Fotoproměny a kurzy líčení

V každé ženě se skrývá kráska. Jde jen o to ji objevit. A právě k objevení vaší krásy vám může pomoci změna vizáže. Najděte odborníka, který se tímto zabývá, a pak už si jen užívejte svůj nový vzhled.

Uvažujete nad změnou své vizáže, ale nevíte, jak na to? Řešení je velmi jednoduché, najděte si odborníka, který se zabývá proměnou vizáže a svěřte se do jeho rukou. V současnosti nabízí také mnoho vizážistů fotoproměnu. Během této proměny vám bude upraven účes, vizážistka vás odborně nalíčí a vy si z proměny odnesete domů nejen nový a krásný vzhled, ale také profesionální fotografie. 

Fotoproměna – změna vizáže

Z módních časopisů a internetu nás denně okouzlí plno krásných modelek. A mnoho žen si povzdechne a alespoň na chvíli zatouží po tom mít také tak dokonalý vzhled. A při tom je to velmi jednoduché. Dobře zvolené barvy, chytré líčení, osvětlení, popřípadě retušování fotografií může udělat z každé ženy modelku. Také vy si můžete splnit svůj sen o dokonalém vzhledu a nádherných fotografiích, které vám budou vaši známí obdivovat. Rozhodněte se pro změnu vizáže a fotoproměnu. V týmu odborníků, kteří se zabývají změnou vizáže, najdete např. kadeřníka, vizážistu a stylistu. Studia nabízí různé balíčky změny vizáže, které zahrnují rozdílné služby. Nejradikálnější změny vizáže zahrnují služby kadeřníka. Bude vás čekat barvení vlasů a změna střihu.

Dále vám vizážista předá důležité informace ohledně vaší pleti a péče o ni. Znáte svůj typ pleti? Máte pleť suchou, smíšenou, normální, mastnou nebo problematickou? Každá žena by měla znát svůj typ pleti a také podle toho používat správnou kosmetiku. Během proměny vizáže se můžete poradit ohledně svých problémů s pletí, zjistíte, jak se správně líčit a podobně. Stylista vám dále poradí s výběrem vhodného oblečení. Správným výběrem oblečení můžete velice jednoduše dosáhnout postavy svých snů. Podle typu vaší postavy si poté můžete volit nové kousky do vašeho šatníku. Stylista vám také poradí s výběrem vhodných barev a doplňků. Změna vizáže musí také respektovat vaši barevnou typologii. Během změny vizáže vás odborníci mohou také připravit k profesionálnímu focení. Na fotkách poté budete moci sledovat změnu vašeho vzhledu.

Změna vizáže a barevná typologie

Se změnou vizáže také souvisí barevná typologie. Každému z nás sluší jiné barvy. Toto je dáno na základě odlišné barevné typologie každého z nás. Proto není dobré řídit se pouze módou ve výběru barev oblečení. Některé barvy by se ve vašem šatníku neměly vůbec objevit a jiné by naopak měly převažovat. Na základě barvy vaší pleti, oči, rtů a vlasů zjistíte, jaký barevný typ jste. Poté se už v líčení a oblékání budete řídit jednoduchými pravidly. Lidé se na základě barevné typologie dělí do čtyř skupin. Ženy jarního typu mají světlou pleť se zlatavým nádechem nebo broskvový odstín pleti. Ženy jarního typu se snadno opálí do sytě hnědé barvy. Oči jsou světle modré až oříškově hnědé. Letní typ žen se pozná podle chladných tónů pleti, barva vlasů se pohybuje od platinové blond až po tmavě popelavě hnědou. Pro ženy letního typu je typická barva očí šedá až oříšková. Pro podzimní typ žen platí, že mají světle slonovinou pleť, špatně se opalují, vlasy jsou v barvě medové až tmavohnědé se zlatým leskem. Ženy podzimního typu mají světle hnědé, tmavě hnědé nebo zelené oči. Zimní typ žen se pozná podle sněhurkovsky bílé pleti, tmavých vlasů a očí v barvě modré, šedofialové, tmavě hnědé nebo oříškové. Když se sama nedokážete přiřadit do žádného typu, zkušená vizážistka vám velice rychle poradí.

Kurzy líčení

Umět se správně nalíčit, to je skoro umění. Správná technika líčení, použití správných barev, to vše vám může výrazně přidat na kráse. Zjistěte, jaké barvy se hodí k vaší barevné typologii, jaký make-up používat a jak si nalíčit oči, abyste dosáhla dokonalého vzhledu. Pojďme se nyní alespoň ve zkratce podívat na techniku správného líčení.

Jak na podkladový make-up

Při líčení vždy myslete na to, abyste měla dostatek světla, nejlépe denního. Líčit by se měla dokonale čistá a také hydratovaná pleť. Podkladový make-up naneste nejdříve do středu čela a rozetřete jej směrem do ztracena. Stejný postup se poté zopakuje na spáncích, kolem nosu, tvářích, bradě a špičce nosu. Před tím, než tekutý make-up použijete, je dobré jej protřepat. Nezapomeňte, že nesmí jít vidět přechodná linie mezi bradou a krkem. Tmavé kruhy pod očima, zarudlá místa a pupínky schovejte pomocí barevného korektoru. Poté přichází řada na zmatnění pleti pomocí pudru. Sypký pudr aplikujte směrem od shora dolů. Příliš silná vrstva pudru zvýrazňuje drobné vrásky a tak se raději vyhněte oblasti kolem očí. Vzhledem k tomu, že make-up zakrývá přirozenou barvu pleti, je dobré použít tvářenku. Tvářenku aplikujte pomocí velkého štětce na lícní kosti. Barva musí být nanesena na správná místa, ne dál než pod střed oka a ne níž než pod vaše uši.

Jak nalíčit oči

Skutečným oříškem se pro mnoho žen může stát líčení očí. Každý typ očí totiž vyžaduje jiné líčení a navíc každé ženě sluší jiné barvy očních stínů. Proto pro vás bude nejlepší, když se poradíte se svou vizážistkou a ta vám doporučí jednoduché triky, jak oči zvětšit a podobně.

Nedílnou součástí líčení očí je také použití řasenky. Když nejste spokojena s délkou, objeme nebo barvou řas, stačí si vybrat řasenku, která vše napraví. Může trvat dlouho, než objevíte ten nejlepší typ řasenky právě pro vás. Řasenku je dobré aplikovat na očištěné řasy. Líčení řas probíhá tahem od kořínku ke konečkům. Když k nalíčení nestačí pouze jedna vrstva řasenky, nechte řasenku zaschnout a následně naneste další vrstvu. Na výběr máte z několika druhů řasenek a to řasenky, které posílí objem řas, prodlouží vaše řasy nebo řasenky voděodolné.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23187 (zdravotnimagazin.cz#10359)


Přidat komentář