Kosmetické studio - Jablonec nad Nisou

Všechny ženy se chtějí líbit a právě z toho důvodu navštěvují kosmetické salóny, ve kterých se nechávají zkrášlovat a hýčkat. Kosmetický salón je totiž místo, kde se Vám neustále někdo věnuje, ať již jde o pleť či Vaše nehty.

Pro ženy je kosmetika mnohdy otázkou života a smrti. Kosmetické přípravky používáme, jak často jen můžeme, a to zejména ty, které nám slibují dokonalou a čistou pleť. S postupem času, kdy náš život dosáhne k hranici 40-ti let se snažíme používat takovou kosmetiku, která nám naši pleť vyhladí a omladí. K tomu, aby bylo o naši pleť postaráno opravdu kvalitně navštěvujeme kosmetické salóny.

Jak však najít kosmetický salón, ve kterém bychom se cítili dobře a zároveň bychom byli také spokojeni se službami, které nám nabízí? Nejlepším způsobem, jak hledat jsou kamarádky, které nám rády doporučí ten svůj oblíbený kosmetický salón. A pokud zrovna není nikdo, kdo by Vám s tím poradil, poohlédněte se na internetu, kde si jistě vyberete.

Nehtová modeláž

Podíváme-li se někomu na ruce, ihned poznáme, jaký je to člověk. Podle nehtů dokážeme odhadnout, jaký druh práce vykonává apod. Lidé dnes daleko více dbají na svůj zevnějšek a tak dokonce i muži chodí na manikúru. Každý z nás chce na své okolí udělat dobrý dojem a proto je potřeba o sebe řádně pečovat, abychom se za sebe nemuseli stydět. Své** ruce** používáme denně a to od rána až do večera, a proto bychom jim měli věnovat dostatečnou péči. Ruce jsou také prostředkem, kterým se vítáme nebo loučíme. Naše ruce budou působit dokonalým dojmem pouze v případě, že je budeme mít krásně čisté. A k čistým rukám patří rovněž dokonale pěstěné nehty, které ani nemusí být nalakované či jinak zdobené. Stačí, když budou krásně zapilované.

dokonalým nehtům Vám dopomohou tyto techniky:

  • Klasická manikúra
  • P-shine
  • Lakování nehtů
  • Francouzská manikúra
  • Masáž rukou
  • Gelová modeláž nehtů
  • Krémový zábal rukou

Chemický peeling

Mluvíme-li o** chemickém peelingu**, máme na mysli velmi účinnou metodu, která ovlivní stav naší pokožky. Tento peeling se používá pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení pleti a jejímu vypnutí, pro léčbu akné a dalších pigmentací různého původu. Ošetření chemickým peelingem provádí zkušený dermatolog a spočívá v aplikaci ovocných kyselin, kterými jsou nejčastěji kyseliny glykolové, které se aplikují na ošetřovanou pokožku. Působením těchto kyselin dochází k odloučení povrchové a hlubší vrstvy kůže. Proces hojení, který následuje, probíhá tak, že se odloučené buňky kůže nahrazují buňkami novými. Po celkovém zhojení má naše pleť značně lepší obnovenou strukturu. Po ošetření chemickým peelingem dochází k dokonalému vyhlazení vrásek. Vaše pleť bude vyrovnaná, jemnější, hydratovaná a všechny projevy akné a pigmentace se ztrácejí. ** **


Prodlužování řas

Krásně dlouhé a husté řasy jsou snem mnoha žen, které takovéto řasy zrovna nemají. Právě takovéto řasy jsou znakem krásy, po které ženy touží. Mít řasy krásně plné a zatočené, tak právě toto z Vás udělá krásnou a atraktivní ženu. Mnohé z žen jsou pro to, aby měly dokonalé řasy, ochotny udělat vše, a neohlíží se ani na peníze. Každá žena si jen tak mimochodem než odejde z domu namaluje linky či nanese řasenku, to je již samozřejmostí. V současné době se však mimo toto zkrášlení lepí řasy umělé, vytváří se tzv. trvalá na řasy, dále můžeme řasy barvit a dokonce se již dají také transplantovat.

Permanentní prodloužení a zahuštění řas se zde provádí speciální metodou, kterou zde aplikují nejúspěšnější stylistky na trhu, které jsou schopny uspokojit nejnáročnější požadavky, jaké máte. Nejdůležitější na nalepovacích řasách je fakt, že musí působit dokonale přirozeně. ** **

Vizážistika a poradenství

Vizážistky, pracující v kosmetickém salónu, Vám mohou udělat denní, večerní, slavnostní i svatební líčení a to vše přesně podle toho, jak budete oblečena. Pokud Vám záleží na tom být krásná a v dobu, kdy musíte vypadat dokonale zrovna nemůžete odejít z domu, nevadí.

Dokonalá pleť

Mít dokonalou pleť, tak přesně o tom sní všechny ženy a dívky. Některým z nás se to daří, aniž by proto musely něco udělat a jiné se snaží sebevíc, kupují si zaručené, ale drahé kosmetické přípravky a pořád nic. Jak to tedy udělat, abychom měli pleť krásnou, jako kdysi v našich dětských letech. K dokonalé pleti Vám dopomůže, když budete zdravě jíst a pít a nebudete na sebe patlat hromady make-upů a všech různých líčidel. Vždyť přece pouze přirozenost je krásná. Nikomu z nás se přece nelíbí uměle namalovaný obličej, který když si umyjete, tak Vás nikdo nepozná.

Pojem dokonalá pleť se sice používá, ale dle mého názoru něco jako dokonalá pleť vlastně ani neexistuje. Žena je buď krásná a to tou přirozenou cestou, kdy se nemusí malovat a sama sobě se líbí. Nebo jsou také ženy, které si bez make-upu a dalšího zkrášlení nezajdou ani s košem. To je přece zcela zbytečně vynaložený čas. Ženy, je krása, když se líbíme samy sobě. Přeci se nebudeme malovat jen proto, abychom udělaly radost někomu jinému. Dokonalost je ve své podstatě být přirozená a to bez jakéhokoli make-upu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22935 (zdravotnimagazin.cz#9872)


Přidat komentář