Diamantová abraze

Stav naší pleti vypovídá nejen o našem zdraví, ale také o tom, jak o ni pečujeme. Zda nám není lhostejné, jak vypadáme, a předčasně neskládáme zbraně s prvními známkami stárnutí. Kromě domácího ošetření je dobré využít i odborných kosmetických služeb.

K základní a nezbytné péči o pleť patří odličování, tonizování, hydratace, výživa. O to se můžete postarat Vy sama spolu s kvalitní čistící a pleťovou kosmetikou. V kosmetickém studiu se pak dostane Vaší pleti maximální možné péče, v podobě lymfatické masáže, chemického peelingu, mezoterapie aj. Investice do péče o pleť není žádnou rozmařilostí. Pleť je Vaší vizitkou, která v podstatě vypovídá o Vaší osobnosti. Pleť nemusí být ani nečistá, povadlá, našedlá, s mimickými a předčasnými vráskami, svěříte-li se do odborných kosmetických rukou. Navíc si během Vámi vybraného kosmetického ošetření báječně odpočinete, uvolníte, načerpáte nových sil, a tak i Vaše oči dostanou hned novou jiskru, kdy se zbavíte unaveného pohledu po náročném pracovním vypětí.

Diamantová abraze

Diamantová abraze je vysoce efektivní metodou, která spočívá v** ošetření vrásek a strií** a celkově regeneruje pleť a navrací jí mladistvý vzhled. V posledních letech razantně stoupá zájem o neinvazivní metody, které podstupují jak lidé obou pohlaví, tak i různých věků. Vzhledem k tomu, že se jedná o převážně naprosto bezbolestné a bezrizikové metody, není na škodu je vyzkoušet, trpí-li člověk nějakými zdravotními problémy, které by mohl právě takovými metodami vyřešit. Jednou z nich je i diamantová abraze, která se nejen ve světě, ale také u nás, v České republice, zařadila na přední místo estetické dermatologie. Hodí se pro všechny typy pleti.

Co je diamantová abraze

Diamantová abraze má za cíl omladit pokožku, zvýšit její průchodnost a zjemnit reliéf kůže. Jestliže jsou ve Vašem obličeji patrné jizvy po akné, na které jste v mládí trpěli nebo dosud ještě trpíte, pak i Vám diamantová abraze může účinně pomoci. Diamantová abraze redukuje povrchové pigmentace a dále je velmi výborná na čištění a stahování pórů, díky kterým vypadá pleť krásně, mladistvě a zdravě. Spolu s působením vakua dochází k výraznému zmírnění otoků a k detoxikaci pokožky.

Jak diamantová abraze probíhá?

Diamantová abraze je technika, při níž dochází k jemnému obrušování pokožky speciálním přístroje, konkrétně s pomocí speciálních diamantových nástavců. Všechny nečistoty, které jsou v pokožce a v jejich pórech obsaženy, včetně odumřelých buněk, jsou odstraněny a tím se zlepší celkový stav obličeje. Navíc dojde ke stimulaci krevního objevu. Celý zákrok je šetrný a jemný, bezbolestný, při němž se odstraňuje stará a odumřelá kůže.

Výsledky po ošetření

Bezprostředně po ošetření se můžete těšit na krásně hladkou a rozjasněnou pleť, která bude vypadat mladistvě na první pohled. K dokonalému výsledku je potřeba více sezení, než jedno, ovšem i s každým dalším sezením budou výsledky lepší a lepší, což se Vám bude líbit a budete se těšit na další proceduru. Po ošetření diamantovou abrazí Vám bude na pleť aplikována hydratační maska, která Vaši pokožku zklidní a obnoví kožní buňky a kolagen. Ten je velmi důležitý pro to, aby byla pokožka pevná a aby došlo ke snížení nebo odstranění vrásek. Ke kompletní péči o pleť chybí už jen mikroaktivní emulze, která se provádí na závěr celého ošetření.

Výhody diamantové abraze

Výhody této metody spočívají v tom, že zde nevznikají žádné vedlejší účinky. Jde o účinnou a naprosto bezpečnou metodu, která dodá Vaší pleti celkově zdravý a svěží vzhled. Výhodou je také to, že výsledky jsou patrné na první pohled ihned po jediném ošetření.

Mezoterapie – dermaroller

Pleť potřebuje vláhu a výživu tak jako Vaše tělo. Začne-li však pleť strádat nedostatkem, projeví se tento stav na její struktuře, pevnosti, barvě aj. Vedle pamatování na dostatečný pitný režim, množství čerstvého ovoce a zeleniny, můžete stav pleti pozitivně ovlivnit i za pomoci mezoterapie. Díky estetické metodě, kterou je mezoterapie – kolagenní indukční terapie, můžete ovlivnit tonus a zvýšenou hydrataci s využitím séra kyseliny hyaluronové. Z vitamínové bomby se pleť zase může těšit s využitím antioxidační směsi.

Peercing-dermarollerová mezoterapie - účinky

Princip a účinnost mezoterapie pak spočívá nejen v samotných sérech, ale také ve způsobu jejich vpravování do pleti. Při metodě peercing-dermarollerovou mezoterapií, Vám budou séra do kůže vpravována mikrovpichy díky mikrojehličkami tzv. válečkováním, kdy bude kosmetička přejíždět po pleti. Následuje zklidňující maska a hydratační krém. Mezoterapie podpoří tvorbu kolagenu nových buněk, vypne povolenou kůži, vyrovná středně hluboké vrásky.

Křišťálová terapie

Křišťálová terapie Vám nabízí hned 2 v 1. Vašemu obličeji, krku a dekoltu přinese jednak omlazení, ale také detoxikaci. Název křišťálové terapie není náhodný. Při masáži se totiž používají speciální čisté, ručně opracované křišťály. Chybí-li Vám životodárná energie, ráda byste se zbavila jemných linek, vrásek, otoků v okolí očních partií, podbradku, pak určitě křišťálová terapie stojí za vyzkoušení.

Čištění problematické pleti

Akné mnohdy netrápí jen dospívající mládež, náctileté, ale i dospělé jedince. Každý typ pleti vyžaduje své, jak pleť suchá, mastná, normální, tak problematická. Je třeba volit nejen tu správnou čistící a pleťovou kosmetiku. Pro zlepšení stavu pletí, zvýraznění její krásy, je dobré kromě domácí péče, také pravidelně navštívit kosmetičku. V případě problematické pleti se Vám dostane kompletního povrchového odlíčení, povrchového čištění pleti, ošetření diamantovou dermabrazí, změkčení pleti, dočištění, tonizace, podle potřeby zklidňujícího séra, čistící a zklidňující masky, opětovné tonizace a závěrečného krému.

Lymfatická masáž obličeje a krku

Jen těžko se vyhnete tomu, abyste během dne při neverbální i verbální komunikaci, nezapojila mimické svaly Vašeho obličeje. Některé výrazy však používáme častěji, než ty jiné. Jsou pro nás příznačné. Kůže si zapamatuje jednotlivé pohyby, a zanechá na pleti jejich stopy. Tyto stopy se postupem času zvýrazňují a prohlubují. Nemusíte hned postupovat razantní estetické metody, které by Vás zbavily jemných linek a vrásek. K mnohem příjemnějším, a neméně efektivním metodám, patří lymfatická masáž obličeje a krku.

Účinky lymfatické masáže obličeje a krku

Lymfatická masáž se postará o uvolnění napětí a výrazu v obličeji. Masáž navíc detoxikuje, zpomalí stárnutí pokožky, odstraní otoky obličeje a očního okolí, zlepší stav problematické pleti, napomůže regeneraci organismu aj. Masáž si může dopřát nejen něžné pohlaví, ale také muži. I oni si zaslouží odborné péče, která podpoří jejich charisma a oduševnělost.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23251 (zdravotnimagazin.cz#10424)


Přidat komentář