Kurzy líčení a proměny vizáže

Možná si říkáte, co je na tom se nalíčit? Je však velký rozdíl mezi nalíčením a nalíčením. Vše začíná od správné a důsledné starostlivosti o pleť. A pak je tu „hra“ barev, poznání předností naší tváře a také jejích nedostatků.

Líčíte se stále stejně, maximálně s výměnou stínu, rtěnky či lesku? Nebo se nelíčíte vůbec? Či zkoušíte experimentovat, kdy jednou to vyjde, jindy je to naopak horší? Jak by se Vám líbilo se naučit správně a vhodně líčit pro každou příležitost? Jak by se Vám líbilo se cítit dobře nejen vnitřně? Krása vychází z našeho nitra, ale o spokojenosti jako takové, ještě nemusí být řeč. Bude pak záležet hodně na Vás samotných, zda se budete cítit spokojeně, a tím i z Vás bude vyzařovat krása. Jedno s druhým úzce souvisí. A k dosažení Vaší spokojenosti Vám může pomoci** zkušená kosmetická poradkyně paní Oldřiška Odstrčilová.**

** Chcete mít svůj vzhled pod kontrolou?Potřebujete svou vlastní kosmetickou
poradkyni, která se o Vás postará? Máte problémy s pletí a potřebujete
poradit? Chcete zažít hodinku krásy a cítit se vyjímečně?**

**
**

Jmenuji se Oldřiška Odstrčilová a jsem nezávislá kosmetická poradkyně firmy Mary Kay. Nabízím profesionální kosmetické poradenství s péčí o pleť kvalitní pěstící kosmetikou. Přizpůsobím Vám své služby tak, jak Vám to bude vyhovovat. To znamená, že jen vy rozhodnete o své cestě ke kráse.

*Mé motto zní:** Dělám ženy i muže krásnější každý den, v každém věku.***

  • Nabízím individuální služby, které vám budou skvěle vyhovovat. Jako má zákaznicemáte možnost zažít jedinečný zážitek. Záleží na Vás, zda máte zájem o individuálníkonzultaci, párty s přáteli, proměny a fotoproměny, tipy na líčení, poradenství péče o pleť** nebo vzorky přípravků zdarma.*

  • Můžete mě navštívit v mém Studiu Krásy.** **Moc ráda Vám pomohu.***

  • Vaše kosmetická poradkyně** **Oldřiška Odstrčilová***Studio krásy

Na ulici Rybníka 4 v Bruntále 792 01.

Hledáte vhodný dárek k Vánocům, narozeninám nebo jen chcete svým blízkým udělat radost?

Navštivte Studio Krásy, kde Vám pomohou vybrat tu správnou péči nejen pro Vás, ale i pro Vaše blízké.

Mohou Vám nabídnout dárkové poukazy či dárkové šeky. A nyní i Vánoční balíčky od 300,-kč a více! Ať je to muž či žena, tímto skvělým dárkem, zaručeně vykouzlíte úsměv na tváři každému z nich.

Pleťová a dekorativní kosmetika – nákup, výběr

Kvalitní pleťová, ale i dekorativní kosmetika není zrovna levnou záležitostí. Už nechcete jen tak vyhazovat stovky korun za nevhodně zvolený odstín rtěnky, lesku, očních stínů, make-upu aj.? Či uvažujete o otevření Vašeho kosmetického salónu se službou** profesionálního vizážisty**?

Nejen volba oblečení ovlivňuje náš život

Říká se „šaty dělají člověka“. Můžeme také použít slovní spojení „záleží na vkusu každého soudruha“. Jenže, jak volba oblečení, tak styl nalíčení může významně ovlivnit náš osobní i profesní život. Mohlo by se tímto zdát, že muži mají o „starost“ méně, protože se nelíčí. Na druhou stranu však mají ženy v rukou „silnou zbraň“ a devízu. Vkusné, pro danou příležitost vhodné nalíčení, může ženám v mnohém pomoci. Lze s ním úspěšně zamaskovat stopy únavy, nevyspání. A jako příjemný bonus navíc, či spíše, proč se dívky a ženy líčí – zvýraznění krásy obličeje.

Oproti tomu, pokud by se například dívka, žena ucházela o práci recepční, asistentky, sekretářky apod., pak by s výrazným, křiklavým nalíčením u výběrového řízení bezpochyby zapůsobila. Otázkou však zůstává, zda pozitivně či negativně.

Kurzy líčení

Kurzy líčení, se kterými se můžete setkat, mohou být rozdělené na kurzy líčení pro veřejnost, ale také pro profesionály, tj. pro ty, kteří uvažují o živnosti profesionálního vizážisty. Zde je třeba říci, že o kurz líčení pro profesionály, mají zájem nejen dívky, ženy, ale i muži. Poskytování kosmetických služeb, stejně jako kadeřnických, pedikérských, manikérských, není jen devizou něžného pohlaví. Mnohdy mají muži větší cit pro detail a krásno. Ne náhodou je tak možné spatřit v řadách profesionálních vizážistů, kadeřníků, pedikérů, manikérů, muže.

Kurzy líčení

Kurzy líčení pro veřejnost

V případě některých účesů můžeme nabýt dojmu, že se jedná o styl „vstanu a jdu“. Jak je to však u líčení? Dívky, ženy je možné rozdělit do třech skupinek. První skupinku mohou tvořit dívky, ženy, které se prakticky nelíčí, pouze jen příležitostně použijí rtěnku, či řasenku. Druhá i třetí skupinka je tvořena dívkami, ženami, které se líčí denně. Rozdíl však spočívá v samotném nalíčení.

Ať už patříte do jakékoli skupinky, pak můžete po absolvování kurzu líčení oslnit nejen sebe, ale i široké okolí.

Teoretická část kurzu líčení

Vše má svůj počátek a mělo by „stát“ na pevných základech. Je celkem pochopitelné, že teorie mnohdy nebaví a je nudná. V případě krásy se však určitě nudit nebudete. V teoretické části, která je neoddělitelnou součástí kurzu líčení, se seznámíte se základním, zato však stěžejním rozdělením barev. Poznáte a naučíte se je vzájemně kombinovat.

Praktická část kurzu líčení

A po teoretické části přijde na řadu část praktická. Zde se naučíte ne jeden, ale hned několik stylů líčení. Je totiž důležité odlišovat líčení denní, večerní, slavnostní, pro určitou příležitost aj. Večerní, výrazné líčení, tak například není vhodné pro denní líčení pro pracovní jednání, pohovor apod. U líčení Vás vizážistka také naučí efektně potlačit případné nedostatky (úzké rty, široký nos, oči blízko sebe, oči daleko od sebe aj.) a naopak zvýraznit Vaše přednosti. Naučíte se také, jak správně vytvarovat obočí. Nevhodně tvarované obočí, příliš vytrhané, či naopak nechané jen tak husté, přirozené, může hodně pokazit. V neposlední řadě se naučíte vybrat správný odstín podkladového make-upu. Kupříkladu při** výběru make-upu** platí mýtus zkoušení odstínu na zápěstí. Odstín pleti na zápěstí je však odlišný od odstínu tváře.

Jak se nalíčit

Kurzy líčení pro profesionály

Může se stát, že po absolvování kurzu líčení pro veřejnost, vás „svět barev a krásy“ natolik chytne, že začnete uvažovat o živnosti. V tom případě můžete využít kurzu líčení pro profesionály. Je však třeba mít v patrnosti, že pro provozování živnosti, je nutné absolvovat kurz, který je akreditovaný. Určitě si tedy vyberte studio, salón, který nabízí certifikovaný kurz, který Vám bude uznán, a na jehož základě se můžete pustit do podnikání.

Odlišnosti kurzu líčení pro profesionály

Kurz líčení pro profesionály se v podstatě bude linout v duchu kurzu pro veřejnost, tedy, co se týče základů. U kurzu pro profesionály se však jde mnohem do hloubky. Krom toho, naučíte se „poznat tváře“, jejich odlišnosti. V reálném světě totiž budete líčit dívky, ženy s jedinečnou vizáží. Je tak velký rozdíl, za líčíte jen sebe, nebo i druhé.

Navíc se naučíte také způsobu komunikace s Vaší budoucí klientelou. Umění líčení samo o sobě totiž nestačí. Můžete sice vytvořit perfektní make-up. Pokud však budete škarohlídem, bude Vám chybět osobní přístup, empatie aj., pak se Vaše klientela nerozšíří natolik, nakolik by bylo Vaším přáním.

Profesionálové

Proměny vizáže – osobní poradenství, Beauty day

S líčením úzce souvisí proměna celkové vizáže. Možná Vás zaujala proměna vizáže v časopisech, televizi. I Vy se můžete nechat proměnit „k lepšímu“ a prokouknout tak. Mnohdy stačí i jen malý „zásah“ a změna je významná.

Můžete využít služby osobního poradenství nebo Beauty day. V obou případech se Vám bude věnovat profesionální vizážistka, která Vám poradí s Vaším účesem, make-upem, výběrem kosmetických přípravků, barvami aj. Ovšem nezůstane jen u „teorie“. S Vaší vizážistkou se můžete dohodnout na vhodném termínu, kdy po odchodu ze salónu budete odcházet Vy, ovšem s úsměvem na tváři. Účes (střih, barva) a nalíčení bude důvodem Vaší dobré nálady. Nálady, která Vás nemusí ani následující den opustit. Vizážistka Vás totiž naučí, jak upravovat Váš nový účes, jak se líčit, starat o pleť aj.

Svatební zařizování

Která z nevěst by nechtěla být ve svůj den tou nejkrásnější. Tou, na kterou spočinou oči všech a nejvíce snoubence, nastávajícího manžela. Ve svatební den si nevěsta zaslouží trochu toho rozmazlování. Vždyť svatba s sebou přináší tolik zařizování, aby vše klaplo do puntíku a na sebe navazovalo. Nevěsta tak dlouhé týdny, častokráte i měsíce, před plánovanou svatbou, věnuje každou chvilku přípravám. A po všech těch starostech, i když příjemných, si jistě zaslouží sama péči od někoho jiného.

Svatební služby – nalíčení, účes, výzdoba

I když se to jednoduše říká, tak v den D by si nevěsta měla hned ráno zhluboka vydechnout a již si jen užívat nadcházejících hodin. Jak vkusné nalíčení, korespondující s její osobností, šaty, stylem svatby, tak účes, ale i květiny a celkovou výzdobu může svěřit** profesionálům**. Je doporučováno, aby líčení, ale i účes si nevěsta vyzkoušela „na nečisto“. Díky tomu se vyhne případnému nepříjemnému překvapení. Navíc také zjistí, jak vybraná vizážistka pracuje, zda vyhovuje nalíčení, účes, komunikace s ní.

Svatební služby i pro družičky, svědky aj.

Pokud stojíte před plánováním svatby, řeknete společné „ANO“, pak si určitě užijte alespoň maličkého odpočinku, relaxu o Vašem svatebním dni. Ráno se pohodlně usaďte do kosmetického, kadeřnického křesla, zavřete oči, …, a až je otevřete, budete překvapené, jak krásné a okouzlující jste. Nalíčení i nový účes si mohou dopřát všechny dívky, ženy, které budou na Vaší svatbě. Čím více spokojených tváří, tím podařenější bude Vaše svatba, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

Perfektní nalíčení

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23173 (zdravotnimagazin.cz#10345)


Přidat komentář