Diamantová abraze

Patří zřejmě k nejmodernějším neinvazivním metodám, které dokáží zastavit i vrátit čas. Zásluhou ošetření je pleť krásnější, vypadá mladě a svěže. Navíc dokáže pomoci s nepříjemnými problémy, jako je akné nebo povrchová pigmentace.

Diamantová abraze – jednička estetické dermatologie

Diamantová abraze je speciální ošetření zejména pleti obličeje. I tato metoda patří mezi moderní** neinvazivní metody,** které jsou vysoce účinné a dostupné pro každého. Již to je důvodem, proč jsou stále oblíbenější. Diamantová abraze patří na špičku těchto neinvazivních metod. Jde o ošetření, které léčí, omlazuje, je pro všechny věkové kategorie, pro všechny typy pleti, pro muže i ženy. Ošetření diamantovou obrazí je bezbolestné, nemá žádné vedlejší účinky, ani žádná zdravotní rizika, a přesto je** vysoce účinné**. Výsledky jsou zcela jasně viditelné již na první pohled.

Co je diamantová abraze?

Jde o metodu velmi jemného mechanického obrušování pomocí speciálních diamantových minibrousků podpořených působením vakua. Brousky odstraňují mikrovrstvičky odumřelých buněk a tím dochází k účinné regeneraci pokožky. Diamantová abraze pokožku omlazuje, léčí problémy jako je akné, pupínky, velké nevzhledné póry, napomáhá k vyhlazení jizev, redukuje povrchovou pigmentaci, pigmentové skvrny, zvyšuje průchodnost pokožky, zjemňuje ji, vyhlazuje a stahuje. Navíc zásluhou působení** vakua** dochází k lymfatické drenáži obličeje, pokožka se čistí, tedy dochází k detoxikaci, a tím se zmírní nebo i zcela odstraní otoky obličeje. Zejména otoky, které vznikají během noci.

Diamantová abraze pro každého

Návštěva kosmetičky se stává pravidelnou až v pozdějším věku ženy. Když ke kosmetičce zavítají mladší dívky, jde většinou spíše o líčení, nebo o vyčištění pokožky zanícené po akné. Muži ke kosmetičce chodí zřídka. A spíše také v pozdějším věku. Diamantová abraze je však vhodná pro každého a každému může pomoci. Není tedy určena jen pro ženy, které chtějí odstranit vrásky, nebo zachovat mladistvou pleť. Je** pro každý věk, pro obě pohlaví** a umí v každé době i v každém věku pomoci. Mládí je období, kdy se pokožka velmi mastí, je plná nehezkých pupínků, roztažených pórů, nečistot a akné. Všechny tyto problémy umí diamantová abraze odstranit nebo alespoň zmírnit.** Střední věk** má jiné problémy. Problémy pokožky se často kombinují, někdy přetrvává akné, někomu po něm zůstanou jizvičky, rozšířené póry, jiní se trápí s prvními známkami stárnutí. S tímto vším si umí diamantová abraze velmi dobře poradit. ** **

Vyšší věk s sebou nese další vrásky, ale i problémy s pigmentací, pigmentové skvrny, povadlou kůži, otoky, unavenou pleť a opět se může začít objevovat akné. Zejména v obě přechodu. A to u ženy i muže. Řešit tuto situaci můžete různě. Ovšem pokud zvolíte i diamantovou abrazi, pak bude výsledek opravdu dokonalý. Diamantová abraze umí zatočit se všemi zmíněnými problémy efektivně, viditelně, a bezbolestně. Určitě stojí za vyzkoušení. Její zásluhou ušetříte za řadu léčivých přípravků. Nebudete je totiž již potřebovat. Ušetříte i čas, který jinak musíte věnovat léčbě, nebo zakrývání problémů kosmetickými přípravky. Po vyzkoušení diamantové abraze má většinou každý jasno. Chce mít bezproblémovou a krásnou pleť stále.

Kam na diamantovou abrazi?

I když diamantová abraze patří mezi estetickou dermatologii, najdete ji v nabídce kosmetických salonů. Zde pracují vyškolené kosmetičky, které prošly odbornými školeními a tak umí diamantovou abrazi aplikovat a ví, jak její zásluhou pomoci každému klientovi s každým problémem.

Jak diamantová abraze probíhá?

Vzhledem k tomu, že jde o** neinvazivní metodu**, tak bezbolestně, bez nepříjemných pocitů, bez nutnosti pracovní neschopnosti nebo pracovního volna, bez anestezie, bez zdlouhavých vyšetření. Jediné, co je předem zapotřebí, je dohodnout si vhodný termín. Pak se již můžete svěřit do rukou odbornice. Ta pomocí speciálního přístroje začne ošetřovat vaši pleť. Speciální nástavec s vakuovou sondou má diamantové brousky, kterými** obrušuje** vrchní vrstvu kůže, jinak epidermis. Tím dochází k odstranění odumřelých buněk a obnovuje se pokožka pleti. Je to jako jemný peeling, ale mnohem důkladnější a mnohem účinnější. Obroušením se podpoří tvorba kolagenních a elastinových vláken. Vyhladí se jemné vrásky, odstraní se jizvičky a rozšířené póry pozůstatek po akné, póry se vyčistí do hloubky a zmizí tak nepěkné černé tečky, odstraní se vzniklé pigmentové skvrny a celá pleť obličeje se vyhladí, vypne a zregeneruje. Tím zmizí i drobné vrásky a ty velké a hluboké se zmenší, a jsou méně viditelné. Zásluhou vakua zmizí i otoky pleti. Po ošetření se aplikuje speciální laserová hydratační maska nebo biostimulační laser, který opět podpoří tvorbu kolagenních a elastinových vláken a regeneraci pokožky.

Co po diamantové abrazi?

Zde je vhodné pokračovat aplikací některého z doporučovaných ošetření. Může to být i ultrazvuková mezoterapie, ultrazvukové čištění pleti nebo terapie chladu a tepla. Všechna tato ošetření mají vliv na dokonalost a krásný vzhled vaší pleti.

Jak dlouho ošetření trvá?

Většinou diamantová abraze trvá 35 až 40 minut. Doplňkové ošetření pak dalších 15 až 20 minut. Celkem tedy asi 50 minut až 1 hodina vašeho času.

Jaký je výsledek diamantové abraze?

Rozhodně uvidíte rozdíl okamžitě. Výsledek je totiž viditelný již po prvním ošetření. Pleť je krásně hladká, vypnutá, příjemná na dotek. Vypadá, jakoby zářila. Každý se cítí příjemně, mladě a krásně.

Je nutné diamantovou abrazi opakovat?

Jedno ošetření vám pleť omladí a rozjasní. Více ošetření zajistí, že pleť nebude tak rychle stárnout a zbaví se nechtěných projevů. V podstatě se doporučuje pro dokonalý výsledek čtyři až deset sezení v sedmi až deseti denních intervalech.

Existují kontraindikace k diamantové abrazi?

Ze všech možných se ukázala jen jediná, která může být důvodem, proč diamantovou abrazi neaplikovat. Jde rozšířené žilky na obličeji. U diamantové abraze dochází k prokrvení pokožky. To by mohlo způsobit krvácení žilek, jejich praskání a následné modřiny. Ne všechny žilky v obličeji jsou však ohroženy praskáním a krvácením. Vhodné je stav prokonzultovat s odborníkem, a teprve potom se rozhodnout pro vhodný typ ošetření.

Jak si ošetřovat pleť po diamantové abrazi?

V den, kdy se diamantová abraze prováděla, je nutné vyhnout se místům, kde hrozí infekce. Tedy veřejným koupalištím, bazénům, také sauně, nebo fitness centru, kde se vydatně potíte. Pleť není vhodné čistit a ošetřovat přípravky s alkoholem a horkou vodou. Již druhý den se můžete chovat se tak, jak jste navyklí. Co se pravidelné péče o pleť ošetřenou diamantovou abrazí týká, tak zde není možné nic zevšeobecňovat. To proto, že každý má jiný typ pleti a tak pro každého platí něco jiného. Nejlépe uděláte, pokud se budete řídit doporučeními odborníka. Ten vám po ošetření doporučí, jak pleť čistit, vyživovat a ošetřovat a čím.

Krásná a pěstěná pleť

Přesně takovou pleť může mít každý a po celý život. Stačí jen se jí věnovat a pečlivě se o ni starat. Diamantová abraze patří k velkým a účinným pomocníkům, kteří vám pomohou být zdraví a vypadat mladě a svěže až do vysokého věku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23266 (zdravotnimagazin.cz#10439)


Přidat komentář