Kurzy líčení a proměny vizáže- Praha

Mít dokonalou zdravou pleť, pečlivě nalíčenou, bez akné, pigmentových skvrn apod., s minimem vrásek, není vůbec nic nedosažitelného. Stačí oslovit zkušeného odborníka v profesionálním kosmetickém studiu, který vám k dokonalému výsledku pomůže.

Kosmetické poradenství

Která z nás by nechtěla být krásná a dokonalá za každých okolností? Je samozřejmé, že ženám záleží na jejich vizáži, na celkovém vzhledu, na tom, jak vypadá jejich pleť a zda se líbí samy sobě i svému okolí. Od toho všeho se odráží naše sebevědomí i naše nálada. Kosmetické poradenství představuje základ pro viditelnou a přirozenou krásu tváře a celé pokožky. Zdravá pokožka je základem krásy, proto bychom jí měli věnovat dostatečnou péči. Trápí vás vaše pleť, máte vysušenou pokožku? Trápí vás vrásky, akné nebo jiné nerovnosti vaší pleti? Nechejte si poradit od odbornice, jak se správně nalíčit a jak správně pečovat o svou pleť.

Co nabízí kosmetické poradenství?

Cílem kosmetického poradenství je v každém případě naučit zájemce každodenní péči o pleť, pomáhá vám vyřešit vaše problémy s pletí. Kosmetické poradenství doporučuje domácí program péče o pleť, který Vám bude sestaven přímo na míru a tím dojde k podpoře účinků kosmetických procedur. Další službou kosmetického poradenství je efektivní redukce vrásek, vyřešení problémů s povadlou pletí, s ekzémy, žilkami, jizvičkami nebo pigmentovými skvrnami. Zvláště ve slunných dnech potřebuje naše pleť dostatečnou péči, protože sluneční paprsky jí dokážou vysušit, a ublížit. Chraňte svou pleť správnou péčí a kosmetickými prostředky, které vám na míru vaší pleti doporučí kosmetická odbornice.

Škola líčení Ing. Margity Zitové

Péče o pleť

Naše škola líčení je pro každou ženu, která chce podtrhnout svoje přednosti a zakrýt svoje nedostatky. Zároveň chce vypadat krásně a žensky, udržovaně a mít šmrnc. Je určena všem ženám, které nechtějí líčením trávit hodiny před zrcadlem, ať ráno nebo večer a výsledek je rozpačitý nebo neodpovídá představě nebo příležitosti. Budete se divit, jak málo stačí ke skvělému výsledku.

Naše škola vám ukáže kouzla profesionálního líčení, které není těžké se naučit. Zároveň dostanete vhodné rady a doporučení, jak nejlépe pečovat o svojí pleť. Předáme vám spoustu rad, triků doporučení a zkušenosti. Škola líčení je zároveň trénink, práce s lahvičkami a štětci, to znamená, že se naučíte základním trikům a pravidlům líčení, stejně tak i péče o pleť. Mám dlouholetou praxi a zkušenosti jak v módě, tak stylingu a marketingu.

Pro absolvování školy líčení nepotřebujete splňovat žádné speciální požadavky. Nezáleží na věku, proporcích, ani kilogramech. Stačí překonat zábrany a chtít udělat něco pro sebe. Je vhodné přinést si sebou svoji kosmetickou taštičku, kterou vám pomůžu probrat protřídit, a doporučím vhodně doplnit.

Termíny na skupinové kurzy bývají vypisovány vždy min. měsíc předem. Maximální počet jsou tři zákaznice.

Nejbližší termín :** 7.2.2015**
Individuální termín si dle svých možností sjednává každý klient sám, v závislosti na vytížení vizážistky.
Rezervace termínu je vhodná cca 14dní před plánovaným termínem.
Fungujeme celoročně v klidném a příjemném studiu na** Praze 10**.
Kurz trvá cca tři hodiny, a na osobu stojí 990,-.

Možnost vystavení individuálního dárkového poukazu pro vaše maminky,
** manželky, sestry, dcery, kamarádky, či jiné blízké.**

Budu se na Vás těšit.

Vaše kosmetická poradkyně Ing. Margita Zitová

Jak probíhá návštěva v kosmetickém studiu?

Jestliže jste se rozhodli udělat něco pro své zdraví a pro svůj vzhled, chcete se zbavit vrásek, nevzhledné pleti a oživit svoji vizáž, navštivte kosmetické studio. Po předchozí objednávce se vám individuálně bude věnovat paní kosmetička, která s vámi provede vstupní individuální konzultaci. Následuje analýza Vaší pleti, na základě které Vám sestaví program péčí o pleť na míru. Odbornice Vám ošetří plet a provede s Vámi praktický nácvik, abyste se o svou pleť mohli starat i Vy sami doma. Na závěr Vám nabídne líčení, ať už lehké denní, nebo večerní, podle toho, co máte po návštěvě kosmetického studia v plánu. Analýza pleti zjistí Váš problém s pletí, zda se jedná o pleť suchou, citlivou, vrásčitou, apod. Vaše pleť bude ošetřena hypoalergenními a neparfémovanými přípravky. Společně s Vámi vybere kosmetička vhodný odstín make-upu, doporučí vám vhodnou péči o vaši pleť a poskytne vám minikurz líčení. Kosmetické poradenství vám umožní vyzkoušet nový vzhled, může vám změnit životní styl a pozvednout sebevědomí. Ukáže vám, jak správně vnímat své přednosti a jak je umět zvýraznit.

Kurzy líčení

Image, proměny, vizáž

Už vás nebaví vaše nudná vizáž, která je po mnoho let neměnná a chtěli byste změnu? Chcete se cítit lépe, potřebujete si zlepšit sebevědomí? Hledáte nové zaměstnání a chcete, abyste šéfa oslovila nejen svými nabytými vědomostmi, ale také atraktivním a nevšedním vzhledem? Dopřejte si radost a navštivte vizážistku, která s vámi udělá divy. Dokáže vám ušít image přímo na míru, a vy se budete s novým líčením, stejně jako s novým šatníkem cítit jako ryba ve vodě. Nechejte se proměnit a buďte i vy atraktivní. Nebo nevíte, čím obdarovat vaši maminku, sestru nebo kamarádku? Proměny vizáže se staly i často vyhledávaným dárkem. Nutno podotknout, že proměny vizáže využívají stále častěji i muži. Proměny vizáže jsou skvělým zážitkem nejen pro toho, kdo proměnou projde, ale také pro okolí, které se s proměněnou osobou potkává. Nová vizáž vám může změnit život, pomoci vám odlepit se ode dna a začít zcela nový život. Profesionální vizážistka vám poradí a ukáže, jak zvýraznit své přednosti, jak naopak schovat nedostatky. Během chvilky se z vás může stát zcela jiný člověk. Za pár korun omládnete a budete šik.

Image, proměny, vizáž

Večerní make-up

Večerní make-up se hodí pro všechny večerní příležitosti, kdy se chystáte do společnosti a chcete vypadat atraktivně a elegantně. Cílem večerního make-upu je vypadat upraveně, dobře, nikoliv však jako maska. Večerní světlo dodá ten správný šmrnc perleťovým stínům a výraznějším barvám. Jde ale o to umět je správně použít. Večerní make-up je vhodný pro plesy, večírky, pro diskotéky, rande nebo posezení s přáteli u skleničky vína. Večerní make-up by měl být za každých okolností důkladný a především rafinovaný. Barvy se pro make-up volí dle vaší pleti. Přirozený základ zvýrazní krásu každé ženy. Ve večerním světle by měla být pleť každé dívky a ženy sametová a měla by být upravená. Na podklad se proto nanáší i tekutý pudr, který pleť krásně vyhladí. Zvýrazněná líčka hrají prim, navíc pokud je při nich použito jemně třpytivé barvy. Večerní líčení má pro mnoho žen velký význam, ať už z toho důvodu, že jdou na první rande, nebo chtějí vypadat perfektně mezi ostatními ženami, apod. Svěřte svou pleť profesionální kosmetičce a dokonalý výsledek budete mít zaručený.

 Večerní make-up

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23184 (zdravotnimagazin.cz#10356)


Přidat komentář