Dentální hygiena, bělení zubů

Co vše děláte pro to, aby Váš úsměv byl krásný a také zdravý? Chodíte na preventivní lékařské prohlídky? A co vám říká dentální hygiena? Už jste navštívili specialistu, který se tímto zabývá?

Péče o naše zuby kromě pravidelného čištění, používání zubní nitě a ústní vody vyžaduje také pravidelné zubní prohlídky. Kromě preventivních stomatologických prohlídek je dobré zahrnout do kompletní péče také dentální hygienu, kterou provede odborník. Dentální hygiena zahrnuje odstranění zubního kamene a plaku a podrobnou instruktáž péče o zuby.

Bělení zubů

Ordinace

Kdo by netoužil po skutečně okouzlujícím bílém úsměvu? Stále zkoušíte různé bělící pasty, ale účinky nejsou viditelné? Rozhodněte se pro skutečně efektivní bělení zubů pomocí bělící lampy ZOOM. Bělení zubů pod dohledem odborníka Vám zajistí, že Vaše zuby budou skutečně bělejší a také zůstanou zdravé. Pomocí tohoto nejmodernějšího bělícího systému budou vaše zuby bělejší až o 8 odstínů. Bělení zubů pomocí ZOOM lampy je účinná a velmi rychlá metoda k dosažení vytouženého odstínu zubů. Vaše zuby budou pomocí této metody vyběleny trvale a bezpečně. Během této metody je využíváno intenzivní světelné energie a nejsilnějšího světelně akcelerovaného bělícího gelu.** Bělení** je naprosto bezbolestný zákrok. Ihned po tomto zákroku nesmí pacient pít a kouřit a následujících 14 dnů je vhodné omezit konzumaci čaje, barevných nápojů a kouření cigaret.

Estetická stomatologie

Estetická stomatologie je zde pro všechny, kterým záleží na vzhledu jejich zubů. Estetická stomatologie se nazývá také jako estetická úprava zubů nebo estetická rekonstrukce chrupu.** Estetická stomatologie** zahrnuje také metodu zubních implantátů. Pro zubní implantáty je dobré rozhodnout se ve chvílích, kdy vám vlastní zuby již neslouží k mechanickému rozmělnění potravy nebo nedopovídají vašim estetickým požadavkům. Pečujme o naše zuby a poskytněme jim odpovídající pozornost.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23244 (zdravotnimagazin.cz#10417)


Přidat komentář