Kosmetický salón Zlín

Pleť je zrcadlem našeho zdraví. Na jejím stavu se podepisuje stres, nedostatek spánku i špatná strava. Vypadáme pak mnohem starší a unavenější, než ve skutečnosti jsme. Naštěstí jdou tyto prohřešky na naší pleti napravit.

Jak na pleť působí životní styl?

Pokožka potřebuje skutečnou a pravidelnou péči a to jak vnější, tak vnitřní. Potřebuje pravidelné čištění, hydrataci a regeneraci. A nejen to, potřebuje zdravou stravu, pravidelný a dostatečný spánek, pravidelný odpočinek a dostatek vitamínů a minerálů. Neustálý stres, honička, abyste vše stihli v termínu, abyste byli na smluveném místě včas, ponocování, kdy doháníte to, co jste nestihli přes den vám ubírá na kráse, krade vám roky i radost ze života. Navíc únava, která vás provází zásluhou tohoto způsobu života, vám nakonec vezme i chuť něco změnit.

Pokud včas zatáhnete za záchrannou brzdu, máte velkou šanci získat zpět krásnou a zdravou pokožku, klid i pohodu a chuť do života. Pokožka se dokáže zregenerovat asi za jeden měsíc. Ale pozor, čím déle je o ni špatně pečováno a to jak špatným životním stylem nebo špatnou péčí, tím déle trvá i její regenerace. Také čím jste starší, tím jdou vaše prohřešky proti vám samým hůře odstranit.

Začít byste měli změnou životního stylu. Již to, že se dobře vyspíte, je na pokožce okamžitě vidět. Změna stravování a dostatečný pitný režim obnoví svěžest pokožky. Dostatek vitamínů a minerálů pokožku omladí. Celkově omládnete o pár let, pokud odstraníte stres a začnete žít asertivním způsobem života. Důležité je i začít správně pečovat o pokožku. Dokonalé vyčištění a použití správného nočního krému by mělo být samozřejmostí. Ráno je nutné pokožku opět vyčistit a použít denní ochranný krém, který ji ochrání nejen před nečistotami v ovzduší, ale i před slunečními paprsky, které způsobují předčasné stárnutí kůže. Jednou za týden je dobré dopřát si i regenerační masku a koupel. Odpočine si a načerpá síly nejen pokožka, ale projeví se to i na vaší náladě. Budete se cítit spokojenější, odpočatější, krásnější, zkrátka v pohodě. Celou tuto péči je dobré doplnit pravidelnou návštěvou relaxačního a kosmetického salonu. Kosmetické a relaxační salony dnes, to je nejen péče o vaši pokožku, to je wellness pro tělo i duši.

Co nabízejí dnešní relaxační a kosmetické salony?

Dnešní** relaxační salony** nabízejí kompletní péči o vaši osobu. Je to opravdový svět krásy, relaxace a profesionální péče. V každém salonu nabízejí péči o vaši pleť jinou kosmetickou značkou. Je dobré vybrat si takový salon, který používá přírodní kosmetické výrobky. Ať již k péči o pokožku nebo o tělo. Přírodní kosmetika dosahuje vynikajících účinků, často ji mohou používat bez jakýchkoli problémů i alergici a lidé s různými kožními problémy. Navíc používá vonné oleje, které mají úžasný vliv na lidskou psychiku. Dokáží již jen tím, že vnímáte jejich vůni, odstranit únavu, nabýt vás energií nebo odplavit starosti a nastolit klid a pohodu.

Určení barevné typologie

Je třeba si uvědomit, že s určitým zabarvením pokožky, vlasů a očí se již narodíme. Toto je nám dáno geneticky. Určit barevný typ lze zhruba od dvou let. Během života se barevný typ nemění, to znamená, že se s ním narodíte, žijete, stárnete a i umíráte. Ne každému člověku sluší všechny barevné odstíny. Sice všichni můžeme nosit například modrou barvu, ale někomu bude slušet námořnická modrá, jinému azurově nebo blankytně modrá. A právě zde vám pomáhá barevná typologie. Nejen, že vám řekne, která barva vám sluší, ale najde i odstíny, které vás vyloženě rozzáří. Dokáže vám pomoci s oblékáním, líčením nebo s výběrem brýlí. Správné barevné tóny vám pomohou vypadat mladší a budete působit sladěně a pozitivně. Barevná typologie se dělí do čtyř základních skupin. Ty jsou nazývány jako roční období – jarní, letní, podzimní a zimní barevný typ. Hlavními určujícími faktory pro barevnou typologii je pleť a oči.

Jak se cítit dobře každý den?

Pečovat o svou osobu by měla být samozřejmost, jen tak se můžete cítit opravdu dobře a užít si každého dne života naplno. Pokud máte s péčí o svou osobu problémy, nevíte si rady s oblékáním nebo účesem, je dobré se obrátit na odborníky. Ti vám pomohou s péčí a úpravou celého těla, navrhnou styl oblékání a doporučí i ty správné potravinové doplňky, abyste se cítili mladě a krásně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22939 (zdravotnimagazin.cz#9884)


Přidat komentář