Kosmetické ošetření pleti - Zlín

Cítíte, že je Vaše pleť nezdravá? Chcete, aby byla opět svěží a zářivá? Chcete se nechat hýčkat v příjemném prostředí? K docílení dobrého pocitu ze sebe sama stačí navštívit profesionály ve špičkovém kosmetickém studiu. Ti vědí, jak Vaši pleť ošetřit.

Každá žena touží nejen po dokonalém vzhledu, ale chce se také dobře cítit. Pro současnou ženu, která o sebe dbá, se v dnešní době stala samozřejmostí pravidelná péče o své tělo, o svoji pleť a o zdravou výživu, která s kvalitou pleti souvisí. Dnešní moderní žena navštěvuje pravidelně kosmetičky, které přesně ví, co přesně pleť vyžaduje. Krásné ženy ví, že si mohou nechat poradit od odborníků, a že jednorázová návštěva kosmetického studia je až příliš krátkozraké řešení. Správná péče o pleť vyžaduje pravidelné kosmetické ošetření a používání kvalitní kosmetiky. A my zase víme, kde se Vám takové péče o pleť dostane.

Proč vaše pleť vyžaduje kvalitní kosmetickou péči

Dnešní doba sebou přináší bohužel i některá negativa - znečištěné ovzduší, vysoké pracovní nasazení, stres. Tyto negativní vlivy ovlivňují náš organismus a jejich účinky se projevují v podobě nekvalitní pleti. Proto je potřeba o svoji pleť také správně pečovat. Domácí péče o pleť dostupnými kosmetickými přípravky je ale mnohdy nedostačující. Naše pokožka si zaslouží mnohem víc. Krásná a pružná pokožka vyžaduje profesionální péči.


Kvalitní péče o pleť

V oblasti péče o pleť Vám může kosmetické studio nabídnout řadu ošetření, jako např. odlíčení, napařování pleti obličeje,** peeling obličeje a dekoltu**, masáž obličeje, krku a dekoltu, různé typy pleťových masek či dekoltu, aplikace kosmetických výživných prostředků apod. Nemusíte ale podstupovat pouze jednotlivé kosmetické úkony. Mnohem výhodnější je využít nabídky** komplexní procedury ošetření pleti**. Zkušené kosmetičky mají prostředky pro různé typy pleti a dokáží problémy pleti odborně odstranit. Profesionální kosmetické studio Vám dokáže nabídnout vysoce kvalitní kosmetiku, která je používána také ve vyhlášených kosmetických salonech po celém světě. Jednou z nich je i francouzská luxusní kosmetika MARIA GALLAND, která přináší dlouhodobě viditelné výsledky. Jedná se o špičkovou kosmetiku, která Vám dokáže nabídnout ty nejlepší možné výsledky.

Výjimečná kosmetika Maria Galland

Kdysi, v pařížské rezidenci, francouzska Madam Galland otevřela kosmetický poradenský servis, ve kterém nabízela programy ošetření, zacílené na potřeby každé jednotlivé oblasti pokožky. To se střetlo s rozsáhlým uznáním a brzy na to Madam Galland založila její první vědecké laboratoře a výrobní zařízení. Po krátkém čase otevřela svůj první salon krásy, kde nabízela produkty a ošetření, produkované pod jejím vlastním jménem. Blahodárné působení rukou a jemných pohybů odborných kosmetiček pro značku MARIA GALLAND přináší harmonii těla, mysli a duše. Nejmodernější výzkumné laboratoře soustavně vyvíjejí cenné ošetřovací látky, účinné technologie a revoluční složení. Partnerská spolupráce s odbornými kosmetičkami pro značku MARIA GALLAND přispívá k našemu vnímání potřeb dnešních mužů a žen v oblasti péče o pokožku, která je výrazem jejich osobnosti.

Péče o tělo a masáže

V kosmetickém studiu se zkušené kosmetičky postarají nejen o Vaši pleť, ale součástí komplexních služeb je také péče o tělo a duši. Filozofií je, že žena, která pečuje o svoje tělo, získává současně klid v duši. Harmonické prostředí salonu je uklidňující a přináší duševní odpočinek po náročném dni. V kosmetickém salonu je možné využít řadu služeb, jako například perliny, zábaly, welness masáže (kosmetické i relaxační), aroma masáže nebo detoxikační ruční masáže. V nabídce salonu mohou být ale také specifické masáže jako uvolňovací masáž krku a šíje, regenerační nebo relaxační masáže.

Jaké jsou osvědčené metody hubnutí?

Která žena si o sobě myslí, že má dokonalou postavu? Takových žen je zřejmě málo, ale snaží se k ideálu přiblížit. Ženy se prostě chtějí líbit a k dosažení ideální postavy rády navštěvují salony, kde se jim dostane odborná pomoc. Po návštěvě běžného studia ale výsledek nebývá takový, jak si ženy přály. Jak je to možné? Důvodem může být nekvalitní technické vybavení některých běžných salonů, nebo používání levných, ale neúčinných prostředků, které některá studia používají, ve snaze nalákat klienty na nízkou cenu. Skutečně profesionální pomoc ženy nalézají pouze v salonu, který nabízí nejnovější technologie v oblasti neinvazivní liposukce. Jako příklad můžeme jmenovat přístroje laser Zerona, Bodyka Plus-kavitace nebo Radio4, které představující skutečný vrchol současné vědy v této oblasti. V profesionálním salonu Vám dokáží nabídnout funkční a osvědčené metody hubnutí a špičkové přístrojové vybavení jako lymfodrenáže, vibrační plošina, radiofrekvence, vacu body space nebo vibrosauna.

Výhodné balíčky kosmetického ošetření

Pokud máme trochu štěstí, můžeme v kosmetickém salonu narazit na nabízené slevové akce a využít tak výhodné balíčky kosmetického ošetření. Ty mohou představovat výhodné pernamentky na opakované kosmetické ošetření či služby, jako například VacuTherm 2v1 nebo Infrared. Zvýhodněná cena se může týkat také návštěvy vibrosauny nebo kavitace, kdy můžete získat opakovaně lymfodrenáž zdarma.

Vizážistika a služby líčení

Služby vizážistky Vás dokáží proměnit v šarmantní a svůdnou ženu. Vynikne Vaše přirozená krása, neboť každá žena je krásná. Vizážistka nevytváří modelingovou krásu ani nekopíruje současné módní trendy. Vizážistka umí zdůraznit Vaši individualitu, změnit Váš image. Často stačí jednoduchá změna v líčení či oblékání, a Váš celkový vzhled se výrazně zlepší. Nejde totiž jen o správné líčení, ale také o oblast vlasového a módního stylingu. Vizážistka Vás dokáže** zkrášlit** také pro slavnostní příležitosti, jako jsou svatby, plesy, ale samozřejmě i pro běžný život. Každá žena přece touží vypadat** perfektně**. Vizážistka Vám také poradí, jaké barvy máte volit, jaké jsou pro Vás** vhodné,** a to nejen pro** líčení,** ale i pro Vaše oblečení. Barva oblečení totiž dokáže podtrhnout Vaši osobnost a přirozený vzhled.

Lymfodrenáž a celulitida

Na povrchu kůže se místy objevují vyvýšené plochy a jinde zase mírné prohlubeniny, které dávají pokožce podobu s ďolíčky. Tím vzniká pomerančová kůže neboli celulitida. Těchto ztvrdlých buněk je možné se zbavit mechanickou cestou, přičemž nejúčinnější metodou jsou** lymfodrenáže. Lymfatická masáž** se provádí pomocí speciálních přístrojů, které mají profesionální studia k dispozici. Proces má také silný očišťovací účinek, a tak se po jeho působení budete cítit výborně, zkrátka jako znovuzrození. Současně se aktivují procesy, které pomáhají odbourávat celulitidu.

Kavitace

Kavitace neboli ultrazvuková liposukce má podobný princip jako lymfodrenáž. Neinvazivní liposukce totiž vytváří na kůži kompresi, která umožňuje dostat se ultrazvukovým vlnám hluboko do kůže, kde se rozbíjí tuková tkáň. Ta je posléze vyloučena přirozenou cestou. Po rozbití tukové tkáně se tyto malé částečky dostávají do vylučovacího systému. S tím pomáhá** proces lymfodrenáže**, který tyto cesty aktivuje a odvádí škodliviny z těla ven. Vašemu tělu po tomto zákroku ubydou nechtěné centimetry na obvodu těla, sníží se Vaše hmotnost a současně mizí celulitida. Aby byl výsledek co nejdelší, současně je nutné dodržovat správnou životosprávu.

Proč navštěvovat špičkový kosmetický salon?

Každý z nás je jiný, a také každý typ pokožky je jedinečný, ale všichni chceme stejnou věc, totiž svoji krásu. Profesionální kosmetické studio Vám dokáže nabídnout maximální péči o pleť, wellness masáže a procedury, z kterých budete mít skutečně mimořádný zážitek. Různorodé kúry na tvář a tělo přesně vyhovují Vašim přáním a potřebám Vaší pokožky, přičemž ve Vás zanechají úžasný pocit úplného uvolnění, pohodlí a absolutní pohody. Nadstandardní péče pochopitelně nemůže být na stejné cenové úrovni, jako ošetření v běžném kosmetickém salonu. Ale mnoho žen po celém světě, včetně českých klientů poznalo, že být stále krásným, svěžím a vnitřně spokojeným člověkem, je možné pouze za podpory špičkového zařízení a pod rukama profesionálních kosmetiček v příjemném prostředí. Ověřte si to i Vy, nechte se hýčkat v kosmetickém salonu kvalitní kosmetikou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23018 (zdravotnimagazin.cz#10041)


Přidat komentář