IPL epilace - Praha 4

Přemýšlíte nad tím, jaké by to asi bylo nezabývat se věčným odstraňováním chloupků? Máme tady pro vás ideální řešení, a to IPL epilaci. Vyhrajte boj nad chloupky a zbavte se jich natrvalo.

Rozhodli jste se vyhrát věčný boj nad chloupky? V tom případě se rozhodněte pro IPL epilaci – epilaci pomocí laseru. Po několika ošetřeních pomocí laseru se zbavíte chloupků kdekoliv na vašem těle. Žiletky, depilační vosky nebo krémy už jednoduše nebudete potřebovat. Tento způsob epilace oceníte především v letním období, kdy se nebudete muset neustále zabývat tím, zda máte oholené podpaží či jiné částí těla. Fotoepilaci je možné využít na chloupky na obličeji, podpaží, bříšku a také dalších částech těla. Toto ošetření vám mohou nabídnout v různých kosmetických salonech.

IPL epilace

IPL fotoepilace

Ženy neustále bojují pro dokonale hladkou pokožkou. Existuje více způsobů jak udržet pokožku hladkou, každá z nás preferuje něco jiného. Někdo dává přednost zbavením se chloupků pomocí žiletky, jiné ženy užívají depilační strojky, krémy nebo vosk. Depilace však odstraňuje pouze tu část chloupku, která jde vidět a chloupek po určité době zase doroste. Během fotoepilace dochází ke zničení kořínků chloupků, a tak se můžete zbavit chloupků natrvalo. IPL fotoepilace je způsob, jak z vašeho těla trvale odstranit tmavé chloupky. Pomocí laserového paprsku dojde k odstranění kořínku chloupku. Fotoepilaci pomoci laseru je však nutné několikrát zopakovat k tomu, aby byl výsledek skutečně kvalitní. Většinou je vhodné zopakovat proces fotoepilace čtyřikrát, ale toto číslo se u každé části těla liší.

IPL fotoepilace a její využití

IPL fotoepilace je skvělým způsobem, jak se zbavit tmavých chloupků kdekoliv na těle. Chloupky si můžete nechat odstranit v oblasti obličeje – horní ret, brada, tváře. Dále je fotoepilace používána k odstranění chloupků na krku, podpaží, předloktí, v oblasti třísel, vnitřní strany stehen, nohou, zad, břicha a prsních dvorců. Fotoepilace se nepoužívá k odstranění chloupků vnějšího zvukovodu a nosních dírek.

Fotoepilace

Proces fotoepilace

Před tím, než se rozhodnete pro laserové odstranění chloupků, je dobré poradit se s odborníkem. Před samotným ošetřením se chloupky nesmí po dobu 6 týdnů vytrhávat, mohou se však holit, stříhat nebo odstraňovat depilačním krémem. Specialista vám vysvětlí vše, co je potřeba a co je nutné dodržet.

Samotný proces fotoepilace se provádí pomocí různých typů laserů. Ošetření je bezbolestné, klient může pociťovat pouze lehké štípání. Délka ošetření se liší v závislosti na rozsahu ošetřované oblasti. Kompletní ošetření obličeje zabere přibližně 30 minut, třísla a podpaží je hotovo za 15 minut a odstranění chloupků na lýtkách zabere asi 45 minut. Také ceny za jednotlivé ošetření oblastí jsou různé a liší se také v různých salonech. Laserové ošetření tváří vás bude stát 2 800 Kč, břicho 3 500 Kč, prsní dvorce 2 500 Kč, hrudník 4 400 Kč, podpaží 2 200 Kč, hřbet ruky 1 800 Kč, předloktí 2 900 Kč, paže 3 200 Kč, zadní partie krku 2 800 Kč, ramena 3 800 Kč, záda 5 500 Kč, hýždě 5 500 Kč, třísla 3 000 Kč, lýtka 5 300 Kč dolní končetiny 10 000 Kč. O cenách se vždy informujte v kosmetickém salonu.

Fotorejuvenace

Fotorejuvenace (fotoomlazení, rejuvenace) je aplikace intenzivních světelných impulzů, které pronikají do pokožky a podněcují zde tvorbu nového kolagenu. Tímto ošetřením se lepší kvalita pleti, pokožka se stává jemnější a hebčí. K viditelnému zlepšení dochází přibližně po třech sezeních, mezi jednotlivými sezeními by se měl dodržovat třítýdenní interval. Fotorejuvenace se používá k ošetření oblasti obličeje, krku, dekoltu a k ošetření pokožky na hřbetě rukou. Fotorejuvenace se nedoporučuje osobám užívající léky vyvolávající fotosenzitivitu. Dále není fotorejuvenace vhodná pro osoby s onemocněním pokožky, tetováním nebo mikropigmentací.

Během fotorejuvenace dochází k tvorbě nového kolagenu. Kolagen je nejdůležitější bílkovinou v lidském těle. Tato bílkovina je součástí všech pojivových a vazivových tkání. Úbytek kolagenu způsobuje tvorbu vrásek, oslabení vlasů, lámání nehtů. Nedostatek kolagenu může také souviset s nevyváženou stravou např. při redukčních dietách. Kolagen může tělo získat z potravy nebo doplňků stravy. Ve stravě je kolagen obsažen v prorostlém mase, chrupavkách a kůži. Proto je pro někoho jednodušší přijímat kolagen ve formě tablet.

Fotorejuvenace

Léčba akné

Akné je kožní onemocnění, na jehož vzniku se podílejí různé faktory (hormonální dysbalance, zvýšená vnímavost kůže vůči hormonálním změnám – puberta, těhotenství, vrozená dyspozice, psychika, životní styl, osobní hygiena, životní a pracovní prostředí atd.). Toto kožní onemocnění se může léčit pomocí antibiotik, hormonální antikoncepce nebo laserem.

Jak se akné léčí pomocí laseru

Akné je možné léčit pomocí laseru. Kůže absorbuje laserové záření, záření zahřeje mazové žlázy a tím dochází ke snížení tvorby mazu a snížení počtu bakterií na kůži. Během prvního sezení dojde k ošetření čerstvých projevů akné a preventivnímu ovlivnění funkce mazových žláz. Léčba akné pomocí laseru je vhodná pro osoby s těžkými projevy akné. Délka jednoho zákroku se vždy odvíjí podle rozsahu ošetřované oblasti. Přibližný čas ošetření se pohybuje okolo 30 minut. U lehčí formy akné je vhodné pleť ošetřit laserem jednou za měsíc. U těžších forem akné se doporučuje návštěva jednou za 14 dní. Když už jste zkusili všechny způsobe léčby akné a stále nic nepomáhá, vyzkoušejte léčbu laserem.

Léčba akné

Infrasauna

Sauna má na lidské zdraví mnohé pozitivní účinky. V případě, že vám nevyhovuje klasické finská sauna, můžete vyzkoušet infrasaunu. Tento typ sauny je založen na zahřívání lidského těla pomocí infračervených paprsků, které připomínají sluneční záření. Teploty v infrasauně se pohybují okolo 60°C. Infrasauna** ** vám může pomoci při nachlazení, chřipce, celulitidě. Infrasauna je vhodná při snižování tělesné hmotnosti a u jiných zdravotních problémů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23156 (zdravotnimagazin.cz#10328)


Přidat komentář