Kurzy líčení - Havlíčkův Brod

Krása a elegance se špetkou jiskřícího vzrušení, to je to, co si přeje snad každá žena. A věřte, že vypadat přesně podle toho není žádný problém. A to i v případě, že vy sama nejste se sebou vůbec spokojená.

Nevíte, jak se nalíčit?

Spěch, únava, stres

Ano, tak to je to, co nás provází snad každý den. A již od rána. Ráno po zazvonění budíku vstanete s postele, a už to začíná. Koloběh, který trvá až do večera. Odpočinek je jedna velká neznámá. Za to počítání jak vyjít, jak vše zvládnout je na každodenním pořádku. A pokud k tomu všemu máte děti školou povinné, pak navrch přibudou povinnosti s úkoly a problémy s pubertou. A manžel, ten prostě musí vydělávat. A máte-li to štěstí, že je doma každý den, tak se stejně nezastavíte až do té doby, než jdete spát. Čas od času se podíváte do zrcadla a řeknete si: “Jsem to opravdu já?“, a nějak víc a víc se začínáte sama sobě zdát nepěkná, někdy až stará a ošklivá. Poznáváte se? Nebo je vám to na hony vzdálené? Ať tak nebo tak, je nutné si zavčas říci dost a zastavit se. Úžasná kariéra, která vás baví, vás totiž vycucává stejně jako plně vytíženou ženu s dětmi. Jen jinak. Trendem dnešní doby je stále se někam hnát. A to vede k předčasné únavě a stárnutí. Pak najednou nevíte co s tím a jak dál. A to je důvod proč si dát pauzu. Dát si pauzu a najít si pro sebe čas. Začít se soustředit na sebe, svůj vzhled a ukázat sama sobě, že jste okouzlující žena. Jak na to? Pomoci vám mohou** speciální a velmi příjemné kurzy**. Stačí se zajímat, a pokud budete mít chuť, tak se i objednat. Naučíte se nejen jak být okouzlující, ale jak se perfektně nalíčit a upravit za 10 minut. A to již stojí za vyzkoušení.

Dokonalý make-up

Škola líčení bez ohledu na věk

No opravdu. Naučit se líčit můžete v každém věku. A pokud si říkáte, že ve svém věku to snad již umíte, pak vám musím oponovat.** Kosmetika a také líčení se stále mění**. Jde dopředu. Mění se také naše tvář. A tak i my bychom měli čas od času změnit své líčení.** Přizpůsobit** ho módě, okolnostem, našemu způsobu života i věku. Víte, že věk není vůbec důležitý? A že můžete ve vyšším věku být krásnější než ve dvaceti letech? Mnoho žen tomu moc nevěří. Ale je to opravdu tak. Věk není důležitým faktorem. Je jen naší přirozenou součástí. To, co je důležité, je náš přístup k životu. Úsměv, lehkost, umění obléci se a upravit celou svou postavu i tvář. Pak najednou na vás ze zrcadla kouká okouzlující žena, za kterou se otočí nejeden muž. Přitom, samotná úprava vám může zabrat pouhých 10 minut. Pokud chcete vyzkoušet cokoli z technik líčení, pak je nejlépe to zkusit ve** škole líčení**. Zde z řady technik úpravy obličeje vyberou tu nejlepší pro vás a naučí vás ji. Náhle budete sama se sebou naprosto spokojená.

 Škola líčení

Barevná typologie

Mnoho žen vypadá ve svých oblíbených barvách bledě, smutně, unaveně a zkrátka tak nějak mdle. Ale není to tím, že by tyto ženy byly ošklivé. Jak jsme si řekly, není ošklivých žen. Důvod je jiný a zcela prozaický. Tyto smutné a unaveně vypadající ženy používají špatné barvy. Přitom, pokud se obléknou a nalíčí do správných barev, jejich celá postava se rozzáří. Budou náhle o deset let mladší, krásné, přitažlivé, originální, zkrátka přesně takové jak mají být. Pro výběr správných barev stačí nechat si provést** barevnou typologii**. Zde objevíte své barvy a podle vzorníku, který bude na vaši míru a který si odnesete domů, můžete upravit svůj šatník, a také svá líčidla.

 Barevná typologie

Zvolte si svůj styl

Se** stylem oblékání** je to jako s barvami. Každé ženě sluší něco jiného. Každá září jinak. Vynikající stylistka přitom může pomoci najít přesně to, co potřebujete. Nejprve se bude orientovat na vaši** barevnou typologii**. Pak na** styl oblečení a doplňků** a vše uzavře líčením na míru vaší osobnosti. Tak z vás vykouzlí neopakovatelnou nádhernou bytost. Nemáte chuť něco takového vyzkoušet na vlastní kůži?

Líčení a účesy pro různé příležitosti

Čeká vás párty, svatba, oslava, povýšení, ples, důležité setkání, pohovor, či jiná akce, kde potřebujete vypadat opravdu perfektně. Pak si nechte poradit u** profesionální vizážistky a zároveň se nechte i upravit**. Tak budete nejen na akci vypadat perfektně, ale perfektní budete také na všech fotografiích.

Líčení a účesy

Co je Make up párty?

Jde o líčení a výběr dekorativní kosmetiky. Zdarma zde budete nalíčeni a zároveň se bude vše, co vám bude sedět** zapisovat.** Tak získáte přesný výběr kosmetiky, která pro vás je vhodná po kosmetické, zdravotní i vzhledové stránce. Pokud se budete sama sobě líbit, můžete si rovnou kosmetiku zakoupit. Pokud budete chtít cokoli změnit, není problém. V každém případě si z párty odnesete make up kartu, což je seznam dekorativní kosmetiky, která vyhovuje a sluší právě vám a máte ji na sobě odzkoušenou.

Krása ženy

Každá žena je krásná. Jen je zapotřebí umět svou krásu vyzvednout a ukázat ostatním. Pak i vy sama se sobě budete líbit a budete se cítit skvěle. A tak to má být.

Každá žena je krásná

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23168 (zdravotnimagazin.cz#10340)


Diskuze a zkušenosti

Lucie | 18.03.2013 08:24
Re: Kurzy líčení - Havlíčkův Brod Dobrý den Chci se zeptat na kurzy líčení neboli kosmetické kurzy Zajímalo by mě jaká je cena kurzu a popřípadě i nějakého základního kufříku s líčidly Také by mne zajímalo kdy a kde kurzy probíhají a ostatní informace o nich děkuji za odpověď


Přidat komentář