu muži je již přes 60 let.

 • Jerry Hall - herečka, modela a ex-manželka Micka Jaggera si pochvaluje vyživující Růžový krém.

 • Madonna - popstar Madonna je velmi nadšená kosmetikou Dr.Hauschka. V poslední době si dopřává 2-hodinové kosmetické ošetření metodou Dr.Hauschka v New Yorku v Soho Sanctuary Spa.

 • Kate Moss - modelka z Londýna je fanynkou Dr.Hauschka Tónovací emulze a Růžového krému.

Co ošetření metodou Dr.Hauschka přináší?

Zde je na místě položit si otázku, zda nenazvat celkové kosmetické ošetření metodou Dr.Hauschka léčebnou procedurou. Odpověď nyní možná nebude až tak překvapující - celkové kosmetické ošetření metodou Dr.Hauschka je skutečně dlouholetou praxí prověřená léčebná metoda, která dokáže léčit nejen vaše tělo, ale i duši. Nelze ji tedy považovat za pouhý kosmetický zásah jako při ošetření běžným kosmetickým přípravkem na pleť. Co vám kosmetické ošetření metodou Dr.Hauschka přinese a co při návštěvě kosmetického salonu prožijete?

 • uvolnění nahromaděného stresu
 • voňavá koupel
 • lymfatická stimulace, prováděná pomocí jemných tahů štětců a dlaní
 • stimulační regenerace a ozdravné procesy vašeho těla
 • odbourání nahromaděných škodlivých látek
 • posílení imunitního systému

Nechte se unést kosmetickým ošetřením

Navštivte kosmetické studio, zapomeňte na své starosti a denní stres a nechte se hýčkat. Ruce zkušené kosmetičky se vás budou citlivě dotýkat lehkými plynulými pohyby. Tím se povzbudí procesy lymfatického proudění ve tkáních a zahájí se tím stimulace regenerace a ozdravné procesy vašeho těla. Během procedury se odbourávají nahromaděné škodlivé látky, které budou vyloučeny. Bude posílen váš imunitní systém. Během tohoto ošetření dojde k vyčištění vaší pleti za použití přírodních kosmetických přípravků Dr.Hauschka. Celkové kosmetické ošetření metodou Dr.Hauschka vede k hlubokému vnitřnímu uvolnění, zanechá ve vás pocit vnitřní rovnováhy. Vaše pokožka bude opět zdravá, svěží a krásná. A to není všechno, součástí návštěvy kosmetického studia je také poradenství, a to jak pro ženy, tak i pro muže, jak o sebe a svoji pokožku správně pečovat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22929 (zdravotnimagazin.cz#9860)


Přidat komentář