Formování postavy a kosmetické služby - Praha 5

Péče o pleť je nejdůležitějším krokem k pěstěnému a dlouho mladistvému vzhledu. Je ale třeba začít již od útlého věku. Najděte si pro sebe ideální proceduru, která pomůže udržet pokožku ve formě.

V dětství a mnohdy ani mládí se lidé (ženy i muži) o pleť příliš nestarají, protože není většinou třeba. Pokud pomineme problémy s pubertálním akné nebo případnými kožními vyrážkami, tak ani není důvod se o pokožku starat. Už v této fázi se ale v pleti usazují škodliviny, které se pak rozbují později. Nyní nehovoříme přímo o tom, že byste měli preventivně mazat pokožku krémem proti vráskám (což by spíše vzhledem k nesprávné aplikaci způsobilo problémy), ale chovejte se k ní šetrně. Zakouřená prostředí, nezdravý životní styl, večerní neodlíčení** make-upu** a podobně je výsledkem nesprávného zacházení s pletí. To se projeví později, když pokožka není tak odolná a již nebude negativa skrývat. Naštěstí existuje mnoho procedur, které vám v péči o pokožku pomohou i vyřeší hlubší problém.

Biostimulační laser

Velmi populární metoda, která se osvědčila jako neinvazivní péče o pleť. I když se nijak mechanicky nezasahuje do pokožky, přesto se řeší řada problémů akné počínaje, přes jizvy až po omlazení.

Biostimulační laser – pro koho je vhodný

Jedná se o klasický estetický zákrok, tudíž se hodí pro všechny, kteří mají problémy s pletí. Nevadí, jestli máte ekzém nebo opar, naopak, i na to je stimulační laser vhodný. Rovněž si poradí s aknózní pletí, vráskami nebo striemi či jizvami, tudíž je prakticky využitelný v každém věku. Jak působí?

Biostimulační laser – proces

Jak název napovídá, tento typ přístroje něco stimuluje. Konkrétně se to týká přirozených procesů, které by měla pokožka a její vnitřní struktury mít. Protože ale ne vždy může kůže a vnitřní prostředí být v rovnováze, tak se její stav vychyluje z daných procesů. V případě různých vyrážek a akné se jedná o vlivy, kdy se buňky nedokáží bránit návalu příčin, jež způsobují dané problémy (hormonální změny, nadměrná tvorba mazu apod.). Pokud se to týká jizev, tak zde platí, že čím dříve na zákrok jdete, tím lépe. Jizvy se pomalu zacelují a stimulací lze efekt znásobit. Pak tu máme omlazovací proces. Protože buňky také stárnou, tak nejsou schopné již naplno pracovat jako v mládí. V tomto důsledku pak pleť uvadá a tvoří se vrásky. Když se ale vybudí příslušné buňky, tak se pleť znovu vypíná, je pružnější a tím pádem se v místě potenciální vrásky kůže znovu vrací do původního stavu, tudíž je pleť znovu hladká.

Biostimulační laser – účinky

Laser dokáže pročistit pokožku a zbavit ji nežádoucích projevů akné, ekzémů, eliminuje vrásky a je prevencí novým. Rovněž jej lze využít v případě, když máte hlubší ošetření pleti jako je depilace nebo permanentní make-up a pokožka je podrážděná. Zde se biostimulační laser využívá ke zklidnění.

Biostimulační laser – co dodržovat

Abyste prodloužili účinky biostimulačního laseru, tak je samozřejmě se o pleť starat, protože veškeré kosmetické procedury jsou maximálně účinné, kdy je podpoříte i vlastní snahou.

Kryolipolýza - neinvazivní liposukce nové generace

Pokud jste opravdu zvažovala už i** liposukci**, ale neodhodlala jste se pro ni kvůli tomu, že se jedná v podstatě o operativní invazivní zákrok, nebo i z nějakých jiných důvodů, pak jste dobře udělala. Existuje totiž i metoda, která má tytéž výsledky jako klasická operativní liposukce, ale přesto při ní nedochází k žádné operaci. Tato moderní a bezbolestná metoda se jmenuje** kryolipolýza**.

V současnosti se jedná o nejefektivnější** neinvazivní metodu na odbourání podkožního tuku**. Jde o proces řízeného zmražení tukových buněk, jejichž obsah zkrystalizuje, díky čemuž tuková buňka odumře a je z těla odstraněna prostřednictvím lymfatického systému.

Ideální kandidát má lokalizovaný tuk v tukových polštářcích - nejde tedy obecně o obézního jedince. Obvykle se za hranici výhodnosti metody bere nadváha do 10kg. Formování prostřednictvím krystalizace zchlazením vede k předvídatelným výsledkům zmenšení síly tukové tkáně a tudíž i jejího objemu. Vzhledem k tomu, že tukové buňky jsou z těla odstraněny, je efekt redukce tukové vrstvy trvalý. Klient si pouze musí uchovávat stabilní váhu.

Zbavit se tuku přesně tam, kde to potřebujete...

Kryolipolýza lze aplikovat na všech částech těla, kde je tukový polštářek, který lze vakuově vtáhnout do jedné ze dvou velikostí aplikátoru. Nejžádanějšími partiemi jsou břicho, boky, vnitřní a vnější stehna, spodní část zad a vnitřní část paží.

Jaké výsledky a kdy se dostaví?

V závislosti na úvodní síle tukové tkáně je průměrný úbytek 3mm až 15mm tukové tkáně, vyjádřeno procentuálně 25% až 45% tukové tkáně. Přibližně 40% výsledného efektu bude viditelných za 15 dnů, k získání konečného výsledku je třeba vyčkat min. 6 týdnů. Po této době se rozhodujeme o případné další aplikaci v dané oblasti. Takové výsledky medicína obecně považuje za vynikající, srovnatelné s běžnou liposukcí, avšak s nespornými výhodami: metoda je nechirurgická, neinvazivní, bezbolestná, má nulovou rekonvalescenci - klient se může ihned po proceduře vrátit ke svému běžnému způsobu života. Metoda si neklade požadavky ani na Vaše stravovací návyky, užívání léků nebo cvičení.

Laserové odstranění chloupků

Laserové odstranění chloupků neboli laserová depilace je nebolestivou a hlavně trvalou metodou, která vám pomůže odstranit nežádoucí ochlupení.

Paprsek depilačního laseru zničí kořínek chloupku, protože cíleně vychytává pigment v něm uložený. V podkoží se vyskytuje minimálně trojnásobné množství vlasových kořenů, než je počet vyrostlých chloupků. Některé chloupky právě vypadly, některé teprve prorůstají podkožím a některé jsou vyrostlé. Vlasy (chloupky) tudíž prochází různými vývojovými stádii. Laser je schopen zničit pouze chloupky v růstové fázi tzv. anagenu. Z toho vyplývá, že nestačí jedno ošetření, ale laserové odstranění chloupků je potřeba po určitém časovém intervalu opakovat (cca šestkrát). Tento interval depilace laserem je v každé lokalitě různý.

Způsob provedení zákroku

Zákrok je prováděn multidiodovým laserem Light Sheer Duet, který je celosvětově certifikován a patentován a jako jeden ze dvou laserů na světě zaručuje trvalý výsledek po dobu několika let. Jeho vysoká účinnost, jako lékařská laserová depilace, daleko předčí neselektivní fototerapeutické přístroje - IPL, které nemohou zaručit proklamovaný efekt trvalé depilace.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23019 (zdravotnimagazin.cz#10042)


Přidat komentář