Fotoomlazení a radiofrekvence - Plzeň

Vrásky, unavená pleť, celulitida, nadváha. A co s těmito problémy děláte vy? Víte o tom, že existují bezbolestné způsoby, které vám mohou pomoci? Co vám říká fotoomlazení nebo radiofrekvence?

Současným trendem je mladě vypadající tělo bez vrásek a známek stárnutí. Ale jak bojovat proti přírodě. Kosmetický trh nabízí spoustu možností, mezi ně patří např. fotoomlazení nebo radiofrekvence. Vyzkoušet tuto metodu můžete v různých kosmetických salonech. ** **

Fotoomlazení neboli rejuvenace

Fotoomlazení je založeno na aplikaci intenzivních světelných impulzů, které pronikají do pokožky a podněcují zde tvorbu nového kolagenu. Kvalita pleti se lepší, pokožka se stává jemnější a hebčí. Fotoomlazení pomáhá zbavit se skvrn a začervenalé pokožky. K zlepšení kvality pleti je přibližně potřeba 5 sezení. Každé sezení trvá 30 až 40 minut. Mezi jednotlivými sezeními by se měl dodržovat třítýdenní interval. Rejuvenace se užívá na oblast obličeje, krku, dekoltu a k ošetření pokožky na hřbetu rukou. Fotoomlazení se nedoporučuje osobám užívajícím léky, které vyvolávají fofosenzibilitu, osobám s onemocněním pokožky a osobám s tetováním a mikropigmentací.

Co je to kolagen

Kolagen je nejdůležitější bílkovina v lidském těle. Kolagen je součástí všech pojivových a vazivových tkání. Tato bílkovina dává dohromady silná vlákna, která tvoří strukturu buněk, tkání a orgánů v těle. V mládí je kolagenu v těle dostatek, s přibývajícím věkem dochází k jeho úbytku. Úbytek kolagenu je příčinou tvorby vrásek, oslabení vlasů, lámání nehtů. Nedostatek kolagenu může souviset i s nevyváženou stravou např. při redukčních dietách. Kolagen můžete získat z potravy nebo z doplňků stravy. Ve stravě je kolagen obsažen hlavně v prorostlém mase, chrupavkách a kůži. Z tohoto důvodu je pro některé z nás jednodušší příjem kolagenu v podobě tablet.

Fotoomlazení expres

Fotoomlazení expres vás zbaví vrásek, rozšířených pórů a unavené pleti. Fotoomlazení expres je založeno na aplikaci světelných impulzů a aktivních látek pomocí neinvazivní mezoterapie. Do pokožky se takto dostává rozpustný kolagen, glykoproteidy, vitamín A, výtažky ze zeleného čaje a buku a další účinné látky. Tento způsob ošetření je bezbolestný a neinvazivní (nepoužívají se injekce). Tento typ rejuvenace se nedoporučuje těhotným ženám, osobám s čerstvě opálenou pokožkou, osobám, které užívaly léky proti akné v posledních 6 měsících, osobám s alergií na světlo a epileptikům.

Obličejová radiofrekvence

Radiofrekvence je nová neinvazivní metoda. Po její aplikaci je pleť okamžitě vypnutá. Radiofrekvence je energie přenášena elektromagnetickými vlnami. Okamžitým efektem radiofrekvence je smršťování kolagenu. Cílem ošetření je obnovit hloubkovou strukturu kolagenu a vytvořit nová vlákna, která nahradí ty stará. Díky novým vláknům pokožka získává pružnost, stává se jemnější, mizí vrásky a ochablost. Radiofrekvence se aplikuje na obličej, krk a dekolt. Počet sezení se u každého klienta různí, většinou je potřeba 4 – 6 sezení, frekvence je jednou týdně. Radiofrekvence není vhodná pro těhotné a kojící ženy, pro osoby se závažným srdečním onemocněním, pro osoby s rakovinou, osoby s kovovou protézou, uživatelé srdečního stimulátoru.

Tělová radiofrekvence

Radiofrekvence se aplikuje pomocí elektrod, které zahřívají tkáně v podkoží na vysokou teplotu. Vysoká teplota způsobuje zúžení kolagenových vláken. Radiofrekvence je skvělým pomocníkem na hluboko uloženou celulitidu. Ošetření pomocí radiofrekvence doporučuje lékař podle zdravotního stavu pacienta. Kůže se nejdříve ošetří peelingem, tak aby byl výsledný efekt co nejlepší, dále je naneseno lokální anestetikum, následuje ošetření radiofrekvencí a nakonec je aplikován osvěžující gel. Klient při radiofrekvenci pociťuje jemné chvění, necítí bolest, radiofrekvence je vnímána jako příjemná masáž. Po zákroku je pokožka napnutá, může být začervenalá, ale to se do dvou dnů spraví. Výsledky jsou viditelné po pěti ošetřeních, mezi návštěvami by nemělo uběhnout méně jak dva týdny. Sezení trvá individuálně od 15 do 50 minut. Radiofrekvence je vhodná pro všechny oblasti, kde se vyskytuje celulitida, pro oblasti, které jsou potřeba zpevnit a vypnout. Radiofrekvence se také užívá na povadlé oblasti těla, např. na krku, n zadních stranách paží. Radiofrekvence je účinná v oblastech:

  • Redukce celulitidy.
  • Tvarování postavy, redukce tuku v problematických partiích.
  • Vypnutí pleti, odstranění vrásek.
  • Léčba lipomů (nádor z tukové tkáně).
  • Léčba strií a rosacey (kožní onemocnění).

Ošetření pomocí radiofrekvence se nedoporučuje u osob s metabolickým onemocněním, onemocněním jater a ledvin, během těhotenství a kojení, u osob s HIV.

Co dodržovat během radiofrekvence

Při ošetření radiofrekvencí se vrací klient do běžného režimu, chodí do práce, sportuje. Mezi jednotlivými sezeními by měl být zvýšený příjem tekutin, který usnadňuje odbourávání tuků.

Kavitace

Kavitace je bezbolestná liposukce. Princip kavitace je založen na ultrazvuku spojeného s vakuem. Kavitace je určena na tyto partie: bříško, boky, stehna vnitřní i vnější, záda, zadeček, paže, kolena nebo lýtka. Ultrazvukové vlny působí na podkožní tukové tkáně, zde se odbourávají přebytečné tukové buňky. Kavitace je založena na prasknutí tukové buňky a její vylití do mezibuněčného prostoru. Vakuum, které je vytvořeno v aplikátoru, zvyšuje lymfatickou cirkulaci. Tukové buňky jsou zničeny a vyplaveny a to vše bez bolestného chirurgického zákroku. Kavitace je účinná a bezpečná metoda hubnutí.

Na závěr

Radiofrekvence, fotoomlazení, kavitace, to jsou jen některé ze způsobů, jak bojovat s věkem a změnami těla. Tyto metody můžete podpořit celkovou změnou životního stylu. Vyvážená strava, dostatek pohybu a boj se stresem jsou pojmy stále používaná ale velice pravdivé. Dostatek pohybu vám přinese radost, uvolnění od stresu a vytvarování postavy. Pestrá strava vám pomůže předcházet nemocem a vyvarovat se obezitě. A již zmiňované kosmetické metody vám dopomohou ke krásnému tělu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23015 (zdravotnimagazin.cz#10038)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat