Kosmetika z konopí

Má vysokovou nutriční hodnotu a silné regenerační účinky. Konopí pozitivně působí a stabilizuje svými unikátními vlastnostmi funkce. Kosmetika z konopí působí proti volným radikálům.

Kosmetika a konopí

Olej z konopí buňky vyživuje, energeticky zásobuje, čistí a upravuje jejich hospodaření s vodou. Konopný olej napomáhá odstraňování odumřelých buněk a urychluje zdravé buněčné dělení.

Konopný olej je přírodní substancí. Má vysokovou nutriční hodnotu a silné regenerační účinky. Konopí pozitivně působí a stabilizuje svými unikátními vlastnostmi funkce. Kosmetika z konopí působí proti volným radikálům.

Konopí bez nežádoucích účinků

  • formaldehyd deriváty
  • PEG deriváty
  • halogenoorganické sloučeniny
  • parafíny
  • polocyklické mošusové sloučeniny
  • syntetické látky
  • parfémy
## Pozitivně působí na lidské tělo - prevence proti kožním chorobám - regenerace poškožené kůže - boj proti volným radikálům - zpomaluje proces stárnutí - kosmetika z konopí pro alergiky - kosmetika z konopí pro krásné, pevné vlasy a hladkou pleť - chrání před vysoušením pokožky ## Výhody kosmetiky z konopí - za studena lisovaný konopný olej pochází z ekologického zemědělství - kosmetika z konopí je protialergenní

Kosmetiku z konopí určitě vyzkoušejte. Navrátí vaší pokožce přirozený a mladistvý vzhled, obličej vyčistí a některé z krémů seženete i s UV faktorem, a to v horkém létě jistě oceníte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id22103 (zdravotnimagazin.cz#6219)


Přidat komentář